سواری اسلاید و ویروس در معرض خطر چراغ های راهنمایی و رانندگی: در داخل جدید £37m پارک باز در همه گیر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Tدر اینجا این است که هیچ کتاب می گوید جولی دالتون برای باز کردن یک نام تجاری جدید تم پارک در وسط یک بیماری همه گیر.

“تا آنجا که من می دانم هیچ کس دیگری تا به حال آن را انجام داده” او می افزاید. “شاید هیچ کس شده است ارام به اندازه کافی.”

در روز شنبه او و خانواده شرکت او اجرا شد.

به عنوان coronavirus همچنان به خشم در سراسر این سیاره آنها استقبال اولین بازدید کنندگان برای گالیور دره £37m, 60 هکتار از جاذبه های بازدید کننده در یورکشایر جنوبی است که شش سال در برنامه ریزی دو سال در ساختمان و تمام برنامه ریزی برای باز کردن در آغاز تابستان – تا Covid-19 اتفاق افتاده است.

در حال حاضر به عنوان انگلستان پدیدار آزمایشی از مستند پارک – فکر می کنم سواری اسلاید و جین نوار برای پدر و مادر – در نهایت پرتاب گسترده خود را مسخره قلعه درب. البته تنها به بازدید کنندگان که تصویب متوسط تفنگ چک کنید در هنگام ورود.

“ما تا به حال به تغییر تقریبا همه چیز به باز” جولی می گوید مستقل. “وجود دارد هیچ چیز ما نیست تا به حال برای تجدید نظر به اینکه این کار از راه کارکنان در تعامل با بازدید کنندگان به ما چگونه کار و تمیز ، همه چیز تا به حال به بررسی و دوباره.”

او به نظر می رسد در اطراف و چشم او شعله ور در مواد غذایی ایستاده است. “مردم نمی توانند حتی صف برای دونات مانند آنها استفاده می شود به,” او می گوید پس از یک لحظه.

در میان این نوآوری ها برای امن نگه داشتن مردم در اینجا به کارکنان در صورت کامل PPE یک سیستم راه دور قسمت از سایت نیاز به پوشیدن ماسک در سواری و آنچه ممکن است برای اولین بار در جهان نور ترافیک سیستم امتیاز چگونه ویروس خطرناک دارد.

اگر آن سبز پر کردن چکمه های خود را – وجود حداقل تهدید به سلامت. اگر آن را از سوی دیگر…er ؟

“این هنوز هم کاملا امن در غیر این صورت ما نمی خواهد آنها را اجرا کنید,” او می گوید. “اما آن را ممکن است به معنای یک اپراتور برای آمدن به شما نزدیک تر از یک متر و یا وجود دارد سرعت بالاتر است. آن را فقط به مردم اجازه می دانم که وجود دارد بسیار جزئی خطر است. آن را مانند اگر شما درایو کردن یک بزرگراه شلوغ, آن را کاملا به عنوان امن به عنوان رانندگی را خالی یکی. ما در حال دادن اطلاعات است بنابراین مردم می توانند انتخاب آگاهانه.”

همه یکسان باید یک پارک بود باز در وسط یک بیماری همه گیر? “من اعتقاد راسخ است که آن را خوب است برای سلامت روانی کودکان به در خانه در تمام طول روز هر روز پس ما باید به دنبال تمام دستورالعمل ها و من فکر می کنم ما در حال ارائه یک محیط امن روز است.”

پارک خود را در حومه شهر راترهام شد و در حال حاضر این پروژه جاه طلبانه ترین و در عین حال برای خانواده اش شرکت گالیور پارک و استراحتگاه – شرکت آغاز شده توسط پدرش ری فیلیپس در سال 1978 و که در حال حاضر اجرا می شود سه سایت های دیگر در Matlock, Warrington و میلتون کینس.

در نهایت یک پیشنهاد برای فاز دو و سه باید آن را گسترش به 250 هکتار با دو هتل.

در عین حال در این Covid-19 جهان اولیه خود باز کردن در روز شنبه احساس می کند مانند یک دستاورد عظیم الجثه نسبت. “در ماه مارس می گوید:” جولی “ما تا به حال یک پارک بسیار زیبا ساخته شده است و هیچ ایده زمانی که مردم اجازه داده می شود را ببینید. با توجه به میزان کار و پول ما تا به حال قرار داده و به این, بود, ترسناک, ما در ناباوری در چه اتفاقی می افتد.”

اسلاید های سرگرم کننده در تازه افتتاح پارک (Colin Drury/مستقل)

اولین روز بود که تنها محدود به 500 prebooked مشتریان. هر چند که تعداد خواهد شد در نهایت تحت فشار قرار دادند تا 1000 نفر در روز است و هنوز هم برخی از راه های کوتاه از بار پیش بینی 4,000 ظرفیت. نه ایده آل برای کسب و کار, شاید, اما, به چند نفر اشاره به مستقلآن را معنی تقریبا هیچ صف برای سواری.

“من برای همه است که گفت:” لی Hopewell. “شما راه رفتن و دریافت مستقیم. آن را بزرگ بوده است عادلانه بود.”

50 سال رد کارگر وجود دارد با همسر جوزی, 49 و دو پسر لئو نه و هشت سال جی. آنها نگران نیست در مورد خطرات بالقوه بهداشتی? نه واقعا.

“این است که تقریبا ما اولین بار رفتن در هر نقطه از مستند آغاز شده گفت:” خیاط جوزی. “من هشدار می دهند بچه ها اگر ما هم در اینجا وجود دارد و جمعیت بزرگ ما احتمالا نمی خواهد در آمده – ما می خواهم برای یک مک دونالد به جای یا چیزی – اما آن را احساس می کند واقعا امن است.”

در میان پارک برجسته animatronic دایناسورها یک قاچاقچیان با مضمون منطقه و یک شهر غرب وحشی. وجود دارد در حال ورود flumes و یک کشتی دزدان دریایی و برای کسانی fancying یک overnighter, 24 کابین و مینی هشت اتاق هتل.

در روز شنبه یک آدم در stilts راه رفتن دور انجام سحر و جادو سفر. که جولی 18 ساله پسر آقای…. او پرداخت می شود اما او تا به حال سواری رایگان در خانواده را از دیگر پارک های تمام عمر خود را به طوری عادلانه و منصفانه است.

آنچه نیست در gulliver’s ولی هنوز در حال برنامه ریزی شده شاخص coaster غلتکی و آونگ رها کردن ، آنها هر دو هنوز هم نشسته در برگ ریزان در ایتالیا.

اروپا را مستند کرده است به نظر می رسد ایجاد یک logjam در گرفتن سواری تحویل در سراسر این قاره است. Pertinently بیش از حد به نظر می رسد که تیم فنی مورد نیاز به تحویل آن به نظر می رسد به دنبال در انگلستان – 50,000 مرگ و میر و هنوز هم در حال افزایش و واقعا نمی fancying سفر. “آنها لزوما احساس می کنم آن را به بهترین مکان برای آمدن در حال حاضر می گوید:” جولی.

بدون نیاز به صف یا (Colin Drury/مستقل)

همه یکسان به نظر نمی رسد به خراب هر روز.

“واقعا آن را دوست داشتن” گفت: برق شین Rollinson, 35 بود که با مراجعه به شریک هالی کمپبل و دو سال ریو. “ما در شفیلد پس از آن حق در آستان ما. من روی چیزی حساب کردن ما احتمالا هزینه های زیادی از زمان در اینجا در طول چند سال آینده.”

آنها نگران تهدید از coronavirus? نه واقعا. “من فکر می کنم ما فقط به قبول این است که جهان در حال حاضر” گفت: Shane. “اقدامات احتیاطی اما نمی شود می ترسم.”

اشاره در ریو: “او قطعا ناراحت نیست – بمب گذاری شده دور.”

آن است که فقط در نوع پاسخ جولی شده است خواب از سه ماه گذشته; در واقع شش سال گذشته.

او هنوز هم به یاد پدر او باز است که برای اولین بار در پارک, سکس در Matlock 42 سال پیش. اولین چرخ و فلک او خریداری کرده است اتفاقا در حال حاضر نصب شده است در اینجا در راترهام – بخش موزه قطعه قسمت ادامه نوپا جاذبه است.

“من به یاد داشته باشید, روش سوارکاری با آن به عنوان یک دختر کوچک و من هنوز هم عاشق دیدن کودکان دیگر بر روی آن در حال حاضر,” او می گوید. “این چیزی است که باعث می شود همه این چالش ها ارزشمند حتی در یک بیماری همه گیر. به نظر می رسد در چهره کودکان خود شادی. این چیزی است که ما هستیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>