آیفون XR در مقابل آی فون, 8 به علاوه مشخصات: شما هنوز هم می توانید از این گوشی های ارزان – CNET

سیب های اخیر اپل که شامل آیفون, SE, آیفون, 11, 11 Pro و 11 Pro Maxمطمئن نامزدها اگر شما با توجه به یک گوشی جدید. آنها سریع و با مقدار زیادی از به روز رسانی دوربین و ویدیو کلاهبرداری. اما فقط به خاطر این اپل جدیدتر این بدان معنا نیست که مدل های قبلی منسوخ شده است.

آیفون XR برای مثال یکی از معدود گزینه های شما اگر شما می خواهید یک صفحه نمایش بزرگ آیفون, اما نمی خواهم به پرداخت رو به بالا از $1,000 برای آخرین مدل. این شروع می شود در $599 پوند 629 و AU$1,049 و ویژگی های کلیدی آن عبارتند از 2018 را A12 Bionic تراشهپر جنب و جوش گزینه های رنگ و یک دوربین است که هنوز هم طول می کشد عالی عکس — بدون عجیب قیمت….

علاوه بر این 2017 آیفون 8 به علاوه هم خوب است. اپل قطع فروش گوشی در جای آی فون جدید SE, اما شما هنوز هم می توانید ناب آن را از دیگر خرده فروشان مانند آمازون و همچنین حامل های منطقه ای. 8 به علاوه ورزش های کلاسیک آیفون طراحی کامل با آن آشنا فیزیکی home را فشار دهید.

برای کمک به تصمیم می گیرید که کدام گوشی برای شما مناسب است, من شیرجه رفتن به این دو گوشی طرح, دوربین, سخت افزار, امکانات و قیمت را ببینید که متناسب با نیازهای شما بهترین.

جاش میلر/CNET

با آن ژست ناوبری, شکلک متحرک و در صورت باز کردن قفل آی فون XR تضمین می کند که شما بیشتر سازگار به آخرین خط, اپل از آیفون 8 به همراه. آن را نیز یک گوشی بزرگ است. آن را بسیار عالی صفحه نمایش بزرگ در راحت بدن و عملکرد سریع و شارژ بی سیم و همچنین به عنوان یک دوربین است که عمدتا به عنوان خوب به عنوان آی فون XS. ما به عنوان خوانده شده اپل آی فون XR نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

اپل قطع فروش آیفون 8 اما شخص ثالث خرده فروشان هنوز هم فروش آن است. است که با 8 به علاوه ارزش صرفه جویی در پول های اضافی که با کمتر پیشرفته پردازنده و دوربین و دو سیم کارت قابلیت? من پاسخ کوتاه است. کسانی که واقعا می خواهید یک دکمه صفحه اصلی فیزیکی نیز می توانید پیدا کنید که جدیدتر آیفون SE. و در حالی که 8 به علاوه دوم 12 مگاپیکسلی ممکن است وسوسه انگیز آیفون XR عینی بهتر گوشی از نظر مشخصات. ما به عنوان خوانده شده اپل آیفون 8 به همراه نقد و بررسی.

طراحی: آیفون XR پر جنب و جوش رنگ و یا آی فون 8 به علاوه’ صفحه اصلی دکمه ؟

از دو گوشی آیفون XR بزرگ 6.1 اینچی صفحه نمایش. با وجود این اما XR را باریک ناهنجاری معنی که فیزیکی رد پای تلفن است که در واقع کوچکتر از آی فون 8 به علاوه و آن را سبکتر نیز هست.

آیفون XR نیز می آید در شش رنگ از جمله پر جنب و جوش قرمز و آبی و زرد و مرجان در بالای استاندارد سیاه و سفید. آیفون 8 به علاوه از سوی دیگر تنها می آید در سه مدل رنگ: سفید و سیاه و سفید و طلا.

iPhone 8 Plus

آیفون سری 8 حفظ دکمه صفحه اصلی.

سارا تو/CNET

اما حتی اگر آن را فاقد اضافی گزینه های رنگ آی فون 8 به علاوه یک چند طرح مزایای. خود را کوچکتر از 5.5 اینچ صفحه نمایش است که در واقع واضح تر از آیفون XR: آن بالاتر رزولوشن و پیکسل بیشتر در هر اینچ (برای مشخصات دقیق چک کردن تنظیمات نمودار زیر). و بر خلاف آیفون XR هیچ شکاف بر روی آی فون 8 به علاوه و آن را حفظ کلاسیک دکمه صفحه اصلی که دو برابر به عنوان یک اسکنر اثر انگشت.

یا نه فون 8 به علاوه’ دکمه صفحه اصلی در نظر گرفته شده است یک مزیت است به ترجیح شخصی شما ، دکمه آشنا است و اجازه می دهد تا شما به راحتی ضربه بزنید برای بازگشت به خانه و دو بار ضربه بزنید به تماس های اخیر برنامه های. آی فون جدید SE نیز دارای این ویژگی است. بدون صفحه کلید آیفون XR ادغام کشیدن حرکات برای ناوبری به جای. این ممکن است برخی از زمان برای یادگیری اما از آن آسان است برای انطباق با پس از یک در حالی که.

دوربین: چهره ID در مقابل دو دوربین عقب

آیفون XR دارای یک دوربین جلویی است که می تواند حس عمق و نقشه صورت خود را. از آنجا که این, شما می توانید گوشی خود را و یا اجازه ذخیره رمزهای عبور با چهره ID به جای اثر انگشت و شما می توانید animated emojis که در آینه صورت خود را حرکت.

بر خلاف دیگر آیفون سری X گوشی های XR ندارد ثانویه تله عقب لنز نیز هست. که به معنی وجود دارد هیچ 2x زوم اپتیکال (آن را با استفاده از زوم دیجیتال به جای) و پرتره عکس های ارائه شده از طریق نرم افزار; نه پیشرفته با لنز تله.

iPhone 8 Plus

آیفون 8 به علاوه دارای دو دوربین در پشت. اما نمی توانید عکس های بهتر از XR?

سارا تو/CNET

هر چند من انتظار 8 به علاوه برای گرفتن عکس های بهتر با توجه به آن دو, دوربین, راه اندازی, عکس های گرفته شده با XR نگاه واضح تر و پر جنب و جوش تر. این بدان معنا نیست 8 به علاوه یک دولا دولا راه رفتن, اما من می تواند به طرز محسوسی مشاهده جزئیات در XR که 8 به علاوه موفق به لک از یک بیت.

و حتی اگر این کدها آن عکس پرتره با یک لنز اثر به نظر می رسد فقط به عنوان خوب اگر نه بهتر است در XR از آن را روی 8 به همراه. در XR خرید اینترنتی بین جلو و پس زمینه صاف و پوست هستند واقعی تر و تاری اثر طبیعی به نظر می رسد.

زوم 2x در یک صحنه با XR نیز مشغول به کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان 8 به علاوه’ تله زوم. اشیاء روشن و جزئیات کوچک مانند خطوط پوست درخت یا برگ فردی که سقوط بر روی زمین تا به حال خطوط ظریف و تمرکز.

همچنین توجه داشته باشید که در حالی که هر دو گوشی دارای استودیو افکت برای دوربین عقب(ع) 8 به همراه ندارد آن را برای خود جلوی دوربین.

عملکرد: آیفون XR پردازنده سریع تر است

من روز به روز از دست زدن به هر دو اپل را نشان نمی دهد هر گونه قابل تشخیص تفاوت در سرعت و هنگامی که آن را به کارهای روزانه مثل راه اندازی برنامه و شلیک کردن دوربین هر دو گوشی به نظر می رسد به انجام به عنوان به سرعت به عنوان دیگر.

اما آیفون XR است که در واقع سریع تر بر روی کاغذ به لطف پیشرفته تر A12 پردازنده (فون 8 به علاوه 2017 را A11 chipset). بررسی معیار های زیر:

نرم افزار 3DMark Ice Storm Unlimited

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 4.0 تک-هسته

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 4.0 چند

اپل آی فون XR

اپل آیفون 8 پلاس

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

ما در حال حاضر در وسط تغییر ما تست باتری روش برای گوشی های و ما آزمایش آیفون XR با جریان ویدئو تست. آن را به طول انجامید 12 ساعت و 7 دقیقه. (برای مرجع آی فون 11 سنجش زمان 13 ساعت و 52 دقیقه.) سال گذشته هنگامی که ما آزمایش مستمر پخش ویدئو در حالت هواپیما آیفون XR به طور متوسط 19 ساعت و 53 دقیقه است. در مقایسه آی فون 8 به علاوه به طول انجامید 13 ساعت و 45 دقیقه است. این اختلاف این است که به احتمال زیاد با توجه به یک دست انداز در ظرفیت باتری برای XR. هر چند اپل تایید نیست این مشخصات آیفون XR بزرگتر 2,942 میلی آمپر باتری در مقایسه با آیفون 8 به علاوه’ 2,675 میلی آمپر باتری.

چیزهای دیگر را در نظر بگیرید: ظرفیت های دو سیم کارته و لمسی 3D

ظرفیت: هر دو آی فون XR و 8 به علاوه هنوز هم 64GB مدل در دسترس است. در راه اندازی آنها تا به حال 256GB حافظه ظرفیت و آیفون XR تا به حال یک سوم حافظه گزینه 128GB. اما در حال حاضر که آی فون 11 دستگاه از 256GB گزینه قطع شده است و در حال حاضر در آی فون XR و 8 به علاوه در آمده 64GB و 128GB. این است که بد نیست در هر se; 128GB است که معمولا در نظر گرفته می شود “نقطه شیرین” تا آنجا که ذخیره سازی می رود. که به دلیل 64GB ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن همه عکس های خود را و 4K فیلم 256GB ممکن است خیلی عجیب است.

42b1098

شما می توانید دو عدد را بر روی آی فون XR.

آنجلا Lang/CNET

دو سیم کارت قابلیت: جدیدتر اپل دارای دو سیم کارت و قابلیت های. که به معنی شما می توانید مدیریت دو شماره تلفن در همان آیفون XR با استفاده از یک نانو سیم کارت و e-SIM. برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی CNET را از دو سیم کارت و eSIM پرسش و پاسخ در اینجا.

3D Touch: فون 8 به علاوه’ صفحه نمایش حساس به فشار و دارای یک ویژگی به نام 3D لمسی. با بهره برداری از یک ذره سخت تر با انگشت خود را شما می توانید پیش نمایش و لینک نرم افزار ها و پیام ها قبل از باز کردن آنها را. گذشته از چند چیز است که شما می توانید فشار دهید (مانند دوربین و چراغ قوه کلید های میانبر), آی فون XR و همچنین به عنوان آی فون 11 دستگاهنیست که این ویژگی در بیشتر قسمت ها.

آیفون XR در مقابل آیفون 8 به همراه مشخصات

آیفون XR آی فون به علاوه 8
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 6.1 اینچ ال سی دی صفحه نمایش شبکیه چشم; 1,792×828 پیکسل 5.5 اینچ; 1,920×1,080 پیکسل
تراکم پیکسل 326ppi 401 ppi
ابعاد (اینچ) 5.9×3.0x0.33 در. 6.24×3.07×0.30.
ابعاد (میلی متر) 150.9×75.7×8.3 میلی متر 158.4×78.1×7.5 میلی متر
وزن (اونس گرم) 6.8 oz.; 194g 7.13 اونس است.; 202g
نرم افزار موبایل iOS 12 iOS 11
دوربین تنها 12 مگاپیکسلی دوگانه 12 مگاپیکسلی
جلوی دوربین 7-مگاپیکسل با چهره ID 7-مگاپیکسل
ضبط ویدئو 4K 4K
پردازنده اپل A12 مصنوعی اپل A11 مصنوعی
ذخیره سازی 64GB 128GB 256GB 64GB 256GB
رم اعلام نشده 3GB
ذخیره سازی قابل ارتقا هیچ کدام هیچ کدام
باتری 2,942 mAh (اپل را تائید نمی کند این) 2,675 mAh (اپل را تائید نمی کند این)
حسگر اثر انگشت هیچ کدام (در صورت ID) دکمه صفحه اصلی (Touch ID)
اتصال رعد و برق رعد و برق
جک هدفون هیچ هیچ
ویژگی های خاص مقاوم در برابر آب (IP67); دو سیم کارت قابلیت (نانو سیم کارت و e-SIM); شارژ بی سیم; Face ID; Memoji مقاوم در برابر آب (IP67); شارژ بی سیم

اپل آی فون XR

مدرن ترین انتخاب

599 دلار در اپل

اپل آیفون 8 پلاس

معامله بهتر

$448 در پشت بازار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>