نارنجی سفارش راهپیمایی 2020: هنگامی که آنها را در محل و چه آنها برای ایستادن ؟

هر سال اعضای نارنجی سفارش به خیابان های شمال ایرلند برای “راهپیمایی فصل” به اوج خود رسید در 12 جولای رژه.

لباس پوشیدن و در کاسه کلاه و نارنجی sashes هزاران نفر از مردم بیشتر در مردان رژه شهرها و شهرستانها در سراسر منطقه به حمایت از طبل و فلوت.

نارنجی سفارش شده است در حال حاضر در ایرلند شمالی به مدت دو قرن و یک منبع ثابت از بحث با برخی از رژه در گذشته داشتن تبار به خشونت است.

برخی از خارج ایرلند شمالی ممکن است تعجب در مورد اهمیت آن است. پس چه Orange, Order, چرا اعضای آن مارس هر سال و به همین دلیل در حال رژه بحث برانگیز است ؟

چه نارنجی سفارش و چرا اعضای آن مارس هر سال ؟

تاسیس در اواخر قرن 18 نارنجی سفارش خود را تعریف می کند به عنوان یک “برادرانه” سازمان پس از نام ویلیام نارنجی پروتستان هلندی که مدعی تاج و تخت از کاتولیک پادشاه جیمز دوم در “شکوه انقلاب” از 1688.

شاهزاده ویلیام غیررسمی شناخته شده به عنوان “پادشاه بیلی” در ایرلند و اسکاتلند برخورد با جیمز دوباره دو سال بعد در دراهیدا در نزدیکی دوبلین در آنچه شناخته شده به عنوان نبرد Boyne در 1690.

هلندی شکست جیمز برای بار دوم به تبدیل شدن به پادشاه انگلستان ایرلند و اسکاتلند از 1689 به مرگ او در سال 1702.

اعضای نارنجی جهت دیدن پرنس ویلیام به عنوان یک مدافع از ایمان خود و مردی که در نهایت امن پروتستان تعالی در ایرلند ،

هر سال راهپیمایی فصل طول می کشد محل در ایرلند شمالی بین آوریل و اوت جشن به اوج خود رسید در 12 ژوئیه به علامت ویلیام پیروزی در نبرد Boyne.

سیاسی نارنجی منظور این است که یک محافظه کار اتحادیه سازمان با لینک کلیک کنید برای Ulster loyalism یک جنبش است که پشتیبانی از ایرلند شمالی باقی مانده در انگلستان است.

چرا راهپیمایی بحث برانگیز است ؟

بسیاری از کاتولیک ها در ایرلند شمالی دیدن این راهپیمایی به عنوان فرقه ای. برخی از نارنجی سفارش رژه مسیرهای رفت و از طریق و یا در گذشته به طور سنتی ملی مناطق اگر چه برخی از این پس تغییر یافته است.

شده است وجود دارد مشکل نسبت به راهپیمایی های نجومی از 1800s با بدترین خشونت دیده در طول 1970s و 80s در ارتفاع “مشکلات”.

هر دوازدهم بین 1970 تا 2005, انگلیسی, سربازان ارتش مستقر شدند در بلفاست به کمک پلیس در رژه. با توجه به بهبود پلیس گفت و گو میان راهپیمایان و ساکنان و ایرلند شمالی صلح راهپیمایی شده اند به طور کلی صلح آمیز از سال 2000.

اما در سال 2005 ممنوعیت یک پرتقال مارس در بلفست led به روز از شورش با 60 صدمات به افسران پلیس و میلیون ها پوند ارزش از آسیب.

همه راهپیمایی لغو شد در اوایل سال جاری با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر اما بسیاری از آنها پشت در به دنبال آرامش مستند محدودیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>