بتمن فیلم گرفتن HBO حداکثر spinoff مجموعه در ها Gotham PD – CNET

بتمن فیلم سینمایی نیست برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر, تا 2021 اما در روز جمعه, HBO, حداکثر, اعلام برنامه های اصلی سریال بر اساس فیلم جهان است. این که-هنوز-بی نام نشان از بتمن مدیر مت ریوز تنظیم خواهد شد در شهرستان Gotham اداره پلیس و خواهد بود نوشته شده توسط Boardwalk Empire خالق Terence Winter.

the-batman

رابرت پتینسون ستاره خواهد شد در فیلم بتمن اما معلوم نیست اگر او را در ظاهر نشان می دهد.

مت ریوز; تصویر توسط CNET

“این یک فرصت شگفت انگیز نه تنها به گسترش چشم انداز از جهان من ایجاد در این فیلم را به کشف آن در این نوع از عمق و جزئیات است که تنها یک longform فرمت می توانید استطاعت — و شروع به کار با فوق العاده با استعداد Terence Winter که نوشته شده است به طوری insightfully و با قدرت در مورد جهان از جرم و جنایت و فساد مطلق رویا” ریوز در بیانیه ای گفت.

بتمن, ستاره فیلم رابرت پتینسون به عنوان شخصیت هر چند آن شناخته شده نیست اگر او را به نظر می رسد در HBO سریال Max. که فیلم اکران شده است با تاخیر از ژوئن تا اکتبر سال 2021 با توجه به coronavirus همه گیر. نه چندان شناخته شده در مورد این فیلم اما در ماه فوریه ریوز آیا انتشار یک ویدئو نشان پتینسون در صحنهو جدید Batmobile. فن-عکس به بیرون درز نشان می دهد Batcycle.

“این است که بتمن به عنوان مخاطبان بسیاری را دیده اند و ما می دانیم که طرفداران می خواهند به صرف زمان بیشتری را در این دنیای جدید با الهام از فیلم” گفت: Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر.

هیچ مصاحبه اطلاعات در دسترس بود و ممکن است تاریخ انتشار نبود نشان داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>