‘ذاتی جنسیتی” و “snobbishness’ در دولت مستند بلند کردن کار کسب و کار سخنگو می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کار کسب و کار سخنگوی اتحاد لعنتی “در ذاتی جنسیتی” در دولت بلند کردن اجسام از مستند که دیده است بارها و آرایشگران مجاز به باز کردن درهای خود را قبل از سالن زیبایی و ناخن میله های زندان.

لوسی پاول هشدار داده که بریتانیا به خیابان ها بالا می تواند تبدیل به “شهر ارواح” مگر اینکه دولت گام تا کمک های مالی برای خدمات مانند صنعت زیبایی که بیشتر به شدت آسیب دیده اجتماعی فاصله گرفته است.

و او گفت که “snobbishness” ممکن است بخشی وزرای مشرف خدمات استفاده می شود و عمدتا توسط زنان و افراد جوان در حالی که نمایش “ماچو پهلوانان” مورد تشویق مصرف کنندگان به بازگشت به بارها.

صحبت به مستقلMs پاول گفت: صدراعظم Rishi Sunak را 1000 پوند جایزه برای نگه داشتن در furloughed کارکنان – اعلام کرد – نمی شد به اندازه کافی برای دفع زوائد آن و خواست او را به گسترش کار خود را حفظ طرح برای کریسمس حداقل برای بخش های مانند مهمان نوازی که حداقل قادر به ایجاد سریع بازگشت به حالت عادی سطح فعالیت است.

با وجود اطلاعیه های این هفته که در سالن های زیبایی ناخن میله و tattooists در انگلستان می تواند بازگشایی از 13 جولای آنها خواهد بود موضوع را به محدودیتهایی مانند ممنوعیت انجام کار بر روی چهره مشتریان – که ممکن است آنها را عملی. و برای سایر کارفرمایان مانند تئاتر و کنفرانس برگزارکنندگان هنوز هم وجود دارد “هیچ پایانی در چشم” با وجود آقای Sunak شروع به باد کردن حمایت کردند از ماه آینده گفت: خانم پاول.

او گفت بریتانیا باید زیر سرب از کشورها مانند فرانسه و آلمان که در آن حمایت مالی شده و تضمین شده برای زمانی که دو سال برای کسب و کار ارائه شده عملی نیاز برای مشتریان نگهداری می شود جدا از یکدیگر است.

“مگر ما حمایت از این بخش بیشتر از طریق اجتماعی لازم است فاصله اقدامات پس از آن ما در حال رفتن به دیدن یک سونامی از دست دادن شغل و به خصوص در بسیاری از شهر ما و مراکز ما در حال رفتن به دیدن شبح شهرهای باقی مانده است.”

مهمان نوازی تجارت اجساد در حال حاضر هشدار داد که حداقل یک و نیم میلیون شغل در معرض خطر هستند در حالی که خرده فروشان که از ترس Covid-19 خواهد جرقه “عظیم شتاب” از تغییرات اجتماعی که دیده می شود مصرف کنندگان حرکت به دور از آجر و ملات و مغازه ها در خیابان ها و مراکز و بر روی خرید آنلاین گفت: خانم پاول.

“وجود دارد یک میلیون شغل در این بخش است که فقط رفتن به قادر به بازگشایی در پایان این ماه او اضافه شده است.

“و برخی هنوز نمی تواند بازگشایی – این که آیا آن را در تئاتر; صنعت خلاق; حوادث و عروسی صنعت; رویدادهای کنفرانس; که یک بخشی از اقتصاد بریتانیا و کارفرما.

“وجود دارد هیچ پایانی برای این بخش. برخی پیش بینی می دانید سطوح بزرگ بیکاری و ما شاهد هر گونه مصاحبه و در عین حال از تمام کسانی که علائم هشدار دهنده در نظر افزونگی اطلاعیه ها. به اندازه کافی نبوده است انجام می شود این هفته به فروکش کردن آن است.”

خانم پاول گفت: کارفرمایان در این بخش در حال حاضر به صورت یک سری از “صخره لبه” زمانی که آنها را مجبور به تصمیم گیری که آیا برای حفظ کارکنان به عنوان آنها باید شروع به پرداخت کارفرما ملی بیمه و بازنشستگی سهم در ماه اوت پس از آن 10 درصد از حقوق و دستمزد در ماه سپتامبر و 20 درصد در ماه اکتبر قبل از این طرح – که تحت آن دولت پرداخت می شود تا £2,500 یک ماه برای 9 میلیون کارمند – به پایان می رسد در روز 1 نوامبر.

وی تاکید کرد: آقای Sunak به خندق دولت “one-size-fits-all” رویکرد به پایان کار حفظ طرح و تشخیص دهند که ادامه دولت محدودیت های آن را غیر ممکن است برای برخی از کارفرمایان برای حفظ کارکنان.

“من فکر می کنم دولت می تواند خلاق تر در مورد آن تشویق کوتاه وقت و پاره وقت, کار,” او گفت:.

لوسی پاول: دولت باید خود را پایان one-size-fits-all روش برای پایان دادن به این طرح کردند (گتی)

“ما شناسایی کرده ایم £1.7 میلیارد دلار از پول کمک های مالی است که هنوز رتبهدهی نشده است پرداخت شده است. که باید به سرعت توزیع شود و به مناطق بشدت تحت تاثیر قرار مانند مهمان نوازی و گردشگری با مقامات محلی داده می شود انعطاف پذیری بسیار بیشتری به واقعا هدف که در کسب و کار در مناطق خود که بسیاری از آنها نمی شد واجد شرایط برای حمایت از این زمان دور.

“این چیزهایی که ما فکر می کنیم می تواند انجام شود برای حمایت از این کسب و کار خود را فوری cashflow نیاز به آنها را از طریق این دو یا سه انتقادی ماه قبل از ما شروع به دیدن برخی واقعا بزرگ اخراج.”

خانم پاول گفت: مشاغل درگیر – که بسیاری از آنها برگزار می شود توسط جوان زن و اقلیت های قومی کارگران در معرض خطر بودند و تنها به دلیل محدودیت های اعمال شده برای صدای بهداشت عمومی دلایل توسط دولت است.

“دولت یک تعهد اخلاقی در اینجا است که نیاز به از طریق ادامه آنچه که در یک دوره طولانی تر از اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی از اقدامات پیش بینی شده بود در ابتدا” او گفت:.

“همه ما می دانیم عواقب ناشی از عدم انجام آن است که بیکاری توده و توده موانعی در بخش هایی از کشور که بیمار می تواند استطاعت آن را.

“زنان جوان هستند شش برابر بیشتر احتمال دارد در یک شغل در معرض خطر ناشی از این امر به عنوان یک مرد بیش از 25 سال سن. سیاه و سفید و یا اقلیت های قومی کارگر است که دو بار به عنوان به احتمال زیاد در یک شغل در معرض خطر است.

“بنابراین ما رو به جرم بیکاری برای افراد جوان زنان جوان بام جوامع در بخش هایی از کشور – روستایی ساحلی در شمال ولز در هر کجا – که در آن آن را به سال برای این برای این مشاغل به ظهور مجدد.

“که هزینه یک مقدار هزینه بیشتر به امور مالی عمومی و دولتی از قرار دادن در محل بیشتر اقدام فوری امروز به دیدن کسانی که شغل زنده ماندن برای چند ماه است که لازم است.”

خانم پاول گفت که دولت رویکرد به بلند کردن اجسام مستند منعکس عدم درک نقش مهم بخش های خاص به زن و اشتغال جوانان.

“چرا از آن است که شما می توانید خود را ریش کمرنگ اما شما نمی توانید خود را ابرو انجام داده؟”

“این احساس به من مانند برخی از ذاتی جنسیتی در که نه درک چگونه آن را در واقع کار می کند, چگونه بهداشتی آن است.

“وجود دارد شاید کمی از snobbishness در مورد در مورد برخی از این بخش ها که در حالی که وجود یک ماچ پهلوانان در مورد اهمیت این میخانه بان میخانه رفتن. من بسیار پرشور در مورد بارها به عنوان به خوبی, اما من به همان اندازه پرشور در مورد اهمیت سالن زیبایی. آنها سنگ بنای بسیاری از ما بالا خیابان های این روزها و آنها را استخدام بسیاری از زنان جوان و بسیاری از مردم از پیشینه اقلیت و من فکر نمی کنم آنها صدای شنیده شده است به عنوان با صدای بلند در بالای دولت به عنوان برخی از بخش های دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>