نادر ستاره دنباله دار در حال حاضر قابل مشاهده در آسمان شب در سراسر بریتیش کلمبیا

یک ایالت واشنگتن است و به اشتراک گذاری عکس های زرق و برق دار از نادر قابل مشاهده ستاره دنباله دار در آسمان شب در سراسر بریتیش کلمبیا در این ماه.

آب و هوا watcher سفت کوچک از Whatcom County, گیر افتاد, دید از ستاره دنباله دار NEOWISE بیش از Abbotsford حدود 3:15 صبح به صبح روز شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ستاره شناس راشل وانگ با ونکوور HR Macmillan مرکز فضا گفت: NEOWISE نادر ستاره دنباله دار در یک گسترده “در نزدیکی سهموی” مدار.

که به معنی آن را تنها به نظر می رسد در زمین آسمان یک بار در هر چند هزار سال — نسبت به هیلی ستاره دنباله دار که در مدار خود به ارمغان می آورد آن را به محدوده هر سال 75-76.

جدید ستاره دنباله دار NEOWISE روشن صبح زود آسمان

جدید ستاره دنباله دار NEOWISE روشن صبح زود آسمان

“آن را که از خارج از منظومه شمسی ما در آینده و پرواز توسط. آن را فقط آن نزدیکترین رویکرد جولای 3 برای خورشید” او گفت:.

“این رفتن به سمت نزدیکترین رویکرد به زمین در اطراف جولای 22, و سپس آن را به تیرکمان بچه گانه و ترک منظومه شمسی ما است.

“بنابراین این واقعا یک بار-در-یک-عمر ستاره دنباله دار به اتمام است.”

ادامه مطلب: چگونه به ‘پس از یک دهه’ ستاره دنباله دار NEOWISE در کانادا

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ستاره دنباله دار NEOWISE به نام NEOWISE فضاپیما است که کشف آن در ماه مارس است.

وانگ می گوید NEOWISE در حال حاضر قابل مشاهده در زمان قبل از سپیده دم صبح توسط غرب به دنبال, اما که به عنوان نزدیک به زمین آن را تبدیل به قابل مشاهده پس از غروب خورشید در غربی است.

او گفت: آن را در حال حاضر قابل مشاهده در صورت فلکی ارابهران است که می توان با ردیابی ستاره Capella — دومین ستاره درخشان در آسمان شب است.

“وقتی که من رفتم شب گذشته من در واقع قادر به دیدن آن با چشم غیر مسلح با نگاه کردن به ستاره دنباله دار و به دنبال کمی به سمت راست یا چپ از آن با استفاده از دید محیطی من,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“البته یک جفت دوربین دوچشمی باعث می شود همه چیز بسیار ساده تر و با استفاده از قرار گرفتن در معرض طولانی در یک دوربین می تواند تا روشنایی کمی است.”

جالب اینجاست که وانگ می گوید: ستاره دنباله دار تبدیل خواهد شد کمتر روشن نزدیک به زمین معنی علاقه مند stargazers می خواهید برای دریافت هر چه زودتر به جای بعد برای گرفتن یک نگاه اجمالی.

ستاره های دنباله دار توپ یخی گاز و گرد و غبار و یا “توپ های برفی کثیف” توضیح می دهد که وانگ. خود را متمایز قابل مشاهده دم ایجاد می شود به عنوان بیت از ستاره دنباله دار قطع و چپ در پی خود.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>