مجرمان خارجی آمریکا برای بیش از یک سال ممنوع از ورود به انگلستان’ تحت قوانین جدید مهاجرت

Priti پاتل را اعلام ممنوعیت خارجی مجرمان محکوم به بیش از یک سال در زندان از ورود به بریتانیا در زمانی که او به تشریح قوانین جدید مهاجرت.

دبیر خانه تنظیم شده است تا پرده از جزئیات روز دوشنبه از نحوه انگلستان امتیاز بر اساس سیستم مهاجرت – که خواهد آمد به اثر در تاریخ 1 ژانویه پس از آزادی به پایان می رسد – را به کار گیرند.

وزرای داده خواهد شد و قدرت به حذف و یا اخراج مجرمان خارجی دریافت کرده اند که احکام زندان از بیش از یک سال از دیلی تلگراف گزارش داد.

این روزنامه مقامات همچنین قادر خواهد بود به نوار مداوم مجرم مانند pickpockets و سارق, حتی اگر آنها محکوم به کمتر از یک سال.

تغییر معنی مجرمان از اتحادیه اروپا در حال درمان همان است که در حال حاضر اتفاق می افتد به کسانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا.

در حال حاضر قوانین محکوم مجرمان از بلوک تنها می تواند حذف شود در یک مورد به مورد و بر اساس.

این سیستم جدید مهاجرت طراحی شده است برای کاهش تعداد کم مهاجران ماهر ورود به بریتانیا از ابتدای سال آینده اما هدف آن را آسان تر برای بالاتر-کارگران ماهر به انگلستان ویزا.

افرادی که می خواهید برای زندگی و کار در انگلستان نیاز برای به دست آوردن امتیاز 70 به واجد شرایط برای درخواست ویزا.

امتیاز اعطا خواهد شد برای نیازهای کلیدی مثل این است که قادر به صحبت به زبان انگلیسی به یک سطح معینی داشتن یک پیشنهاد کار از یک مورد تایید کارفرما و جلسه حداقل حقوق و دستمزد آستانه.

بهداشت و مراقبت ویزا ارائه خواهد شد یک مسیر کلیدی برای بهداشت حرفه ای به کار در انگلستان در حالی که یک فارغ التحصیل مسیر اجازه خواهد داد که دانش آموزان بین المللی برای ماندن در بریتانیا برای حداقل دو سال پس از تکمیل مطالعات خود را.

خانم پاتل گفت: “مردم رای به دست گرفتن کنترل مرزهای ما و معرفی نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت.

“در حال حاضر ما به سمت چپ و اروپا با ما به از بند باز کردن این کشور را به پتانسیل کامل و پیاده سازی تغییرات ما نیاز به بازگرداندن اعتماد به سیستم مهاجرت و تحویل جدید عادلانه تر محکم تر و مهارت-led سیستم از 1 ژانویه 2021.

“بریتانیا برای کسب و کار باز و آماده برای استقبال از بهترین و درخشان ترین استعداد جهانی.”

سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds گفت: کار خواهد “مورد مداقه قرار دادن طرح در ویزا با دقت بسیار”.

“دولت با عجله از طریق مهاجرت قوانین با جزئیات کمی در وسط یک جهانی همه گیر.

“وجود دارد نگرانی واقعی است که این باعث خواهد شد که عمده مشکلات ما برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت از ما بخش در یک زمان هنگامی که ما هنوز در انتظار برای دولت به وعده خود را برای قراضه ناعادلانه مهاجرت بهداشت اضافه بها برای کارگران بودند که به متهم دسترسی بسیار خدمات آنها به نگه داشتن رفتن به کمک به دیگران در سخت ترین زمان است.”

PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>