Lethbridge نمایندگان درخواست برای تاخیر در تبدیل درمانی ممنوع می خواهید جلسه عمومی

City of Lethbridge مشاوران بلین Hyggen و جو مائورو باید رو به جلو حرکت برای روز دوشنبه جلسه شورای به تاخیر دوم و سوم خوانش این شهر را تبدیل درمانی آئین نامه.

حرکت برای ایجاد این آئین نامه قرار داده شد رو به جلو توسط عضو شورا راب Miyashiro و عضو شورا جف کارلسون در ماه فوریه است.

تبدیل درمانی عمل تلاش برای تغییر یک فرد گرایش جنسی از طریق تاکتیک های روانی شده است و به تازگی ممنوع در دیگر آلبرتا شهر ادمونتون و کلگری.

Hyggen می گوید کمبود جزئیات است که چرا او نمی, رای گیری برای حرکت در وهله اول.

“نگرانی از این است که اکثر مردم در حال صحبت با من در مورد با تبدیل درمانی, شکنجه شیمیایی اخته به برش قسمتی از مغز et cetra,” Hyggen گفت. “هیچ کدام از آن است که حتی ذکر شده در اینجا. بنابراین برای محافظت از تمام کسانی که هر کسی در جامعه ما باید آن را در آیین نامه اجرایی آن نیست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: City of Lethbridge به جلو حرکت کند با, تبدیل, درمان بان

Hyggen گفت: او را بدست سوالات بسیاری در طول چند ماه گذشته در مورد داشتن یک جلسه عمومی در این زمینه است.

“ما فقط تقسیم عددی بر مضرب دریافت ایمیل درخواست برای جامعه ورودی و فقط یک درک بهتر از آیین نامه اجرایی,” Hyggen توضیح داد. “بنابراین ما فقط به فکر این مهم است که ما [باید] این جلسه تعامل.”

هر کس موافق است که یک جلسه عمومی مناسب است. در یک بیانیه جهانی, اخبار کارلسون گفت: آن را مورد نیاز نمی باشد.

“ساکنان را تا به حال در طول زمان طولانی را به خود نظرات شناخته شده,” او نوشت. “ما قدردانی از همه کسانی که زمان صرف شده برای ایجاد نظرات خود را شناخته شده است.

“بزرگترین نگرانی من با یک جلسه عمومی است و احتمالا دوباره حادثه, افرادی که تا به حال تجربه این کهنه مضر و رک و پوست کنده ساختگی ‘درمان است.'”

ادامه مطلب: Lethbridge مدافع هل استان گسترده ای در ممنوعیت تبدیل درمانی

پیتر Gajdics زندگی می کند که در Vancouver, B. C., نوشت, نامه ای سرگشاده به شهر Lethbridge میدهد و به همین دلیل او معتقد است که آیین نامه اجرایی بسیار مهم است.

Gajdics بود موضوع را به شش سال تبدیل درمانی و گفت که او نمی خواهید آن را بر روی هر کسی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این کابوسی بود,” او گفت:. “هیچ کس باید برای رفتن را از طریق هر گونه تبدیل درمانی در سراسر هر طیف است.”

محلی LGBTQ فعال و همکاری رئیس جمهور از YQueerL دوون Hargreaves گفت: او معتقد است که این اخیر درخواست یک تاکتیک است برای به تاخیر انداختن این آئین نامه.

“این گفتن که همان دو نمایندگان که رای در برابر [حرکت] برای ایجاد یک آئین نامه که رای دادند در برابر خواندن اولین بار — آن است که بسیار غیر معمول در شهرداری سیاست — در حال حاضر در تلاش برای کشیدن که تا ماه اوت” Hargreaves گفت.

ادامه مطلب: آلبرتا گروه راه اندازی فدرال درخواست برای ممنوعیت تبدیل درمانی

در ضمن Hyggen و مائورو گفت: در درخواست خود را به صورت عمومی ورودی که “شهر Lethbridge تأکید می کند که آن را به یک قانون اساسی تعهد به حفظ بی طرفی و باید با پرهیز از مصرف یک موقعیت به منظور جلوگیری از پیوستن به یک باور خاص.”

“سایر شهرداری ها مجاز ورودی عمومی با داشتن بیش از 100 سخنرانان و 1500 نوشته شده ارسال دریافت در دستور کار قبل از خواندن دوم خود را تبدیل درمانی بان آیین نامه اجرایی,” نمایندگان گفت.

Gajdics گفت: او گوش به کلگری جلسه عمومی در طول آئین نامه روند و او با مشاهده این راه برای مردم را به “تنزل” جامعه تجاوز.

“این یکی از ناراحت کننده ترین چیزهایی که من تا کنون شاهد بود,” او گفت:. “یک نفر حتی تا آنجا پیش رفت بگویم او هنوز هم معتقد شوک درمانی برای مردم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر درخواست تصویب توسط شورای اسلامی روز دوشنبه در جلسه عمومی برگزار خواهد شد در ماه اوت 17. اگر آن رای دادند را این آئین نامه را به آن دوم و سوم خوانش.

Hargreaves می گوید YQueerL در حال برنامه ریزی برای تجمع در مقابل سالن شهرستان در 1:30 بعد از ظهر روز دوشنبه برای نشان دادن حمایت خود را برای این آئین نامه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>