این یک شارژر فروش: صرفه جویی تا 40% در یک گروه سه نفره از راه به قدرت گوشی خود را, لپ تاپ و بیشتر – CNET

معامله

پس انداز

قیمت

از آن زمان به سهام تا در شارژ گزینه های. لوازم جانبی با نام تجاری Aukey است که با داشتن یک فروش در آمازون و در حال حاضر شما می توانید یک گروه سه نفره از شارژ تبادل نظر در تا 40 ٪ خاموش. وجود دارد یک ماشین سریع شارژر (40% تخفیف) یک پد شارژ بی سیم (25%) و عظیم 30,000-mAh power bank (30 ٪ تخفیف) برای grabs. من نمی دانم چه مدت این معاملات آخرین, بنابراین شما ممکن است بخواهید به سرعت حرکت می کند اگر هر چیزی در اینجا منازعه مورد علاقه خود را.

Aukey

پلاگین این شارژر به ماشین خود را و لوازم جانبی پورت و شما می توانید به طور همزمان شارژ دو دستگاه در یک بار. شارژر شامل هر دو USB و USB-C پورت و USB-C است که قدرت تحویل-سازگار با پس از آن می تواند ارائه به عنوان بسیاری به عنوان 30 وات برای شارژ دستگاه های بزرگتر مانند لپ تاپ ها.

برای دریافت این معامله مطمئن باشید که برای اعمال کد تخفیف LCHCJL5A در پرداخت که شبکه شما 40% off.

Aukey

این سه سیم پیچ شارژر سخاوتمندانه بزرگ “نقطه شیرین” بنابراین شما لازم نیست که برای شکار که در آن برای قرار دادن دستگاه خود را تنظیم زمانی که آن را به شارژ. آن می توانید سرعت شارژ گوشی های سامسونگ در 10 وات و آی فون در 7.5 وات علاوه بر استاندارد 5 وات شارژ.

مطمئن باشید که برای اعمال کد تخفیف ZPYYVZ66 در پرداخت به صرفه جویی 25 ٪ است.

Aukey

شما نمی خواهد پیدا کردن یک بانک قدرت بسیار بزرگتر از این 30,000-mAh مدل. آن می تواند خود را خاموش و در کمتر از هشت ساعت با دو ورودی — USB-C و میکرو USB — و می تواند شارژ از طریق USB دو-یک پورت دو طرفه USB-C connector. و البته وجود یک چراغ قوه ساخته شده است در.

شما می توانید از 30% صرفه جویی در زمانی که شما درخواست کد تخفیف KTOYWZEF در پرداخت.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>