صرفه جویی 30% 4-بسته Treatlife هوشمند سوئیچ نوری – CNET


treatlife-single-pole

Treatlife

تقریبا هر نور در خانه هوشمند نور است. ترکیبی از لامپ هوشمند و هوشمند سوئیچ به من اجازه کار چراغ در هر اتاق ، راهرو و گنجه از طریق فرمان صوتی و یا نرم افزار تلفن همراه. که تجربه به من آموخته درس مهم: می توان آن را بسیار گران قیمت برای جایگزینی لامپ ها و سوئیچ ها در خانه خود را. خوشبختانه من به راحتی می توانید که درد کمی. در حال حاضر شما می توانید یک چهار-بسته Treatlife فای, تک قطب هوشمند سوئیچ نوری برای $33 هنگامی که شما ترکیب کوپن در صفحه محصول با ادم ارزان خر-منحصر به فرد کد تخفیف FOR1CNET در پرداخت. به طور منظم $48 این موجب صرفه جویی در شما $15.

این تک قطب سوئیچ فراهم می کند یک استاندارد روشن/خاموش کنترل برای هر لامپ یا سربار فن. این سوئیچ دارای یک تب و تاب بودن نرم برای کمک به شما در پیدا کردن آن در تاریکی و آن را سازگار با موجود 1-گروه 2-باند و 3-باند استاندارد صفحات دیوار.

آن را متصل به طور مستقیم به خود 2.4 GHz Wi-Fi بنابراین شما نمی نیاز به یک hub به آن را راه اندازی. این برنامه شامل اتوماسیون از طریق تایمر شمارش معکوس, برنامه ریزی روشنایی تعطیلات حالت و ویژگی های دیگر. سوئیچ ها کار با Treatlife برنامه تلفن همراه است و می تواند کنترل صوتی از طریق الکسا و گوگل دستیار.

این قرارداد اجرا می شود از طریق پایان ماه — و یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ارسال ها@صفحه اصلی: چگونه برای شروع با لامپ هوشمند


4:17

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>