پلیس با انتشار تصویری از ادمونتون, کلوپ شبانه, تیراندازی در تلاش برای مظنون شناسایی

پلیس منتشر کرده اند نظارت تصویری از تیراندازی در یک مرکز شهر ادمونتون کلوپ شبانه در اوایل این ماه در امیدوار است که کسی قادر خواهد بود برای شناسایی متهمان درگیر است.

در مورد 3:15 صبح روز یکشنبه, جولای 5, افسران کشیده بیش از یک وسیله نقلیه برای بالا بردن سرعت در این منطقه از خیابان 102 و 104 خیابان.

“در داخل خودرو افسران واقع در 26 ساله نر مبتلا به زخم گلوله” به پلیس گفت: در انتشار اخبار صادر شب جمعه.

“پلیس تماس گرفته و اورژانس بلافاصله و قربانی منتقل شد به بیمارستان توسط متخصصین با غیر تهدید کننده زندگی کنن.”

پلیس گفت: ماموران متوجه شدند که یک تیراندازی رخ داده بود زودتر در شب ستاره باشگاه در 10586 109 سنت وقتی ماموران وارد در باشگاه به عنوان بخشی از تحقیقات به پلیس گفت: چند نفر از خروج از باشگاه و که آنها را در همکاری با تحقیقات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم در dancefloor که ناگهان همه پراکند و یک سخنران زدم در هرج و مرج از لحظه ای. یک فرد دیده می شود و به زمین انداختن و سپس ظاهر می شود که مشکل در گرفتن back up.

“در حالی که بسیاری از مردم با مشاهده سرعت خروج از سالن در این ویدئو محققان به طور خاص علاقه مند به شناسایی مردان با سلاح گرم و می خواهم به صحبت با کسی که در حال حاضر در زمان تیراندازی” به پلیس گفت:.

پلیس هنوز به گونه دستگیری در ارتباط با تیراندازی.

هر کسی که در باشگاه در شب عکسبرداری و یا کسانی که دارای اطلاعات در مورد متهمان خواسته است برای تماس با پلیس در 780-423-4567 یا #377 از یک تلفن همراه.

ناشناس اطلاعات نیز می تواند فرستاده شده به جلو جنایت در 1-800-222-8477 و یا آنلاین.

سازمان دیده بان نظارت تصویری از تیراندازی در زیر: هشدار: گرافیک محتوا.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>