صدراعظم ‘به راه اندازی 10 مقرراتزدایی freeports’ در مبارزه با تروریسم در اروپا کاهش مالیات برنامه های

Rishi Sunak آماده است را به شما معرفی مالیات و کاهش تعمیرات اساسی برنامه ریزی قوانین تا 10 جدید مقرراتزدایی freeports در تلاش برای تقویت اقتصاد پس از Brexit.

صدراعظم گزارش شده است که برنامه ریزی برای باز کردن مناقصه برای شهرها و مناطق برای تبدیل شدن به freeports – که در آن انگلستان مالیات و تعرفه ها را اعمال نمی شود – در پاییز بودجه.

بنادر خواهد بود “به طور کامل عملیاتی” در عرض 18 ماه از بریتانیا و خروج از اتحادیه گمرکی و بازار واحد در پایان این سال با توجه به ساندی تلگراف.

در این گزارش آمد که دولت اعلام کرد £700m را صرف در ساخت زیرساخت های جدید, استخدام کارکنان و توسعه فن آوری برای اطمینان از بریتانیا مرز سیستم به طور کامل عملیاتی زمانی که بریتانیا در اتحادیه اروپا در پایان سال است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: عمده سرمایه گذاری اطمینان حاصل شود معامله گران و مرز صنعت قادر به “مدیریت تغییر و تصرف فرصت” زمانی که دوره گذار در دسامبر به پایان می رسد.

£705m بسته شامل £235m برای نیروی انسانی و سیستم های IT و £470m برای پورت داخلی و زیرساخت برای اطمینان از انطباق با آداب و رسوم و کنترل.

جدید مرز زیرساخت خواهد بود ساخته شده داخلی که در آن هیچ فضایی در بنادر در حالی که پورت خواهد شد یکی کردن حمایت مالی برای اطمینان از زیرساخت های مناسب در محل است.

از £235m برای نیروی انسانی و سیستم های IT:

  • £100 متر استفاده می شود به منظور توسعه HMRC سیستم به منظور کاهش بار بر روی معامله گران
  • 20m پوند صرف خواهد شد در تجهیزات جدید برای حفظ کشور امن
  • £15m را به سمت ساختمان داده های جدید زیرساخت به منظور افزایش مرزی جریان و مدیریت
  • £10 متر استفاده می شود برای استخدام حدود 500 بیشتر مرز پرسنل نیروی

بودجه مربوط به اجرای بریتانیا مرز با اتحادیه اروپا و انتظار می رود که دولت برای انتشار هدایت خاص و اقدامات برای ایرلند شمالی در هفته های آینده.

آقای گوو گفت: “ما در حال بدست گرفتن کنترل مرزهای ما و خروج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی در پایان این سال و آوردن هر دو تغییرات و فرصت های قابل توجهی که برای همه ما نیاز به آماده شدن.

“همین دلیل است که ما با اعلام این عمده بسته های سرمایه گذاری امروز.

“با یا بدون توافق بیشتر با اتحادیه اروپا این £705m خواهد اطمینان حاصل شود که لازم است زیرساخت های فناوری و مرز پرسنل در محل هستند به طوری که ما معامله گران و مرز صنعت قادر به مدیریت تغییر و تصرف فرصت های ما به عنوان ذخیره کردن پایه برای جهان موثر ترین و امن مرز.”

دوره گذار است به پایان رسید و در پایان ماه دسامبر این سال هنگامی که بریتانیا را ترک خواهد کرد بازار واحد و اتحادیه گمرکی.

بودجه بسته می آید جلوتر از یک اطلاعات عمومی کمپین است که در آن هدایت داده خواهد شد و به معامله گران و hauliers توضیح آنچه آنها ممکن است نیاز به انجام برای آماده شدن برای پایان دوره گذار است.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>