NHL, بازیکنان,’ association اعلام تورنتو ادمونتون به عنوان hub شهرستانها در میان coronavirus

NHL حکام و بازیکنان NHL’ انجمن را تصویب کرده اند بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی و چهار سال تمدید به توافق دسته جمعی هموار کردن راه برای لیگ به رزومه کاری خود را همه گیر تا پایان فصل بعد از این تابستان در کانادا.

به عنوان بخشی از 24-تیم طرح برای از سرگیری 2019-20 کمپین متوقف مارس 12 به دلیل COVID-19 تورنتو و ادمونتون نیز رسما پرده برداری کرد به عنوان hub شهرستانها.

اردوگاه های آموزشی باز خواهد شد و دوشنبه در هر تیم است بازار با باشگاه های برنامه ریزی شده را به سر خود را به مراکز مربوطه جولای 26 قبل از بازی شروع به شمارش Aug. 1.

یک بار در تورنتو ادمونتون, بازیکنان نگه داشته شود در اصطلاح “حباب” — محکم-کنترل محافل با دقیق بهداشت پروتکل ها و آزمایش روزانه — جدا از عموم مردم به امید نگه داشتن coronavirus در خلیج.

گسترش CBA که تعیین شده بود به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2022 بود و به عنوان یک جنبه بسیار مهم از بازگشت-به-بازی بازی طرح به دلیل وخیم اقتصادی واقعیت آورده COVID-19. قرارداد جدید اجرا می شود از طریق حداقل 2025-26 فصل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر در حال آمدن است.

بیشتر در حال آمدن است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>