Coronavirus: گروه اصرار G20 برای گسترش, گسترش بدهی های یخ برای کشورهای فقیر

اتاق بازرگانی بین المللی جهانی اتحادیه های کارگری و گروه های جامعه مدنی خواست گروه 20 اقتصادهای عمده برای گسترش و گسترش توقف در بدهی های پرداخت برای کمک به نه تنها فقیرترین بلکه کشورهای با درآمد متوسط آب و coronavirus همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

ICC بین المللی کنفدراسیون اتحادیه های کارگری و شهروند جهانی یک گروه فشار برای پایان دادن به فقر شدید تا سال 2030 نیز نامیده می شود در G20 وزرای مالی خواهد شد که ملاقات آنلاین در جولای 18, به برداشتن گام های اضافی برای افزایش مشارکت طلبکاران خصوصی که آهسته بوده است به شرکت.

در نامه سرگشاده ای منتشر می شود روز دوشنبه گروه گفت: بیشتر مراحل مورد نیاز از اقتصاد جهانی مواجه شد و حتی عمیق تر از رکود پیش بینی شده در مارس زمانی که G20 و باشگاه پاریس از طلبکاران اعلام کرد توقف در بدهی های پرداخت برای جهان 73 فقیرترین کشورها از طریق پایان سال.

ادامه مطلب: G20 وزرای بهداشت به بحث در مورد کوروناویروس تاثیر از طریق ویدئو کنفرانس در هفته آینده

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بالا جهانی در نشست هفته گذشته گفت: تجدید ساختار بدهی ممکن است مورد نیاز در یک کشور به کشور اساس برای کمک به شدت مدیون کشورهای در برخورد با شیوع.

تا کنون 41 کشورهای کاربردی برای رهایی از بدهی تحت G20 بدهی تعلیق ابتکار (DSSI) و پاریس باشگاه امضا توافق نامه با 20 کشور اعم از ساحل عاج به اتیوپی و پاکستان است.

اما بسیاری از کشورهای واجد شرایط برای توقف نیز در معرض خطر بدهی پریشانی با توجه به شوک ناشی از رمان coronavirus شیوع این گروه گفت.

شیوع کروناویروس: G20 وزرای توافق بر سر بدهی تعلیق برای جهان فقیرترین کشورها

شیوع کروناویروس: G20 وزرای توافق بر سر بدهی تعلیق برای جهان فقیرترین کشورها

آنها خواست اقتصادهای عمده برای افزایش کمک به فعال کردن صندوق بین المللی پول برای ادامه ارائه خدمات بدهی کمک به فقیرترین اعضای خود را از طریق مه 2022 به ایجاد ابزار مشابه در منطقه ای بانک های توسعه چند جانبه.

آنها همچنین پشتیبانی درخواست توسط بدهکار سازمان ملل که خواستار ایجاد داوطلبانه مرکزی تسهیلات اعتباری است که در خدمت به عنوان ارشد ابزار بدهی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این امکانات را جمع آوری تمام بهره و اصل پرداخت برابر درمان از طلبکاران در صورت متناسب بهره در مرکز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>