بیش از 70 ، 000 نفر درخواست برای پیوستن به پلیس بیش از شش ماه دوره, دفتر خانه برآورد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیش از 70 ، 000 نفر اعمال می شود برای تبدیل شدن به افسران پلیس در شش ماه اول دولت استخدام درایو.

برآورد 78,000 برنامه ارسال شد بین ماه های اکتبر و مارس برای نقش در نیروهای در سراسر انگلستان و ولز به عنوان بخشی از تلاش ها برای ثبت نام 20000 بیشتر افسران در طول سه سال آینده با توجه به دفتر خانه تخمین می زند.

اکثریت (بیش از 70 ، 000) بودند فرستاده شده توسط مارس — در شش ماه اول مبارزه — با توجه به بخش موقت داده های ارائه شده توسط ملی روسای پلیس’ شورای.

خبر می آید که برخی از نیروهای دیدم سنبله در برنامه های کاربردی در ارتفاع از شیوع کروناویروس.

West Midlands Police, دومین نیروی در کشور دیدم حدود 75 درصد افزایش در برنامه های کاربردی در یک هفته.

قبل از همه گیر نیروی آن گفت: به طور معمول دیدم به طور متوسط حدود 140 برنامه در هفته — و این شات به حدود 240 برنامه برای هفته اول آوریل است.

بسیاری از نیروهای جدید در حال حاضر در خارج گشت زنی در خیابان یا به عنوان بخشی از آموزش خود را و یا پس از اتمام دوره.

دو کارآموز افسران صحبت کرد که به PA اخبار آژانس مصمم بودند با شروع کردن در یک شغل جدید در طول همه گیر هر دو گفتن از زندگی خود را-جاه طلبی های طولانی برای پیوستن به پلیس.

سابق کارخانه مهد کودک, مدیر واقعیت استیل که در پیوست Staffordshire پلیس را در کار رویایی خود را پس از تبدیل شدن به یک مادر گفت: او را “اقدامات احتیاطی معقول” در محل کار و فکر می کند شرایط را کمک به او آماده شدن برای آنچه در پیش روست.

40 سال است که در ابتدا از اسکس اما در حال حاضر زندگی در نزدیکی استوک-آن-ترنت شده است و “قلاب” در پیوستن به پلیس از یک جوان سنی گفت: “این که چگونه من می خواهم که لزوما انتخاب برای شروع من پلیس حرفه ای اما پس از آن دوباره که می توانست پیش بینی یک بیماری همه گیر.

“من نمی دانم هر گونه متفاوت است.”

عرفان شفیق که خانواده اش را در تاکسی شرکت به کار برای West Midlands Police است و در حال حاضر در پاسخ به 999 تماس در بیرمنگام گفت: “من از دیدن مردم به صورت روزانه در حالی که در این کار گفت: با تشکر از شما.

“این خوب است برای دیدن همه قدر چه خط مقدم کلید کارگران انجام می دهند به خصوص در این بیماری همه گیر.”

30 ساله که متولد و بزرگ شده در Cradley Heath گفت: در نظر گرفتن شغل است که “بدون شک” بهترین چیزی که او تا به حال انجام می شود.

Priti Patel, دبیر خانه گفت: “این افسران واقعا الهام بخش است و من بسیار خوشحال است که برای اولین بار از ما برنامه ریزی شده 20,000 استخدام در حال حاضر کمک به کنترل گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.

“بیشتر افسران در خیابان ما را همه امن است یک اولویت مطلق برای مردم بریتانیا و شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای پیوستن به پلیس.

“اگر شما می خواهید برای ایجاد یک تفاوت من می خواهم شما را تشویق به اعمال می شود.”

جرم و جنایت و پلیس وزیر کیت Malthouse گفت که آن را “بحرانی” به استفاده از استخدام درایو به عنوان یک فرصت برای ایجاد “رادیکال پیشرفت” بر تنوع در انجام ندادی.

“این یک چالش برای پلیس برای برخی از زمان,” او گفت: بار رادیو صبحانه.

“بیست سال پیش تنها کمی بیش از 2 درصد از افسران پلیس بودند از یک بام زمینه ما در حال حاضر تا فقط کمتر از 7 درصد و ما می خواهیم برای ایجاد یک گام بزرگ رو به جلو با این 20,000 به حتی بیشتر در حال پیشرفت است.

“به طور مشابه با تعادل جنسیتی. ده سال پیش در 25 درصد ما در حال حاضر به 30 درصد از افسران پلیس زن هستند.

“ما می خواهیم برای استفاده از این به جلو حرکت کند و ما شاهد پیشرفت های خوبی.”

بوریس جانسون قول داد به تورم پلیس خدمات به بیش از 140,000 افسران اواسط سال 2022 اگر او انتخاب نخست وزیر.

افسر پلیس اعداد در انگلستان و ولز افتاده اند با بیش از 20 ، 000 از سال 2009 با کاهش از 144,353 به 122,395 در سال 2018 است.

قبلا جان Apter, ملی, رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز گفت: نیم میلیون نفر از برنامه های کاربردی مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن تقریبا 55,000 موجود و جدید افسر پلیس پست به منظور ایجاد دولت استخدام درایو یک موفقیت است.

اما در آوریل دفتر خانه گفت: استخدام برنامه “در مسیر” به دیدار سال اول هدف از 6000 تا مارس سال 2021 و افسر خواهد بود در علاوه بر این به کسانی که استخدام برای پر کردن نقش های موجود.

با توجه به آخرین آمار رسمی نیروهای استخدام 3,005 اضافی افسران در شش ماه اول استخدام درایو — مصرف کلی موقت یافته از افسران در انگلستان و ولز 131,596.

این یک 5 درصد افزایش در ماه مارس سال گذشته که استخدام درایو حساب برای حدود نیمی دفتر خانه گزارش گفت:.

زمانی که فاز اول اجرای این اعلام شد در ماه اکتبر این گروه متعهد به ارائه £750 متر برای حمایت از 43 نیروهای خود را برای جذب کردن موج اول از افسران پایان 2020-21.

این بودجه را پوشش تمام هزینه های مرتبط از جمله آموزش و کیت.

ارزیابی آنلاین مراکز, در میان دیگر اقدامات گرفته شده است در تلاش برای نگه داشتن استخدامی رفتن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>