دولت باید تعلیق و محدودیت هایی که انکار مهاجران کمک مالی در طول همه گیر اسکاتلندی وزیران می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اسکاتلندی وزیران در تماس وستمینستر به “انجام کار درست” و تعلیق و محدودیت هایی که انکار برخی از مهاجران به بریتانیا کمک مالی است.

دولت اسکاتلند خواستار دفتر خانه برای پایان دادن به “مضر” بدون مراجعه به بودجه عمومی (NRPF) مقررات در طول coronavirus بحران است.

قوانین مهاجرت دولت در حال حاضر که کسی را “بدون مراجعه به بودجه عمومی” اگر آنها “موضوع را به کنترل مهاجرت”.

اما Covid-19 همه گیر دیده می شود افراد بی خانمان و کسانی که اقامت در شب به پناهگاه منتقل شده به هتل ها و دیگر محل های اسکان مناسب – با دولت اسکاتلند مقامات محلی و دیگران داشتن را انتخاب کنید تا هزینه های این.

و همچنین خواستار NRPF مقررات مربوط به تعلیق در دولت اسکاتلند نیز که مایل به جبران آن هزینه.

وزرای نوشته اند به کریس مری انگلستان وزیر مهاجرت در تعدادی از موارد پس از صرف با دولت های محلی و بخش سوم در مجموع £600,000 در محل اقامت – و بیشتر £275,000 بر پایه هزینه های زندگی.

اما دولت اسکاتلند گفت که هنوز برای دریافت پاسخ.

کوین استوارت, اسکاتلند وزیر مسکن گفت: “دولت اسکاتلند آماده نیست به رها کردن برخی از مهمترین آسیب پذیر در جامعه ما در یک زمان زمانی که آنها به کمک ما نیاز دارند بیشتر است.

“اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر در حال هل دادن هزاران نفر از مردم بیشتر به فقر و مانع کار آنها فرصت است. به لطف سریع و پاسخ هماهنگ در اسکاتلند ما شده اند قادر به جای افرادی که در غیر این صورت مواجه با فقر به طوری که آنها می تواند به محافظت از خود و دیگران در طول Covid-19 بحران است.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از کسانی که محدود شده توسط دولت انگلستان مضر NRPF سیاست که قبلا خواب خشن یا نامناسب در شب پناهگاه در حال حاضر پشتیبانی شده در هتل ها و دیگر خود شامل محل اسکان.

“اما دولت اسکاتلند مقامات محلی و بخش سوم مجبور به انتخاب کنید تا تب بدون حمایت های بیشتر از دولت انگلستان.

“پس من دوباره پرسیدن که دولت بریتانیا انجام کار درست و بلافاصله لغو محدودیت های اعمال شده از NRPF برای مدت زمان از coronavirus بحران در بهداشت عمومی زمینه. علاوه بر این پول صرف فقط به اطمینان حاصل شود که هر کس در جامعه ما این است که با عدالت رفتار شود و فضاي باید بازپرداخت شود.”

یک سخنگوی دولت گفت: “ما شده اند بسیار روشن است که هیچ کس نباید خود را بی بضاعت در طول این بحران به دلیل شرایطی خارج از کنترل خود.

“گسترده اقدام به حمایت از کسانی که با توسل به بودجه عمومی در نظر گرفته شده مانند اجاره حمایت از کار حفظ و نگهداری طرح های خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح تخصیص بیش از £3.2 میلیارد دلار به مقامات محلی و £750 متر برای موسسات خیریه برای حمایت از آسیب پذیر ترین.”

PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>