مانع آتش تلویزیون استیک 4K برای همه زمان کم $25 – CNET


01-amazon-fire-tv-stick-4k
سارا تو/CNET

فقط دیروز من به شما در مورد یک معامله شگفت انگیز در آتش قرص HD 10 64GBکه شما می توانید فقط برای $140. معاملات بزرگ در آمازون و تبادل نظر اتفاق می افتد مانند ساعت اما من فقط به کشف یکی از جدید برای آخر هفته: در حال حاضر آتش تلویزیون استیک 4K نیمه خاموش برای اعضای آمازون نخست. چوب به فروش می رود به طور منظم اما این مسابقات پایین ترین قیمت همیشه که اغلب اتفاق نمی افتد. بنابراین در اینجا معامله: گرفتن آتش تلویزیون استیک 4K برای $25 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف 4KFIRETV در پرداخت. اما به تکرار این معامله تنها کار خواهد کرد اگر شما یک آمازون نخست عضو.

آتش تلویزیون استیک 4K یکی از بهترین رسانه های streamers شما می توانید خرید — آن را یک ارزش خوب در آن قیمت به طور منظم $50 و آن را به سادگی یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است در $25. شما می توانید به خواندن CNET کامل بررسی آتش تلویزیون استیک 4K برای جزئیات بیشتر اما من خلاصه آن را برای شما: این بهترین در کلاس کنترل صوتی, ویژگی های جریان بهتر پشتیبانی از هر بازیکن دیگر در آن محدوده قیمت و کیفیت فیلم درجه اول است. تنها شکایت کنم ؟ آمازون hawks آن خود را کمی بیش از حد سخت است. ما همه می خواهم آن را درک اگر آتش بازیکنان بودند کمی بیشتر میکرد وقتی که می آید به رویه را نشان می دهد به تماشای.

اما $25? من ثبت نام.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>