گله ایمنی نمی خواهد ما را نجات از این بیماری همه گیر کوروناویروس

در طول ماه های مارس و آوریل اسپانیا یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه coronavirus.

شیوع بیماری وجود دارد پس آهسته اما این کشور ثبت کرده است در اطراف 253,000 موارد و 28,000 مرگ و میر تا کنون – بیشتر از دو بار به عنوان بسیاری از موارد و سه بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به کانادا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اما حتی با تمام این موارد بیشتر از اسپانیا 47 میلیون نفر از مردم هنوز هم آسیب پذیر باقی می ماند به این بیماری است.

ادامه مطلب: تنها 5 ٪ از اسپانیا جمعیت coronavirus آنتی بادی با وجود شیوع شدید, مطالعه می یابد

یک مطالعه منتشر شده در این هفته نشان داد که تنها حدود پنج درصد از جمعیت اسپانیایی دارای آنتی بادی نشان دادن آنها تا به حال مواجه می شوند ویروس. در مادرید بود که یکی از بزرگترین شیوع این تعداد تنها حدود 10 درصد است. و چه چیزی بیشتر از آن نگاه مانند آن آنتی بادی پژمرده بیش از چند ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارشناسان می گویند این خبر بد برای طرفداران طبیعی “گله ایمنی” – این ایده که اگر مردم به اندازه کافی به گرفتن ویروس در نهایت جمعیت را محافظت در برابر شیوع آینده.

ادامه مطلب: اسپانیا بازدید گریم coronavirus رکورد اروپا سراسیمه به ساخت بیمارستان

“ما بسیار دور از دستیابی به هر سطح از ایمنی است که محافظت از اسپانیا در برابر شیوع آینده” گفت: Ashleigh Tuite یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است.

“من فکر می کنم این واقعا یک داستان احتیاطی و یک بیت از یک هشدار به جاهای دیگر که این رفتن بود و ما در حالی که برای. و حتی در آن مکان شده اند که بدترین آمار آنها هنوز هم در معرض خطر پس از آن امواج از عفونت.”

در مورد “گله ایمنی’

معمولا Tuite گفت: اصطلاح “گله ایمنی” استفاده می شود برای توصیف پوشش واکسيناسيون. به عنوان شما نیاز به حدود 95 درصد از مردم به واکسن سرخک که به محافظت در برابر آینده شیوع بیماری سرخک.

ادامه مطلب: سرخک — چه پدر و مادر نیاز به دانستن در مورد گله ایمنی

شما همچنین می توانید ایمنی به یک بیماری بدون اینکه واکسینه اما آن نیاز به تعداد زیادی از مردم به آن گرفتار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر Nelson Lee یک استاد در دانشگاه آلبرتا که در مطالعات بیماری های عفونی می گوید: برای آنفلوانزا شما شروع به دریافت یک کمی جمعیت حفاظت در حدود 40 درصد مصونیت اما واقعی برای حفاظت از آن باید نزدیک به 70 درصد از مردم با داشتن ایمنی.

شیوع کروناویروس: گله ایمنی ‘نه یک مفهوم است که باید حمایت شود’, تام می گوید:

شیوع کروناویروس: گله ایمنی ‘نه یک مفهوم است که باید حمایت شود’, تام می گوید:

“ما در واقع نمی دانم چه سطح گله ایمنی مورد نیاز است برای COVID-19,” او گفت: “وجود خواهد داشت یک قیمت به پرداخت” برای رسیدن به یک سطح شبیه به آنفلوانزا است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“اگر شما آلوده به بسیاری از افراد در جامعه وجود خواهد داشت بسیاری از بیماری شدید و مرگ و میر.”

حتی در سوئد که تا به حال بالاتر از نرخ ابتلا به عفونت به دلیل وجود چند محدودیت در اول شده است وجود دارد کمی نشان ایمنی گفت: با وجود بسیار بالا و مرگ و میر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چه گله ایمنی و چه معنا است COVID-19?

همچنین مشخص نیست که دقیقا چه حضور آنتی بادی که بسیاری از آزمون ها به دنبال ترجمه به ایمنی بیشتر از عفونت Tuite گفت.

“ما واقعا نمی دانم برای مطمئن,” او گفت:. “از آنجا که این ویروس جدید می توان به پاسخ ایمنی و نگاه آنتی بادی و سعی کنید برای پی بردن به چگونگی بسیاری از مردم آلوده شده اند. اما ما واقعا نمی دانند که چگونه طولانی مدت است که ایمنی است.”

“من فکر می کنم یک فرض با هر نوع استراتژی که بر اساس گله ایمنی است که ایمنی طولانی مدت است که در این مرحله ما نمی به طور کامل می دانم.”

پایان دادن به این بیماری همه گیر

خط پایین Tuite فکر می کند که این امر می تواند یک ایده بد به فقط اجازه دهید این ویروس خود را اجرا کنید البته تا زمانی که مردم به اندازه کافی آلوده شده اند قادر به تئوری رسیدن به گله ایمنی.

“گله ایمنی ممکن است یک نتیجه است که اتفاق می افتد در طول دوره این بیماری همه گیر است اما نباید آن را یک استراتژی است.”

عفونت منحنی نمی خواهد فقط توقف زمانی که 70 درصد از افراد آلوده بودند یا به او گفت: — این موارد فقط می روند به آرامی به سمت پایین در طول زمان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آیا اجازه دادن به بچه ها coronavirus کمک به ایجاد مصونیت در میان کبک را گسترده تر جامعه ؟

و در حالی که ایده اجازه می دهد این ویروس به اجرای آن شد شناور در انگلستان در اوایل بیماری همه گیر و کشورهایی مانند سوئد انتخاب شده به تعطیل به همان سطح به عنوان همسایگان خود Tuite گفت که او آگاه است از هر کشور به طور فعال به دنبال گله ایمنی به عنوان یک استراتژی در حال حاضر.

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید شواهد نشان می دهد گله ایمنی نشده است به دست آورد

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید شواهد نشان می دهد گله ایمنی نشده است به دست آورد

با این حال بخش هایی از ایالات متحده ممکن است این تست به طور پیش فرض, او گفت:. “وجود یک استراتژی است که اجازه گسترش ویروس بدون واقعا تمرکز قوی و یا تلاش در جهت کنترل آن است. کنترل نشده و گسترش است و به نوعی عملا گفت: “ما به شما اجازه این گسترش تا زمانی که ما ایمنی در جامعه است.'”

ادامه مطلب: ایتالیایی, توالت هل ‘گله ایمنی’ پیش از تدریجی بازگشایی مدارس

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با گسترش کنترل نشده ما می توانیم انتظار یک “توجهی [از مردم] را توسعه بیماری شدید و برخی از آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان و مرگ” لی گفت. وجود دارد همچنین گزارش از افرادی که آسیب پایدار و یا دراز مدت علائم به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

برای تمام این دلایل تفسیر منتشر شده در کنار این هفته مطالعه در اسپانیا به نام یک استراتژی گله ایمنی هر دو “بسیار غیر اخلاقی” و “غیر قابل حصول.”

آن را بسیار بهتر خواهد بود برای پایان دادن به این بیماری همه گیر با یک واکسن لی فکر می کند.

هنگامی که یک COVID-19 واکسن آماده می شود ؟

هنگامی که یک COVID-19 واکسن آماده می شود ؟

تا زمانی که این اتفاق می افتد Tuite گفت: ما باید تقلید از کشورهایی که در حال نگه داشتن شیوع بیماری خود را تحت کنترل است. “این تست, این, تماس, ردیابی, آن را جدا از افرادی که آلوده می شوند,” او گفت: همراه با شخصی در سطح مداخلات فیزیکی مانند فاصله و ماسک استفاده کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم در این نقطه آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن تعدادی از موارد قابل کنترل و اجازه می دهد تا ما را به واقع زندگی می کنند با این ویروس تا زمانی که ما از این واکسن استفاده کنند.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>