یوتیوب ستاره Rhett و لینک باز کردن در مورد خوب افسانه ای صبح و Infinite – CNET


Rhett and Link

یوتیوب کمدین Rhett و لینک خود را در آخرین مهمان من خیلی وسواس پادکست.

Rhett و لینک

Rhett مک لافلین و چارلز لینکلن “Link” نیل III بهتر به عنوان شناخته شده کمدی duo Rhett و لینک ساخته شده ویروسی ویدئوها و حتی قبل از آن بود یک چیزی. در حال حاضر آنها میزبان انبوه محبوب یوتیوب خوبی نشان می دهد افسانه ای صبح که از 6.1 میلیارد انداز و 16.4 میلیون مشترک. در آخرین قسمت از این من خیلی وسواس پادکست در CNET این دو باز می شود تا در مورد 35-سال دوستی و طولانی مدت موفقیت در یوتیوب.

“بسیاری وجود دارد زمانی که ما نگاهی به هر یک از دیگر و ما در حال ساخت یکدیگر خنده در همان راه ما از زمانی که ما ضبط شد خودمان را بر روی نوار کاست و انجام مسخره مصاحبه در دبستان و دبیرستان گفت:” لینک کنید. “ما هنوز در حال انجام است که به عنوان بچه ها در 40s. آن را دیوانه و من سپاسگزار است که در آن طنین انداز با مردم است.”

خوب افسانه ای صبح روزانه نیش اندازه تنوع نشان می دهد این برنامه شامل دو نفر از آنها را انجام تعدادی از چیزهای سرگرم کننده. که اغلب شامل خوردن غذاهای عجیب و غریب در محدوده زمانی معین بخش مانند “آن را تاکو?” است که در آن دو غذا خوردن tacos ساخته شده با مواد غیر معمول مانند کره بادام زمینی و ژله یا سوزن کاج.

در گسترده مصاحبه ضبط شده در آوریل بحث ما با Rhett و لینک مورد خوب افسانه ای صبح, چگونه آن را با اقتباس شده است در طول coronavirus همه گیرخود پادکست گوش بیسکویت و چه چیزی آن را مانند فرو بردن انگشتان خود را به Infinite.

گوش دادن به تمام مکالمات با Rhett و لینک و اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان’…


12:13

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>