Coronavirus: ووهان آزمایشگاه که تحقیقات Covid-19 خواهد بود بازدید که محققان به دنبال منشاء ویروس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک coronavirus آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان چین شهر که در آن Covid-19 اول پدید آمده بود را بازدید شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) محققان به دنبال ریشه های این بیماری همه گیر.

که در حال ارسال یک ماموریت به ووهان در استان هوبئی اما گفته محققان وجود خواهد داشت تنها به “پیشبرد درک درستی از حیوانات میزبان برای Covid-19 و معلوم است که چگونه این بیماری پرید بین حیوانات و انسان”.

این بیانیه به نظر می رسد به حکومت مراجعه به ووهان موسسه ویروس شناسی و نشان می دهد بدن در حال حاضر با تخفیف امکان ویروس ممکن است پخته شده و یا تغییر یافته در آزمایشگاه است.

کارفرمایان در که نیز کاهش یافته است به ارائه جزئیات از مکان آن محققان را بازرسی و یا مردم آنها را ملاقات خواهد کرد – اما این قابل درک است که مقامات چینی را نظارت و محدود کردن تمام حرکات.

آن را قبلا ظهور آزمایشگاه برگزار شده بود یک coronavirus نمونه بود که 96.2 درصد همان Covid-19 برای تقریبا یک دهه است. این گمانه زنی ها در مورد منشاء این ویروس با وجود دانشمندان به شدت باور کد ژنتیکی این ویروس نشان می دهد این جهش به طور طبیعی.

ریچارد Ebright یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی گفت: “به هر گونه ارزش یک تحقیق باید آدرس امکان ویروس وارد انسان از طریق یک حادثه آزمایشگاهی.”

وی افزود که همچنین باید در نظر بگیرید اگر این ویروس توانایی آلوده کردن انسان بود “پیشرفته از طریق آزمایشگاه دستکاری”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>