Nab این مناسب و معقول واقعی بی سیم از earbuds برای صرف $20 – CNET


tribit-flybuds-3

این FlyBuds 3 در فروش هستند تا ژوئیه 15.

دیوید Carnoy/CNET

ما دیده ایم برخی از دیوانه کم قیمت گذاری واقعی بی سیم از earbuds چند ماه گذشته و در اینجا یکی دیگر از خاک-ارزان واقعی بی سیم معامله با توجه به ارزش: Tribit به تازگی منتشر شده FlyBuds 3که لیست برای $36 هستند $19.79 در آمازون تا 15 ژوئیه پس از شما کلیپ 20% کوپن در صفحه محصول و درخواست کد 45OFFTBBS3 در پرداخت. توجه داشته باشید که من تا به حال کمی مشکل گرفتن 20% کوپن به کار — من تا به حال به حذف محصول از سبد خرید خود اضافه کنید و آن را دوباره و پس از آن مجددا جعبه برای 20 ٪ تخفیف کوپن — اما در نهایت من به $19.79.

من با استفاده از FlyBuds 3 و در حالی که آنها نمی صدا ستارگان (کمی از زیر فشار است که گاهی اوقات به عنوان تقویت حضور) آنها را صدا مناسب و معقول و ویژگی مقدار کافی از باس تا زمانی که شما دریافت یک مهر و موم تنگ (من تا به حال هیچ مشکل). آنها بسیار با احتیاط — در مورد همان اندازه به عنوان سامسونگ Galaxy جوانه به علاوه – و مجهز به بال های کوچک مانند جوانه به علاوه که کمک به شما امن مناسب.

ادامه مطلب: بهترین ارزان واقعی-بی سیم از earbuds 2020

آنها همچنین ضد آب (IPX7 امتیاز) و تحویل 5 ساعت عمر باتری با یک شارژ که بزرگ نیست نسبت به برخی مدلهای. این مورد است که مجهز به یک از 2600-میلی آمپر باتری است که می تواند شارژ جوانه 20 بار با توجه به Tribit. علاوه بر این مورد نیز می تواند شارژ گوشی خود را (با این USB-C برای شارژ و USB-یک پورت خروجی برای شارژ دستگاه های دیگر). که باتری بزرگتر باعث می شود این مورد کمی حجیم و تا حدودی سنگین اما جوانه های خود را در سبک. آنها باید کنترل های لمسی و کار خوب برای ساخت تماس های صوتی.

شما نباید انتظار جهان برای $20 اما FlyBuds 3 قطعا ارزش خوبی در این قیمت. آنها چیزی است که شما می توانید پرتاب در ورزشگاه کیسه (زمانی که ورزشگاه باز دوباره) و نه نگران از دست دادن.

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>