دو مظنون به اتهام £500,000 coronavirus ‘جستن به عقب وام کلاهبرداری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دو مرد بازداشت شده اند بیش از یک اتهام کلاهبرداری به ادعای £500,000 از طریق دولت کروناویروس “گزاف گویی بانک” وام طرح.

پلیس بر این باورند که مظنون اصلی – یک مرد در اواخر 40s – تا به حال شده است در استخدام افراد برای راه اندازی شرکت های جعلی و حساب های بانکی به شستن پول.

کارآگاهان که تا کنون اجازه داده شده است به توقف 10 حساب های حاوی مجموع £553,305.

تقلب ادعا شده بود کشف زیر روال مواد مخدر جستجوی خودرو در هلند پارک کنزینگتون لندن در 17 ژوئن.

پلیس گفت: ماموران آموخته صاحب خودرو یک مرد در اوایل 20s, سفر کرده بود, برخی از راه دور برای دیدار با یک مرد به منظور راه اندازی یک حساب بانکی برای آن موافقت شد او می پرداخت £300.

هر دو مرد جوان و مظنون اصلی دستگیر شدند به اتهام پول شویی و کلاهبرداری در همان روز.

مظنون شدند و به شمال لندن ایستگاه پلیس و آزاد شده اند تحت بررسی در حالی که پلیس به سوالات ادامه خواهد داد.

پس از دستگیری افسران جستجو یک آدرس مسکونی در Hounslow.

آنها دریافتند چندین فرم های برنامه از تعدادی از مظنون به شرکت های جعلی را به بانک خود را در درخواست از “جستن به عقب وام” — یک طرح به دولت برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

کارآگاه گروهبان نیل استنلی از پلیس متروپولیتن اقتصادی crime unit گفت: “من می خواهم به اطمینان دهم که ما را تحمل صفر رویکرد به تقلب مربوط به جرم و جنایت از هر نوع در جامعه ما, و ما متعهد به آوردن کسانی که به عدالت است.

“در طول این بی سابقه ای در برابر ما تشدید تلاش های ما برای از بین بردن سازماندهی شبکه های جنایتکار و ادامه خواهد داد برای سرکوب افرادی که یافت دولت بهره برداری از طرح های خود را برای به دست آوردن پولی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>