‘اتلاف یک زندگی’: او چهار سال را صرف مبارزه برای باقی ماندن در بریتانیا. شرکت ممتاز خان مرده است

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ممتاز خان سفر به انگلیس آغاز شد و در سال 2009 زمانی که او فرار کرد, افغانستان, ترک همسر و دو فرزند جوان به این امید که او را یک روز آنها را دوباره ببینید. از وجود آن در زمان او هفت سال برای رسیدن به بریتانیا که بیشتر آن صرف شد در کاله جنگل, جایی که او یک بار گفت: “وحشتناک” شرایط ناشی از بهداشت روانی او را به وخامت است. او در نهایت از آن ساخته شده به انگلستان در سال 2016 تنها به صرف چهار سال مبارزه با فرستاده بازگشت به کشور خود که در آن او می ترسید او کشته خواهد شد توسط طالبان.

در 23 ژوئن سال جاری ممتاز, 38 گفت: او وکیل است که استرس بیش از پناهندگی خود را به معنای امتناع او از دست داده بود اشتها خود را. سر خود را در حال چرخش بود. خالد Khashy از Hoole و شرکت وکلاء در بریستول اطمینان ممتاز خود مشتری جدید مشاوره او را به خوردن غذا و تماس با دکتر خود را.

بعد از چهار روز ممتاز بدن داشت توسط اعضای عمومی خارج تخت از دوستان او بوده است ماندن ، ایوان و سامرست پلیس به صحنه نامیده می شدند فقط قبل از 10pm; مرگ است درمان به عنوان مشکوک. استنطاق به مرگ است که با توجه به شروع هفته آینده.

خالد که تا به حال شروع به جمع آوری مدارک پزشکی و اظهارات شاهد را برای مشتری جدید پناهندگی مورد می گوید او “ویران” خبری ممتاز از مرگ است. “او می دانست که او با آن مواجه حذف به افغانستان بود و او نگران این دفتر خانه بود و قصد اخراج او را از محل اقامت. این یک داستان غم انگیز است.”

ممتاز بود که یک معلم انگلیسی در خانه خود و کشور خود را دریافت کرد اولین تصمیم پناهندگی نزدیک به دو سال پس از ارائه و ادعا کرد با وجود این دفتر خانه را هدف زمان از شش ماه

ممتاز بوده و زندگی در پناهندگی اقامت در ساندرلند اما سفر به بریستول برای دیدار با خالد در تلاش برای راه اندازی یکی دیگر از درخواست تجدید نظر در برابر یکی دیگر از منفی تصمیم خود را در مورد پناهندگی. در حالی که وجود دارد او ماند با یک دوست است که گفت: به سمت چپ خانه در شب 27 ماه ژوئن برای دریافت ممتاز برخی از مواد غذایی پس از متوجه او تا به حال هر چیزی خورده در تمام طول روز. او برای پیدا کردن دوستان خود ،

ملی افغانستان بود که یک معلم انگلیسی در خانه خود و کشور خود را از دست داد طولانی مبارزه در پناهندگی دادگاه در ماه فوریه است. او اولین دریافت و امتناع در سپتامبر 2018 – نزدیک به دو سال پس از ارائه اولیه خود را ادعا می کنند با وجود هدف دولت از شش ماه – و در ادامه به ناموفق درخواست تجدید نظر در این تصمیم دو بار در یک پیشنهاد از جان گذشته برای متقاعد کردن دفتر خانه که او را در معرض خطر اگر او بودند به بازگشت به خانه. در یک نقطه در مارس 2019 به نمایندگی از خود در دادگاه از آنجا که او نمی تواند یک وکیل و با موفقیت متقاعد قاضی که او باید مجاز به درخواست تجدید نظر به دلیل وجود داشته است خطا از قانون قبلی تصمیم دادگاه. در نهایت هر چند تصمیم نهایی ساخته شده بود به او امتناع پناهندگی.

در 15 آوریل امسال کاترین لاو جلسه هماهنگ کننده در Comfrey پروژه یک موسسه خیریه در Tyneside است که کمک می کند تا پناهندگان و پناهجویان را در بخش باغبانی کاهش یافته است برخی از موارد ممتاز در آدرس خود. او می گوید که او تا به حال شده است “آشکارا مضطرب” دیگر پس از دریافت نامه رد از دفتر خانه.

“زمانی که من او را خواسته اگر او خوب بود, او در اشک را شکست خارج از خانه خود را درب,” Katherine به یاد می آورد. “او گفت:” من یک نامه از دفتر خانه. آنها به من بگویید ، من نمی دانم چه باید بکنید. چه می توانم انجام دهم ؟ من نمی تواند به عقب برویم به افغانستان است.’ او به وضوح بسیار ترس از رفتن به عقب. تاثیر این اخبار در مورد خانه خود را درخواست تجدید نظر ویرانگر بود و این تغییر در مقایسه با چگونه مثبت او شده بود که اوضاع بیشتر امیدوار بود پرهیاهو و روشن است. این غم انگیز بود برای دیدن تغییر در خود و عاطفی است.”

ممتاز که به عنوان یک پناهجو اجازه داده نمی شد به کار تا به حال زمان زیادی را صرف داوطلبانه با موسسه خیریه در آنها سهم سایت های که در آن او یک باغبان مشتاق استفاده از این فعالیت به عنوان ابزاری برای کمک به مدیریت خود افسردگی شدید. النی Venaki مدیر Comfrey پروژه می گوید: حضور در این سایت چندین بار در هفته و “حفاری تمام روز”.

ممتاز باغبانی استفاده می شود برای کمک به او در مقابله با سلامت روان

“ممتاز باغبانی بود درمان می گوید:” Eleni. “او بسیار سختکوش و او دوست داشت به تواند مفید باشد. او نمی خواهم برای نشستن. اگر او گفت که او کمک خواهد کرد تا با چیزی است که شما می توانید بر او تکیه می کنند. او می خواهم استقبال مردم در حوادث ما برگزار می شود برای جامعه و گروه در اطراف باغ. او تا به حال یک قلب طلایی. او متنفر واقعیت است که او نمی تواند کار کند. او احساس بی فایده بود و این که واقعا آزار او.”

النی می گوید ممتاز گاهی اوقات باز کردن به او در مورد از دست رفته کودکان خود را در حال حاضر در سن 15 و 13 که او تا به حال دیده می شود برای بیش از یک دهه است. “او را به دفتر من می آیند و ما می خواهم بحث زیادی است. گاهی اوقات او کاملا گریان” او به یاد می آورد. “او می خواست برای دیدن بچه ها خود را. او می گویند او واقعا از دست رفته آنها که او احساس گناه به خاطر او بود قادر به ارسال آنها پول است.”

در طول زمان خود را در انگلستان کسانی که می دانستند ممتاز می گویند او مشکلات روحی و روانی روشن بود. در ماه ژوئن سال 2017, هشت ماه پس از تسلیم او پناهندگی خود را مشاور روانپزشک درخواست شده است که دفتر خانه پیگیری سریع درخواست خود را بر این اساس که او مبتلا به افسردگی و وضعیت خود را می تواند بهبود یافته بودند او قادر به کار است. “او با توجه ضعیف باقی می ماند و همراه با دشواری در خواب به علت تحریک مداوم. او باقی مانده است نسبتا نا امید کننده و احساس می کند یک بار در تمام خدمات ما” در این نامه به عنوان خوانده شده. با وجود این او منتظر یکی دیگر از 15 ماه برای خود تصمیم پناهندگی.

خانه دفتر و دادگاه اذعان کرد که ممتاز بود ذهنی ناخوش بود اما بارها و بارها استدلال کرد که اگر چه او بیمار از وضعیت خود می تواند با دارو کنترل شود و هیچ چیز به نشان می دهد که دارو نمی خواهد در دسترس در افغانستان است.

خالد اختلافات این نتيجهگيری: “آنچه آنها در نظر نمی این بود که آیا در حالی که این دارو می تواند موثر در ایمنی از انگلستان با تمام پشتیبانی در اطراف او و تمام سازمان های خیریه کمک به او را, اگر شما او را به یک مکان خطرناک مانند افغانستان خواهد بود و امن بود و این دارو موثر باشد؟”

دفتر خانه سخنگو گفت: این امر می تواند نامناسب به نظر بیشتر قبل از همه از حقایق ممتاز مرگ تاسیس شده اند در استنطاق اما افزود: “افکار ما هستند با این فرد را با خانواده و دوستان است.

“دفتر خانه همچنان به همکاری نزدیک خود را با ارائه دهندگان خدمات برای اطمینان از ما پناهندگی سیستم ارائه پشتیبانی لازم به کسانی که به دنبال حفاظت. سلامت و تندرستی خود را دارد و همیشه خواهد بود که اولویت و ما ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی برای کسانی که به آن نیاز دارید.”

ساندرا وات توسعه پروژه های کارگر در دوستان از رها کردن در یک موسسه خیریه حمایت از پناهجویان و پناهندگان در ساندرلند که تا به حال شناخته شده و ممتاز برای بیش از سه سال می گوید: در آن آشکار بود “از آغاز” است که او تا به حال مشکلات روحی و روانی و این که “هر بار که او هم یکی دیگر از امتناع از دفتر خانه آن ساخته شده خود را از وضعیت کمی بدتر”.

با وجود درد و رنج او را تحمل خود را با سلامت روان او می گوید: ممتاز سخاوتمندانه بود و به فرد است. به عنوان یک چند زبانشناس او همیشه در دست برای کمک ترجمه برای افرادی که نمی تواند در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی. ماه قبل از مرگ او توافق را در یک تازه وارد و جوان مرد افغان پس از این موسسه خیریه رها-در بسته به کمک او حل و فصل به زندگی در بریتانیا.

“او پس از نگاه او تمام وقت در طول مستند می گوید:” ساندرا. “او در زمان بخشی در پروژه های جامعه او کمک کرد تا با تفسیر, تمام چیزها حتی اگر او ناخوش خود را. او مهربان است. طنز. او قادر به گسترش شفقت به دیگران و در عین حال او نمی دریافت آن را در اینجا از مقامات.”

دوستان خود احساسات اکو که با وجود مبتلا به مشکلات روحی و روانی خود او بخشنده و مهربان نسبت به دیگران است. بهار گل, یک دوست زندگی در شهر های مختلف می گوید: او ارسال خواهد ممتاز رسمی دفتر نامه هایی که او ترجمه برای او از طریق تلفن و توصیف او به عنوان “روشن و صادقانه و شرکت بزرگ بود”.

دوست دیگری Janatgul Easakhil چگونه توصیف ممتاز یک بار سفر از ساندرلند به شهرستان که در آن او زندگی می کند زمانی که او شنیده ام که عموی خود را در افغانستان فوت کرده است. لزوما یک دوست در بریستول در عین حال می گوید که چگونه ممتاز را به شکلات و شیرینی به دست به کودکان پس از نماز عید در مسجد در حالی که به شدت از دست رفته خود کودکان است.

ساندرا وات آخرین صحبت ممتاز در 18 ژوئن هنگامی که او زنگ زد او بپرسم که آیا این موسسه خیریه می تواند کمک به او را با قطار کرایه برای دیدن وکیل در بریستول. او می گوید: او نمی به نظر می رسد در بحران که در آن نقطه که در ماه های اخیر او به نظر می رسید با ثبات تر از قبل.

“چه ضایعات از یک زندگی. من احساس می کنم واقعا نا امید در مورد قادر بودن به انجام هر کاری است. من احساس می کنم کاملا ناتوان است.

“مهم نیست که چقدر شما را به سعی کنید به کمک این مقدار کمک و یا صحبت درمانی آنها را دریافت کنید اگر شما نمی توانید تغییر دهید هر یک از شرایط خارجی است که در حال کمک به بدتر شدن یک فرد سلامت روان, آن را بسیار دشوار است برای کمک به آن شخص در گرفتن بهتر است,” او می گوید. “حتی اگر وکیل گفتن بود او تا به حال یک مورد خوب برای یک تازه ادعا می کنند شما می توانید ببینید که چرا مردم در حال تحت فشار قرار دادند به لبه. و این چیزی است که اتفاق افتاده است به ممتاز.”

اگر شما در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل [email protected] و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه

برای خدمات محلی به شما ملی سلامت روان در پایگاه داده – Hub امید – اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن کد پستی خود را به جستجو برای سازمان ها و موسسات خیریه که ارائه سلامت روان مشاوره و پشتیبانی در منطقه شما

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>