Bon Jovi منتشر قدرتمند آهنگ اعتراض آمریکایی ‘حساب’

در حمایت از جریان های بین المللی Black Lives Matter تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی کهنه سرباز آمریکایی راک گروه Bon Jovi منتشر کرده است قدرتمند جدید آهنگ اعتراض به نام آمریکا حساب.

آکوستیک-گیتار رانده تصنیف ویژگی های خواننده گروه Jon Bon Jovi را در جریان امور در آمریکا و کشتن جورج فلوید که مرگ در نهایت کمک به تجدید تماس برای پایان دادن به سیستمیک ظلم و ستم در اوایل این سال است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه در طول بازداشت در مینیاپولیس, Minn.

“امریکا در آتش / وجود تظاهرات در خیابان / مادر یکی دیگر از گریه به عنوان تکرار تاریخ / من نمی توانم نفس بکشم / خدا لعنت کسانی که طولانی هشت دقیقه / صورت گذاشتن در کافهای در زمین” Bon Jovi آواز می خواند در این آیه باز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من منتقل شد به نوشتن آمریکایی حساب به عنوان یک شاهد به تاریخ است. به اعتقاد من بزرگترین هدیه ای از یک هنرمند است که توانایی استفاده از صدای خود را به صحبت می کنند به مسائل است که حرکت ما,” 58 ساله خواننده گفت: در یک بیانیه رسمی.

ادامه مطلب: Blink-182 مارک Hoppus انجام ‘Dammit’ در ‘تاریخ و زمان آخرین از ما” بازی های ویدئویی

در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش Bon Jovi اهدا خواهد شد 100 درصد درآمد حاصل از خالص از محبوبیت از آمریکا حساب به برایان استیونسون برابر عدالت ابتکار (EJI) تا دسامبر. 31.

EJI تاسیس شد استیونسون — یک وکیل آمریکایی است که اختصاص داده شده کار خود را برای کمک به زندانی افرادی که نمی توانیم مشاور حقوقی — در سال 1989 و متعهد است که نه تنها پایان دادن به جرم حبس و بیش از حد مجازات در ایالات متحده بلکه به چالش کشیدن نژادی و بی عدالتی اقتصادی و حفاظت از حقوق اساسی بشر برای آسیب پذیر شهروندان آمریکایی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چهار دقیقه 40-مسیر دوم نیز به عنوان یک bonus track تنظیم به نظر می رسد در Bon Jovi آینده 15 آلبوم Bon Jovi 2020.

Jon Bon Jovi, of the American rock band Bon Jovi, performing onstage during the Isle of Wight Festival, in Seaclose Park, Newport, Isle of Wight, U.K.
جان بون جووی آمریکا راک گروه بون جووی, نمایشی روی صحنه در طول Isle of Wight, جشنواره, در Seaclose پارک, Newport, Isle of Wight, انگلستان. CP تصاویر Archives

آمریکا حساب در حال حاضر در دسترس از طریق تمام جریان سیستم عامل است.

علاوه بر این, این آهنگ official lyric video می تواند در بالا دیده می شود.

ادامه مطلب: نیل یانگ می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن نامه پس از رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به استفاده از موسیقی خود را

ماه گذشته Bon Jovi برنامه ریزی شده بود برای 18-تاریخ تور آمریکای شمالی در ارتقاء از آلبوم آینده, اما, به عنوان یک نتیجه از ادامه COVID-19 همه گیر آن لغو شد.

زیر تور را لغو و در سراسر جهان انتشار Bon Jovi 2020 دادند از مارس 15 Oct. 2.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جورج فلوید برادر شکسته شدن مورد مینیاپولیس تصویری: “شما حتی نمی که به حیوانات’

جورج فلوید برادر شکسته شدن مورد مینیاپولیس تصویری: “شما حتی نمی که به حیوانات’

همانطور که از نوشتن این که مشخص نیست که Bon Jovi را بازگشت به جاده به بازی دیگری نشان می دهد. برای به روز رسانی اضافی و اطلاعات شما می توانید با بازدید رسمی Bon Jovi سایت.

[email protected]
Follow @adamrwallis

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>