Jeep Wrangler Rubicon 392 مفهوم می تواند foreshadow یک همی طراحی off-road SUV – Roadshow


Jeep Wrangler Rubicon 392 Concept

خوب این واقعا سرد است.


جیپ

جیپ قطعا قطعا می خواستم یک قطعه Ford Bronco روز. فورد مدتها در انتظار off-road SUV است که با توجه به اولین امشب پس از دوره فیات کرایسلر را off-road SUV و متمرکز بر بخش تصمیم به رها کردن برخی از بسیار بزرگ ،

این جیپ Wrangler Rubicon 392 مفهومکه در خانه یک 6.4 لیتری Hemi V8 موتور به عنوان عددی بخشی از نام نشان می دهد. (که 6.4 لیتر در اینچ مکعب است.) در حالی که جیپ را tinkered با V8-طراحی مفهومی اتومبیل برای سال در حال حاضر این یکی متفاوت است.

این برند اشاره کرد که آخرین بار آن به خوبی شناخته شده roader ارائه شده با یک موتور V8 بود و راه بازگشت در سال 1981 و این شرکت می داند که طرفداران مدت ها پرسید: برای V8 قدرت از مخاصم. به نقل از اطلاعیه “جدید Jeep Wrangler Rubicon 392 مفهوم است که نشان میدهد آنها ممکن است به زودی به آرزوی خود را دریافت کنید.” انگشتان عبور برای 450 اسب بخار مخاصم مردمی.

Jeep Wrangler Rubicon 392 Concept

مخاصم: در حال حاضر با همی اگزوز صدای قل قل.


جیپ

نه به ذکر است این Wrangler Rubicon 392 مفهوم اساسا به نظر می رسد مانند یک ماشین تولید. از برجسته 37 اینچ گل-زمین لاستیک واقعا تنها چیزی که نگاه بیشتر نشان می دهد خودرو از تولید خودرو است. جیپ حتی دقیق بقیه دنده در حال اجرا برای “مفهوم” و این همه برای تلفن های موبایل شدنی است.

هشت-سرعت انتقال خودکار دسته شیفت و وجود دارد به صورت تمام وقت و دو-سرعت انتقال مورد افزایش تا بیشتر با تشکر دانا 44 محور. جلو و عقب دریافت برقی قالبهای بیش از حد. این مفهوم همچنین شامل یک Mopar لوازم جانبی مشتق از دو اینچ لیفت کیت. دیگر ترفند جدید شامل آلومینیوم فاکس شوک یک حرکت شبیه چمچه زنی هود و یک سوئیچ برای تغییر صدای اگزوز در پرواز است. من شرط می بندم این چیزی که برای تلفن های موبایل واقعا گوشی خوب است.

نگه داشتن کسانی که انگشتان عبور مخاصم کشور را به دلیل آن را مانند تلفن های موبایل ما توانا نزدیک به یک تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا جیپ خواهد ساخت SUV. من واقعا فکر نمی کنم آن را یک مسئله فروش از تولید اجرا اگر شرکت می خواهد یک smidge از بینش.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2020 جیپ مخاصم EcoDiesel: بیش از حد گشتاور?


10:01

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>