بهداشت و درمان کارگران از آمدن به انگلستان برای دریافت ویزا تصمیم گیری در عرض سه هفته

بهداشت و درمان کارگران از آمدن به انگلستان از خارج از کشور دریافت ویزا تصمیم گیری در عرض سه هفته تحت یک پست جدید-Brexit سیستم مهاجرت دولت اعلام کرده است.

تغییرات ساخته شده ممکن است به دلیل از فن آوری بیومتریک خواهد شد بخشی از یک جدید بهداشت و مراقبت از ویزا.

اما بسیاری از مراقبت های اجتماعی کارگران نخواهد بود واجد شرایط با وجود ترس از گسترده کمبود کارکنان, وزرای تایید کرده اند.

تنها کسانی که در “واجد شرایط مشاغل در بخش مراقبت های اجتماعی” می توانند درخواست Priti Patel, دبیر خانه گفته است.

پرسید: اگر ویزا را پوشش مراقبت های اجتماعی کارگران نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “ما می خواهیم کارفرمایان برای سرمایه گذاری بیشتر در آموزش و توسعه برای مراقبت از کارگران در این کشور است. ما مستقل مهاجرت مشاوران باید گفت که مهاجرت نه تنها پاسخ در اینجا به همین دلیل است که ما ارائه شوراها با اضافی £1.5 میلیارد دلار برای مراقبت اجتماعی در 2021/22 و همچنین راه اندازی یک استخدام جدید مبارزه است.

“اتحادیه اروپا از کارگران که در حال کمک زیادی به ما مراقبت بخش می توانید درخواست برای اقامت در انگلستان از طریق ما حل و فصل طرح و تعداد بسیار زیادی انجام داده اند. این مردم باقی خواهد ماند در انگلستان ارائه واقعا مهم مراقبت از افراد مسن و آسیب پذیر است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>