رعد و برق دوره های شدید باران می تواند ضربه بیشتر منطقه تورنتو در روز شنبه

برای کسانی که به دنبال به سر منزل شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن برگزاری تا روز یکشنبه وجود دارد به عنوان یک احتمال قوی از رعد و برق و دوره های شدید باران در منطقه تورنتو در روز شنبه.

اخبار جهانی هواشناس راس هال گفت که این سیستم را کمی تسکین از مدت طولانی از درجه حرارت بالا. محیط زیست کانادا قبلا صادر گرما هشدار داد و آن را در محل بوده است برای چند روز.

“و آن را گرم و مرطوب این آخر هفته اما نه به عنوان گرم به عنوان آن شده است به دلیل بالا شانس از شاهد رگبار و رعد و برق حرکت می کند در سراسر منطقه” او گفت:.

ادامه مطلب: بخش هایی از تورنتو پایان غرب تحت تاثیر جاری شدن سیل و قطع برق پس از باران شدید

“شما می توانید سرزنش مانده از طوفان گرمسیری پری برای جریان در برخی از این خاک حتی اگر مسیر طوفان است که به خوبی به شرق است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هال گفت: “سنگین بارندگی در زمان به احتمال زیاد در روز شنبه و دارد که احتمال رعد و برق در روز یکشنبه بیش از حد.

او گفت: این منطقه می تواند 20 تا 40 millimetres باران در شنبه اضافه کردن وجود دارد بالقوه برای بیشتر شدید موضعی مقدار.

به عنوان بسیاری از مناطق خشکسالی را تجربه کرده اند-مانند شرایط در هفته های اخیر هال گفت: وجود پتانسیل موضعی جاری شدن سیل در برخی از نقاط از زمین خشک نمی تواند جذب و لطافت.

تورنتو و منطقه حفاظت سازمان صادر سیل چشم انداز در روز جمعه پیش از پیش بینی رعد و برق.

“با توجه به قابل توجه بارش در تمام رودخانه ها در GTA را تجربه بالاتر جریان و سطح آب و در نتیجه پتانسیل سیل و شرایط خطرناک,” چشم انداز گفت: تکرار این امکان جاری شدن سیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محیط زیست کانادا نیز صادر ویژه آب و بیانیه ای در اوایل روز شنبه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>