با قرار دادن جدید همایون قفل هوشمند با Wi-Fi در درب جلو خود را برای $224 – CNET


august-lock-thumbnail-red0
کریس مونرو/CNET

من پشیمانی از خرید من August Smart Lock. نه به این دلیل که من آن را دوست ندارم-در واقع من آن را دوست دارم. اما من آن را خریدم در ژانویه زمانی که من نقل مکان به یک آپارتمان جدید, دانستن های جدید نسل چهارم نسخه Wi-Fi تنها چند ماه دور. من نمی باید صبر و شکیبایی و در حال حاضر شما می توانید با استفاده از معامله من از دست رفته چون من در چنین عجله به smartify آپارتمان من. در حال حاضر شما می توانید اوت Wi-Fi Smart Lock برای $224 هنگامی که شما درخواست منحصر به فرد ادم ارزان خر کد تخفیف CNETLOCK در پرداخت.

این است که یک معامله خوب است ؟ این 10% که مسلما نمی, بزرگ, بسته نرم افزاری, اما, این چهارمین نسل از مدل هنوز هم خیلی جدید نیست و در عین حال در فروش بوده است بسیار است. آن را گاهی اوقات اجرا می شود چند دلار در آمازون (در حال حاضر شما می توانید آن را در آمازون برای $237) اما Wellbot را $224 مقابله با کمترین قیمت ما تا کنون دیده ام برای این Wi-Fi Smart Lock مدل.

اوت شده است ساخت قفل هوشمند بیش از تقریبا هر کسی و جدید نسل چهارم است که یک نسخه به روز شده از محبوب قفل قرار داده است که این شرکت بر روی نقشه. به “مقاوم سازی” رویکرد به این معنی است که قفل نمی کند و جای خود را موجود deadbolt بنابراین شما هنوز هم می توانید در خانه با موجود خود را مقابل درب کلید اگر شما می خواهید به کل نصب و راه اندازی طول می کشد حدود 10 دقیقه — 15 اگر شما نمی دستی با یک پیچ گوشتی.

این قفل جدید در حدود 45 درصد کوچکتر از August Smart Lock Pro, اما در غیر این صورت به نظر می رسد اساسا همان. و به دلیل آن است یکپارچه Wi-Fi شما نمی نیاز به خرید 80 دلار اتصال لوازم جانبی و یا قربانی کردن یک در نزدیکی پریز برق به آن وصل است. آن را به طور کامل خود شامل. این نسخه جدید همچنین باعث می شود که سوئیچ از باتری های AA که می تواند بخشی بهتر از یک سال به CR123 سلول ها خواهد شد که در حدود نیمی به عنوان طولانی است. می خواهید بیشتر بدانید ؟ جزئیات CNET کامل اوت Wi-Fi Smart Lock را نقد کنید.

ادامه مطلب: بهترین قفل هوشمند برای سال 2020

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اوت جدید قفل هوشمند زندگی می کند تا انتظارات رفیع


4:23


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>