بوریس جانسون اخبار – زنده: جدید Brexit مبارزات انتخاباتی آگهی تشبیه به اورول 1984 به عنوان وزرای هشدار داد قطع اگر Huawei حذف بیش از حد سریع

بردگی مدرن در هر شهر و شهرستان در بریتانیا’ می گوید وزیر

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: آن را به یک “زمان طولانی” برای مقابله با سوء استفاده از برده داری مدرن وجود دارد که در “هر شهر و شهرستان” در انگلستان است.

این می آید به عنوان حزب محافظه کار MP اندرو Bridgen گفت که او معتقد است به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر می تواند کار در شرایط برده در کارخانجات نساجی در لستر.

Buckland گفت: اسکای نیوز: “نور در حال حاضر عواقب هولناک مناجات از سوء استفاده و من خوشحالم که شنیدن این که ملی Crime Agency (NCA) در حال حاضر انجام تحقیقات و آن را به یک مقدار زیادی از قدرت را در سازمان های مختلف برای شروع کار رسیدگی به این.

“بردگی مدرن است که همه در اطراف ما آن را در هر شهر و شهرستان در بریتانیا و در واقع ما در مناطق روستایی نیز در آن طول می کشد بسیاری از اشکال.

“این نوع از بهره برداری مردم پرداخت می شود و زیر زیر حداقل دستمزد نیاز به کار در شرایط غیر قابل قبول است که به نوعی سوء استفاده کرده است به مهر آن را به مورد بررسی قرار گیرد و ما باید به دنبال شواهد و مدارک و تعقیب هر کجا که ممکن است.”

او افزود: “آنچه اتفاق افتاده با برده داری مدرن است که ما با وضع قانون در آن ما بهبود پاسخ از سازمان ها و مقامات به آن اما در حال حاضر آن را تا به همه ما در جوامع ما برای شناسایی آن تماس بگیرید و آن را به انجام همه چیز ما می توانیم به مهر آن را.

“این یک شغل است که رفتن به آن را برای رفتن به یک زمان طولانی است اما من خوش آمدید بررسی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>