مغلوب ساختن پیشی جستن چشم Infinite بان کی مون: همه چیز شما نیاز به دانستن – CNET


tik-tok-0827

Infinite محبوب در میان نوجوانان اجازه می دهد تا شما اضافه کردن موسیقی و افکت به فیلم کوتاه.

آنجلا Lang/CNET

Infiniteیک برنامه شناخته شده برای دمدمی فیلم کوتاه است رو سیاسی گرما به دلیل روابط خود را با چین است.

متعلق به ByteDance یک پکن-بر اساس تکنولوژی شرکت Infinite محبوبیت منفجر شده بیش از سال گذشته است. آن را بدست افزایش جدید از این بیماری همه گیر کوروناویروس نقاشی در کاربران به دنبال فرار از خستگی از قرنطینه. برنامه دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار با توجه به تحقیقات شرکت سنسور برج با 623 میلیون نفر در نیمه اول این سال است. هند بزرگترین بازار پس از برزیل و آمریکا. (Infinite در دسترس نیست در چین که در آن ByteDance توزیع داخلی نسخه به نام Douyin.)

در حال حاضر Infinite رشد است زیر آتش چرا که دولت نگران هستند که دولت چین ممکن است نوسان بیش از برنامه است. با استناد به نگرانی های امنیت ملی هند ممنوع Infinite هفته گذشته است. آمریکا و استرالیا نیز با توجه به مسدود کردن نرم افزار. آمریکا ارتش و نیروی دریایی را ممنوع اعلام کرد اعضای خدمات از دانلود برنامه به دولت صادر گوشی های.

حتی آمازون بزرگ خرده فروش آنلاین, نگرانی. روز جمعه مستقر در سیاتل شرکت منع کارکنان با استفاده از Infinite بر روی دستگاه است که اتصال به این شرکت ایمیل با استناد به “خطرات امنیتی.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد سیاسی واکنش در برابر Infinite:

چرا تهمت اداره می خواهید به ممنوعیت Infinite?

سیاستمداران نگران هستند دولت چین می تواند با استفاده از ویدئو برنامه برای جاسوسی بر شهروندان ایالات متحده. در مصاحبه با فاکس نیوز پخش شده در دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که کاربرانی که دانلود کرده این برنامه در حال قرار دادن “اطلاعات خصوصی در دست حزب کمونیست چین.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر یک دلیل متفاوت برای یک پتانسیل Infinite بان کی مون: تنبیه چین برای پاسخ به coronavirus. در مورد خواسته Pompeo سخنان را در مصاحبه با خاکستری تلویزیون تهمت تایید ما است و با توجه به یک Infinite بان. “این یک کسب و کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چه اتفاق افتاده است با چین با این برنامه آنچه را که آنها انجام داده ام برای این کشور و کل جهان شرم آور است.”

کاخ سفید ندارد اضافی دهید. وزارت امور خارجه ایالات متحده کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در.

معلوم نیست چه احتمال ممنوعیت است اما تحلیلگران می گویند کسی نمی خواهد بود آسان به پیاده سازی.

Infinite دسترسی ما به اطلاعات کاربران را به خوبی ممکن است ارزش بررسی است. همیشه وجود خواهد داشت نگرانی هنگامی که نرم افزار از شرکت های خارجی جمع آوری مقادیر زیادی از داده های کاربر و گفت: tech کارشناس سیاست بتسی کوپر مدیر Aspen سیاست Hub.

اما او افزود: “این معلوم نیست چقدر تلاش دولت قرار داده خواهد شد در واقع به بررسی جدیت خاص نگرانی های امنیتی با برنامه در مقابل با استفاده از این به عنوان یک تهدید برای ژئوپلتیک گسترده تر اهرم.”

چگونه Infinite در پاسخ به ممنوعیت ممکن است?

نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت ملی نیست جدید به Infinite و آن را تلاش برای عقب راندن برابر سیاسی موشکافی. در سال گذشته Infinite گفت: در یک پست وبلاگ که همه ما کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با یک پشتیبان در سنگاپور است. Infinite نیز گفت: مراکز داده ها در خارج از چین و در هیچ یک از داده های خود را منوط به قانون است.

“Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در اینجا در ایالات متحده” یک Infinite سخنگو در بیانیه ای گفت: پرداختن به Pompeo نظرات. “ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته.”

چگونه یک ممنوعیت کار می کند ؟

دولت آمریکا را مجبور به پیدا کردن یک قانونی به دلیل درخواست که اپل و گوگل جلو Infinite خود را از فروشگاه برنامه های به گفته تحلیلگران. و این شرکت می تواند قرار داده تا مبارزه.

“فناوری جامعه خواهد بود بسیار مردد به رفتن همراه با این برنامه بان کی مون” گفت: Wayne لام مستقل تحلیلگر فناوری. “این مجموعه یک سابقه برای دولت به ممنوعیت برنامه های دیگر و یا حتی برای جهانی دیگر برنامه های به غیر قابل دسترس به بازار ایالات متحده.”

حتی اگر برنامه ممنوع شد کاربران می توانید با نصب نرم افزار بر روی دستگاه های آندروید بدون نیاز به دانلود آنها از Google Play Store گفت: Carolina Milanesi یک تکنولوژی تحلیلگر در استراتژی های خلاق.

“من نمی دانم که در آن نقطه شما چگونه پلیس که” Milanesi گفت.

وزارت بازرگانی ایالات متحده نیز می تواند قرار داده Infinite در آن “نهاد” لیست محدود کردن این شرکت دسترسی به فناوری ایالات متحده, او گفت:. چینی با تکنولوژی شرکت Huawei در حال حاضر در این لیست است. اضافه کردن Infinite به لیست به معنی برنامه نمی توان اجازه داد در گوگل یا اپل فروشگاه, او گفت:.

لام گفت که دولت آمریکا می تواند در جلوگیری از ترافیک به Infinite اما این است که “بعید است به موفقیت با توجه به سیستم های قانونی است.”

دولت است که باید ممنوع Infinite نشده است به طور کامل قادر به جلوگیری از دسترسی. هفته گذشته هند ممنوع Infinite و 58 دیگر برنامه های چینی گفت: در بیانیه ای که این خدمات هستند “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی است.” این حرکت پس از حداقل 20 سربازان هندی کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در امتداد مرز مورد مناقشه در هیمالیا.

هند اکسپرس گزارش داد که Infinite حذف شده از گوگل و اپل فروشگاه برنامه های پیشگیری از کاربران جدید از دانلود برنامه. اما کاربرانی که در حال حاضر Infinite بر روی تلفن های خود را هنوز هم قادر به دسترسی به خدمات. برخی از Infinite کاربران در هند نیز شروع به دیدن هشدار که گفت: Infinite در حال همکاری با دولت را به رعایت آن سفارش.

گوگل کاهش یافته است به نظر. اپل نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

می تواند دولت ممنوعیت یک برنامه خاص?

دولت دارای قدرت محدود به ممنوعیت آشکار هر قطعه خاص از نرم افزار مانند یک برنامه. اما آن را به طور بالقوه می تواند لابی در کنگره به تصویب قانونی که اهداف Infinite گفت: Kurt Opsahl مشاور عمومی در بنیاد مرز الکترونیک یک گروه مدافع.

در حال حاضر Opsahl گفت: “هیچ قانون وجود دارد که اجازه دولت فدرال به ممنوعیت عادی آمریکایی با استفاده از یک برنامه است.”

برای تلفن های موبایل مانند ممنوعیت خواهد بی درنگ چالش ها توسط Infinite و فروشگاه برنامه است. آنچه را که آنها به احتمال زیاد انجام دهید ؟

هر سناریو را ایجاد فرصت برای چالش های قانونی. یک قانون یا فرمان اجرایی که اهداف Infinite می تواند خار یک چالش تحت متمم اول قانون اساسی Opsahl گفت. چالش ها خواهد بود بر اساس قبلی احکام دادگاه که نشان می دهد “کد سخنرانی” Opsahl گفت. این حکم شامل برنشتاین v. DOJ که در آن دادگاه یک دانشمند کامپیوتر بود متمم اول قانون اساسی حق انتشار یک الگوریتم رمزنگاری.

علاوه بر این اپل و گوگل می تواند فشار بر روی هر دستور به حذف Infinite خود را از فروشگاه برنامه های به چالش کشیدن یک پتانسیل اجرایی سفارش و یا هر گونه جریمه شارژ توسط وزارت بازرگانی پس از قرار دادن Infinite در نهاد لیست.

وجود دارد هر چیزی از ممنوعیت دولت می تواند انجام دهد به تباهی Infinite ‘ روز ؟

کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده در حال حاضر در حال بررسی Infinite برای نگرانی های امنیت ملی. این تحقیقات اولین گزارش در نوامبر سال 2019 و اجرا از وزارت بازرگانی می تواند در نهایت نیاز به تغییرات Infinite قابل توجهی انجام عملیات در داخل ایالات متحده است.

یک نیاز می تواند فروش موسیقی.ly یک شرکت آمریکایی ByteDance به دست آورد و در سال 2017 به 800 میلیون دلار بود که rebranded به عنوان Infinite. کسب کمک Infinite به دست آوردن کشش با ما است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>