Facebook ساخته شده جدید فیبر-چرخش ربات به سرویس اینترنت ارزان – CNET


render

Facebook طراحی شده تا به یک ربات است که می تواند نصب فیبر سنتی در خطوط برق به عنوان نشان داده شده در این رندر.


Facebook

ربات استوار ظرافت بالای خط قدرت متعادل بالا بالاتر از سطح زمین تقریبا به عنوان اگر آن را شناور. مانند کوتاه و کلفت tightrope walker آن به تدریج باعث می شود راه خود را به جلو می روم یک رشته کابل در پی آن است. وقتی که می آید به یک قطب آن را به آرامی افزایش بدن خود را به تصویب موانع و نگه داشتن chugging.

این یک سیرک ربات. Facebook توسعه دستگاه برای نصب کابل فیبر در ولتاژ متوسط خطوط برق در سراسر جهان است. هدف این است که آن را ارزان تر را برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت به ساخت شبکه خود را با استفاده از فوق العاده سریع و قابل اعتماد فیبر اتصالات. نصب فیبر گران با تلاش های محدود کننده که در آن می تواند مستقر شود. اگر هزینه نصب و راه اندازی پایین می رود می گوید: Facebook, بنابراین بیش از حد می کند هزینه خدمات برای کاربر نهایی.

شبکه های اجتماعی و مارک زوکربرگ مدیر اجرایی آن و بنیانگذار مدت طولانی می خواستم به گسترش دسترسی به اینترنت. فیبر-نصب و راه اندازی ربات — کد-نام Bombyx است که برای کرم ابریشم — و باریک فیبر نوری کابل که قرار دارد در داخل دستگاه بدن هستند و بخشی از این فشار. ربات می خزد در امتداد خطوط برق و بافت آن ساده کابل فیبر در اطراف خطوط در حال حاضر در محل. آن را “به طور چشمگیری کاهش می دهد” هزینه فیبر استقرار با استفاده از برق موجود زیرساخت Facebook می گوید.

شبکه اجتماعی غول قصد دارد به nonexclusively مجوز فن آوری و راه اندازی یک برنامه آزمایشی با همکاران در سال آینده. نمی توان آن را ساخت ربات-که ندارد یک مجموعه قیمت خرده فروشی — اما تعداد همکاران به تولید و فروش آن.

“نیمی از جمعیت جهان متصل نیست” گفت: Karthik Yogeeswaran بی سیم مهندس سیستم در Facebook به اتصال و مغز پشت ربات جدید. حدود 80 درصد از این افراد زنده در زیر موجود 3G و یا بهتر شبکه های اما هنوز هم نمی آنلاین از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت آن او در مصاحبه با CNET.

“فیبر سفارشات از قدر پهنای باند بیشتر از اساسا هر گونه تکنولوژی” Yogeeswaran گفت. “ما می خواهید به اجازه می دهد فراوانی به طوری که بیشتر مردم می توانند دریافت داده های بیشتر.”

در حالی که حامل مشغول هستند و نورد فوق سریع بی سیم 5G خدمات جیب جهان هنوز به اینترنت کند و 3.5 میلیارد نفر دسترسی ندارند. همه در همه ، رمان coronavirus همه گیر ساخته شده است که نیاز به سرعت بالا پهنای باند اینترنت و حتی بیشتر آشکار است. در برخی از مکان ها و بیمارستان ها و مدارس و دیگر مهم سازمان ندارد و سریع به اندازه کافی به اینترنت به تابع. همانطور که مردم از آنها نیاز به ثابت در ارتباط به وظایف خود انجام می شود و بچه ها نیاز به دسترسی به اینترنت خود را به صورت کامل دیجیتال ترم. بدون اتصال به هیچ یک از که ممکن است, disadvantaging افرادی که در مکان های بدون اعتماد و سریع دسترسی به اینترنت است. Facebook می خواهد برای کمک به, اما آن را سخت فشرده برای موفقیت در آن بسیاری از دیگران شکست خورده اند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Facebook ایجاد یک فیبر-نوری-گردند و قدرت خط خزنده…


4:17

در ایالات متحده فدرال و دولت های ایالتی ارائه کرده اند میلیاردها دلار به شرکت ها برای ساخت سریع شبکه های فیبر اما نصب و راه اندازی است که هنوز هم گران و وقت گیر است. حفر کردن زمین و قرار دادن فیبر در هزینه می تواند ده ها هزار دلار در هر مایل به نصب کنید. در بازارهای در حال ظهور و عدم دسترسی به پهنای باند را می توان حتی برجسته تر است. حتی اگر سرویس در دسترس است می توان آن را بیش از حد گران برای بسیاری از مردم به پرداخت هزینه فراتر از کم اطلاعات-کلاه pay-as-you-go برنامه.

“در حالی که همه گیر نیست مسئول دیجیتال تقسیم آن را در معرض … حقیقت سخت و اهمیت آن” Yael مگوایر معاون مهندسی برای Facebook است, اتصال آزمایشگاه در مصاحبه ای گفت:. “این بیماری همه گیر است که قطعا بی سابقه ای برای همه ما در بسیاری از راه.”

در حالی که زمان Facebook اعلام مارس بالا بردن ابرو با توجه به تمام این بحث در اطراف این شرکت, این مهم است که توجه داشته باشید که شبکه های اجتماعی ماموریت برای گسترش اتصال به اینترنت شروع به مدتها قبل از COVID-19 زده جهان است. این شرکت پیش بینی کل جهان به اینترنت متصل است. این کار در برنامه های مانند اینترنت-بشاش هواپیماهای بدون سرنشین و برنامه های کاربردی که به کاربران اجازه به طور خلاصه مرور متن بر روی هر وب سایت تلفن همراه به صورت رایگان.

Facebook نیست تنها شرکت با تکنولوژی کار بر روی فیبر. گوگل و همچنین به عنوان حامل های سنتی مانند Verizon اند نورد فیبر اما تلاش کرده اند در طول راه. مانند Google, Facebook فواید زمانی که بیشتر مردم در حال حاضر و قادر به استفاده از خدمات خود را که آیا آن را در هسته شبکه اجتماعی Instagram و یا سرویس پیام WhatsApp.

کابل ها و روبات ها

سه سال پیش Facebook شروع به دنبال در راه مقرون به صرفه تر برای ارائه اینترنت پر سرعت از طریق فیبر نوری کابل. Yogeeswaran گفت: ایده استفاده از خطوط برق برای حمایت از کابل فیبر به او آمد در حالی که او در سفر از طریق روستایی آفریقا است. اوگاندا پر شده بود با متوسط ولتاژ خطوط برق منتشر می کنند که بین 10,000 35,000 ولت و او پیش بینی فیبر نصب شده در کنار آن کابل است.

ساخت یک ربات برای نصب فیبر بالا بالاتر از سطح زمین ساخته شده حس. در حالی که انجام تحقیقات بیشتر Yogeeswaran آموخته شده در مورد یک روش توسعه یافته در دهه 1980 است که در آن یک ماشین را باد کابل فیبر در اطراف خطوط برق.

facebook-aerial-fiber-technology-image

Facebook جدید ربات حرکت رو به جلو آن را به عنوان پیچد کابل فیبر در اطراف خطوط برق.


Facebook

“هرگز آن را واقعا به عنوان یک موفقیت تجاری بود و این که تا حدی به دلیل آن ساخته شده بود با استفاده از ’80s, تکنولوژی,” او گفت:. “شما تا به حال گاز موتور و آنها به نوعی متکی به انسان در حال حرکت این چیزها در سراسر موانع است. شما تا به حال به بسته خاموش است.”

یک محصول توسعه یافته در انگلستان به نام SkyWrap بادها کابل در اطراف خطوط برق در مناطق دور افتاده و جاهایی که می توان آن را دشوار برای یک انسان برای رسیدن به قطب مانند بالا یک رودخانه است.

به طور سنتی, کارگران خواهد شلاق یک کابل فیبر به یک سیم متصل به یک قطب به جای قرار دادن آن را در اطراف. اما وجود دارد مقدار زیادی از کار آماده سازی است که باید انجام شود از قبل به حمایت از کابل فیبر. این کار بزرگ نیاز به خدمه از افراد و تجهیزات سنگین که موجب بالا رفتن هزینه Yogeeswaran گفت. بسته بندی کابل فیبر در اطراف خطوط برق کاهش این کار وقت گیر به دلیل کارگران دیگر نیاز به ایجاد فضای جدید در قطب و یا کشیدن کابل با بسیاری از تنش پس از آن سقوط نمی کند. Facebook رویکرد نیاز به دو یا سه ابزار برقی linemen یک وانت قرقره فیبر کابل تنها چند کیلومتر یک ربات و چند ابزار دیگر.

متوسط ولتاژ خطوط برق نیز “نازک تر و ضعیف تر” پس Facebook تا به حال برای ایجاد یک سبک ربات همراه با باریک کابل فیبر است که می تواند مقاومت در برابر آسیب ناشی از حرارت بالا و حرارت اما هنوز هم به اندازه کافی کوچک به زخم داخل ربات بدن.

کار با کهنه کابل طراح Wayne Kachmar و علمی مشاوران و شرکت های Facebook و شرکای آن ایجاد یک کابل فیبر که 4 میلیمتر در قطر. معمولی هوایی کابل فیبر می تواند بین 10 تا 13 میلیمتر در قطر. کابل مورد استفاده برای بسته بندی کردن در اطراف خطوط برق حدود 7 میلی متر در قطر.

Facebook سپس همکاری با نیویورک-بر اساس ULC رباتیک به طراحی یک ربات است که می توانید با قرار دادن کابل در اطراف یک خط قدرت آن را به عنوان حرکت به جلو و حذف موانع مانند یک عایق و اشیاء دیگر در قطب و بدون کمک از یک انسان است. به جای استفاده از گرد سنگین قرقره لود شده با یک کیلومتر به ارزش کابل کارگران ریختن وزن با تشکیل کابل به شکل نعل اسب و اتصال آن به ربات. که همچنین باعث می شود آن را ممکن است برای ربات به حذف موانع با بلند کردن کابل فیبر. به عنوان ربات می گذرد مانع آن دوباره تعادل خود را کاهش می دهد فیبر کابل و همچنان بسته بندی.

از همه مهمتر Bombyx با خیال راحت می توانید قرار دادن فیبر در اطراف خطوط برق که حمل برق چیزی است که دشوار است برای انسان انجام دهد. وجود دارد بدون نیاز به قطع برق خدمات به مشتریان خدمت توسط خط برای نصب فیبر با استفاده از ربات. و آن را می توانید نصب کنید بیش از یک کیلومتر فیبر در حدود یک ساعت و نیم.

هنوز هم وجود دارد کار بیشتری باید انجام شود قبل از Facebook و شرکای آن راه اندازی یک پروژه آزمایشی است. که شامل مطمئن شوید این ربات می تواند کار انجام می شود بدون نیاز به یک مهندس برای نظارت بر کار خود را با همکاری شرکت برق و ایجاد امن عامل روش.

فیبر برچسب قیمت

امروز میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کمبود پهنای باند اینترنت تعریف شده به عنوان دانلود با سرعت 25 مگابیت در ثانیه و آپلود با سرعت 3 مگابیت در ثانیه. آخرین برآورد از ما کمیسیون فدرال ارتباطات می گوید: 18 میلیون آمریکایی یا حدود 5.6 درصد از جمعیت بدون اتصالات سریع. اما برخی از بخش های در حال ضربه حتی سخت تر است. حدود 30 درصد از مردم در مناطق روستایی و کمبود پهنای باند به عنوان انجام 40 درصد از ملت مدارس و 60 درصد از امکانات بهداشتی در خارج از مناطق عمده شهری است.

cable-comparison

یک کیلومتر معمولی هوایی کابل فیبر نوری خواهد وزن حدود 250 پوند است. همان مقدار از Facebook را نازک تر کابل وزن 28 پوند است.


Facebook

ما فدرال و مقامات دولتی ساخته شده اند در سراسر کشور دسترسی پهن باند یک اولویت ارائه کمک های مالی و دیگر مشوق ها به ارائه دهندگان خدمات اینترنت و شهر های کوچک تلفن شرکت ها برای ارتقاء شبکه خود را. در فوریه FCC تایید از 20 میلیارد دلار در صندوق به اطمینان حاصل شود که ساکنان در مناطق روستایی ایالات متحده دسترسی به پهنای باند اتصال به اینترنت. اما نظرات متفاوت وجود داشته باشد در مورد چگونه به بهترین وجه برای استقرار آن بودجه و منسوخ نقشه با جزئیات کافی آن را سخت برای تعیین جایی که نیاز واقعی واقعا است.

این وضعیت در کشورهای در حال توسعه است و حتی بدتر با ردیف هایی از کشورها با داشتن کمی و یا بدون اتصال.

خطوط فیبر نوری به طور معمول بهترین راه حل برای پخش اینترنت با سرعت بالا. حتی 5G شبکهکه در حال تبدیل در سراسر جهان با تکیه بر فیبر به عنوان ستون فقرات. فیبر می تواند ارائه گیگابیت سرعت و قابل اعتماد تر از اتصالات بی سیم. راه ارجح برای ارائه چنین سرعت های بالا به کاربران این است که برای ساخت فیبر مستقیم به خانه های خود. اما این گران می شود سریع.

یک دهه پیش بسیاری از شرکت ها تبدیل به فیبر به عنوان راهی برای ارائه اینترنت به مشتریان خود را. در سال 2010 گوگل, راه اندازی بزرگ با فشار, فیبر, امیدوار کننده برای ارائه خدمات بیش از 100 بار سریع تر از آنچه که اکثر آمریکایی ها می تواند دسترسی. Isp ها در شهرستانها گوگل در خدمت کاهش قیمت های خود را و افزایش سرعت به رقابت بپردازند. اما در مثالی از هزینه و دشواری استقرار فیبر گوگل در سال 2016 “مکث” در نظر دارد به رول سرویس اینترنت خود را به شهرهای جدید برای کشف دیگر گزینه های بی سیم. ورایزون نیز متوقف نورد از آن Fios فیبر نوری اینترنت و خدمات آن نیز متصل به خانه های فردی.

در سال 2019 37 درصد از ما در خانه و یا در حدود 46.5 میلیون دلار تا به حال دسترسی به فیبر اتصالات تا به طور چشمگیری از 50,000 در سال 2002 با توجه به گروه تجارت فیبر پهنای باند ارتباط است. این ماه گوگل پرده برداری جدید گوگل فیبر شهرستان در چهار سال: West Des Moines, Iowa.

در کشورهای در حال توسعه فیبر نصب و راه اندازی در اطراف هزینه $10 در هر متر Facebook گفت. که به طور متوسط هوایی فیبر هزینه های ساخت و ساز با گرانتر زیرزمینی ساخت و ساز. در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا و قیمت می تواند به $20 یا بالاتر در هر متر ، به طور کلی فیبر استقرار به طور معمول محدوده از حدود 2 دلار در هر متر در مناطق با شل تر دستورالعمل نصب و راه اندازی و هزینه های نیروی کار کم تمام راه را تا 100 دلار برای نصب زیرزمینی در سخت شرایط خاک با توجه به Facebook.

این شرکت تخمین می زند فن آوری آن را کاهش می دهد هزینه استقرار فیبر در کشورهای در حال توسعه به $2 به $3 در هر متر مربع. در کشورهای توسعه یافته Facebook برآورد برچسب قیمت نصب فیبر خواهد بود کمتر از 5 دلار در هر متر مربع.

قیمت کابل فیبر خود را کاهش یافته است اما هزینه های نیروی کار باقی می ماند بالا چیزی Facebook ربات می تواند کمک به آدرس. در حالی که فیبر ممکن است گران قیمت ترین تکنولوژی جلو, آن را هنوز هم قابل اعتماد ترین و ارزان ترین راه حل در دراز مدت ، دیگر گزینه های ارزان تر در صف مقابل شامل اجرای فیبر به نزدیکی یک برج است که سپس پرتوهای سیگنال به خانه (یک تکنیک به نام ثابت و بی سیم) یا با استفاده از co-تبر یا دیگر کابل به لینک خانه در نزدیکی فیبر متصل جعبه به نام یک گره. ثابت بی سیم می تواند مستقر و در حدود یک هفتم هزینه فیبر و یک پنجم هزینه های کابل با توجه به اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات انجمن.

Facebook فناوری را حل نمی کند “آخرین مایل” مشکل — گرفتن اتصال از یک برج به یک صفحه اصلی — اما در عوض شبیه بی سیم ثابت ارائه شده است. Facebook می بیند آن فیبر ربات به عنوان یک راه برای “حل اواسط مایل مشکل” مگوایر گفت. اما کسانی که در گذشته چند صد متر اغلب پر هزینه ترین قسمت از استقرار.

برای این که “آخرین مایل” Facebook دیگر محصولات در آثار.

هیچ گلوله نقره ای

از استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به, لیزر, Facebook شده است تجربه از سال 2013 با راه های مختلف برای دسترسی به اینترنت با سرعت بالا مقرون به صرفه تر. که در سال زوکربرگ گفت: در 10 صفحه کاغذ سفید است که او معتقد است اتصال یک “حق اساسی بشر است.” گسترش دسترسی به اینترنت نیز می دهد Facebook یک فرصت برای طناب در بیشتر کاربران همانطور که بیشتر مردم رفتن آنلاین. این شرکت اجرا می شود یک اتصال آزمایشگاه که بخشی از یک ابتکار به نام Internet.org.

اما Facebook برنامه برای اتصال جهان در حال ضربه زدن به موانع.

Facebook's Aquila drone

Facebook نیز تجربه خورشیدی هواپیماهای بدون سرنشین برای ارائه دسترسی به اینترنت است.


Facebook

در سال 2018 شبکه های اجتماعی بی سر و صدا توقیف یک پروژه برای ساخت هواپیمای خورشیدی بدون سرنشین که با استفاده از پرتو لیزر برای اینترنت به مناطق دور افتاده — چیزی است که آن را به حال شده است در حال توسعه حدود چهار سال است. این شرکت با انجام دو پرواز آزمایشی یک نمونه اولیه هواپیماهای بدون سرنشین به نام عقاب. در اولین پرواز آزمایشی در سال 2016 هواپیماهای بدون سرنشین سقوط کرد در صحرای آریزونا به دلیل “شکست ساختاری” اما آن را به حال صاف فرود سال بعد.

Facebook تلاش برای آوردن اولیه رایگان خدمات اینترنت به کشورهای در حال توسعه با آن مواجه اند سیاسی میکند. در سال 2016 هند ممنوع شبکه اجتماعی رایگان مبانی برنامه به دلیل نگرانی که در آن مورد علاقه برخی از خدمات اینترنت از جمله Facebook را بیش از دیگران است. این شرکت را تکذیب کرد برنامه تهدید بی طرفی خالص — این اصل است که تمام ترافیک اینترنت باید درمان شود به همان اندازه – و تغییرات به آدرس نگرانی های. در این سال در پرو آغاز تست یک برنامه جدید به نام کشف است که اجازه می دهد تا مردم به مرور متن بر روی هر وب سایت تلفن همراه.

وجود محصولات مختلف است که ارائه دهندگان خدمات می توانید با استفاده از برای ارائه سرویس اینترنت پر سرعت اما آنچه با این نسخهها کار به خوبی در یک منطقه ممکن است به خوبی کار نمی کند ، Facebook برای مثال نصب شده است دستگاه های بی سیم شناخته شده به عنوان “گره” در لهستانی ها به عنوان بخشی از یک پروژه به نام Terragraph که می گوید: ارزان تر است و سریع تر از تخمگذار پایین فیبر است. اما این سیستم به خوبی کار می کند تنها در متراکم شهری و برون شهری که در آن وجود دارد تعداد زیادی از ساختمان ها و لهستانی ها به دلیل گره نمی تواند دورتر از 250 متر از هم جدا — در غیر این صورت امواج با فرکانس بالا Terragraph با استفاده از می توانید مختل آب و اکسیژن است.

نصب فیبر نوری, کابل زیرزمینی در ترانشه است که ثبات بیشتر گزینه از یک سیستم بی سیم به خصوص در مناطق با آب و هوا انجماد اما این روش را می توان گران و آهسته و با توجه به اجازه و مسائل دیگر. Facebook آخرین ربات پروژه با تمرکز بر روی بسته بندی فیبر در اطراف خطوط برق در هوا در قطب که اغلب در بر داشت در خارج از مراکز شهرستان و ثروتمند جوامع است.

“ما واقعا معتقدیم هیچ گلوله نقره ای برای اتصال جهان است. وجود ندارد برای رفتن به یک تکنولوژی یا یک مدل کسب و کار که به کل کار انجام می شود” مگوایر گفت. “به جای تمرکز بر روی هر نوع یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل ما به دنبال در بلوک های ساختمان.”

هنگامی که آن را به می آید که فیبر-نصب و راه اندازی, ربات, Facebook صحبت کردن با شرکای بالقوه در سراسر جهان است. شرکت نخواهد ساخت این روبات ها خود به خود و یا نصب خطوط فیبر. به جای Facebook برنامه به مجوز طرح آن به شرکت های دیگر.

یکی از اولین این است که سان فرانسیسکو-بر اساس NetEquity شبکه است که با هدف به اینترنت با سرعت بالا دسترسی مقرون به صرفه در یک دهه برای هر انسان است. Facebook را NetEquity یک nonexclusive, حق امتیاز رایگان, مجوز برای استقرار فیبر شبکه با استفاده از تکنولوژی و فروش عمده خدمات به ارائه دهندگان خدمات اینترنت و شبکه تلفن همراه اپراتور. پس از آن, آن را تا به NetEquity و دیگر Facebook مجوز برای تصمیم گیری که در آن به رول کردن ربات و فیبر است.

“این واقعا می تواند به شرکای خود و منافع خود را از جایی که آنها می خواهند برای استقرار فن آوری در سطح جهانی” مگوایر گفت. “اگر علاقه وجود دارد در استقرار آن را در ایالات متحده, ما می خواهم بدیهی است که کاملا هیجان زده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>