گوگل صفحه 4A و 4A XL شایعات گرم است. در اینجا همه چیز را شنیده ایم – CNET


Google's Pixel 4 XL phone

این صفحه 4 XL.

Stephen Shankland/CNET

با آندروید 11 بتا عمومی در دسترس در حال حاضر و نسخه نهایی به طور بالقوه راه اندازی در سپتامبر. 8گوگل است ramping تا تلفن همراه خود را به روز رسانی. که به احتمال زیاد شامل نوبت به آن میانی صفحه خط بیش از حد انتظار بود به نام صفحه 4A و 4A XL. در ماه مه سال گذشته گوگل, راه اندازی صفحه 3A و 3A XL. آن را روی صفحه تلفن همراه اولین تاخت و تاز کردن به یک قیمت مقرون به صرفه تر براکت — و شاید گوگل بازگشت به ارزان Nexus روزهای قدیم.

این حرکت استراتژیک کار کرده و صفحه 3A دو برابر گوگل صفحه فروش که از تابستان است. ما انتظار دنباله به آنها را به زودی. علاوه بر این گوگل rivals منتشر شد تعدادی از آن خود midtier گوشی ها از جمله اپل آی فون SE, the Samsung Galaxy A51 و زیر 300 دلار Moto G قدرت و G Stylus.

بیشتر از همیشه تلفن سازان در حال هدف قرار دادن مردم در بودجه تنگ تر که ممکن است در غیر این صورت باید فقط برگزار شد بر روی گوشی قدیمی خود را برای یک سال دیگر. گوگل صفحه “یک” خط ارائه می دهد یک جایگزین مناسب برای کاربران اندروید به دنبال یک صفحه گوشی تجربه در کاهش هزینه ها. در پیش بینی از گوگل انتظار می رود اعلام این صفحه 4A و 4A, XL, ما جمع آوری فوتی و فوری ترین و جالب شایعات در مورد این دستگاه. و تا راه اندازی اتفاق می افتد اغلب به عنوان ما به روز رسانی خلاصه.

صفحه 4A قیمت: $399 به نظر می رسد محتمل

سال گذشته پیکسل 3A هزینه $399, £399 و AU$649; این 3A XL هزینه $479 پوند 469 و AU$799. آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر گوگل نگه داشته و همان مدل قیمت گذاری این سال برای آن صفحه 4A گوشی های. دلایل دو قسم هستند: افزایش قیمت یک دستگاه به طور خاص بشود نسبت به بودجه بیشتر فکر کاربران خواهد بود عجیب و غریب حرکت می کند. دوم, حق بیمه از سازندگان تلفن به نظر می رسد به نظر $399 قیمت خوب خوانده شده را علامت. اپل, آی فون, SE, برای مثال $399 به عنوان سامسونگ Galaxy A51. یک مسخره بیلبورد نشان دادن $399 قیمت ارسال شده توسط tech leaker Evan Blass همچنین با اشاره به همان قیمت.

علاوه بر این, Stephen سالن 9to5Google توییتی که در صفحه 4A می تواند حتی ارزان تر شروع در $349 به جای. این را حتی بیشتر رقابتی در برابر آیفون SE و جذب بودجه بیشتر فکر کاربران است.

صفحه 4A در حال اجرا آندروید 10 شاید آندروید 11?

thumbnail
جان کیم/CNET

گوگل معمولا پرده آن آخرین سیستم عامل تلفن همراه در طول سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان شناخته شده به عنوان I/O گوگل
. با توجه به COVID-19 نگرانی این فرد در رویداد لغو شد در این سال. در حال حاضر آندروید 11 بتا در دسترس عموم است. خوش بینانه این صفحه 4A می تواند اجرای نهایی نسخه Android 11 حق خارج از جعبه. اما زمانی ممکن است بیش از حد کوتاه است. آنچه ممکن است اتفاق می افتد به جای آن این است که صفحه 4A اجرا می شود آندروید 10 زمان آن را به دست کاربران خواهد شد به روز رسانی به آندروید 11 بعد از آن. این حس را از سال گذشته پیکسل 3A زد Android 9 بود که علنا منتشر شده در سال 2018 با وجود سومین نسخه بتا از آندروید 10 اعلام کرد در همان روز به عنوان صفحه 3A در I/O.

صفحه 4A تاریخ انتشار: می تواند جولای و یا بعد از

با راه اندازی صفحه 3A که تنها مرجع برای رفتن در آن دشوار است به دقت اشاره کردن دقیق تاریخ راه اندازی برای صفحه 4A. در سال گذشته عرضه تلفن در مارس, اما این ماه است و پس از آمد و رفت. (یک گزارش از سایت Caschys وبلاگ پیش بینی گوشی را راه اندازی در مه 22 در اروپا که به وضوح به پایان رسید تا بودن نادرست است.)

بعد از آن مشکوک شد که گوگل اعلام خواهد کرد و آن را در ژوئن 3 که در همان تاریخ شرکت گفت که رفتن به پرده آندروید 11. گوگل بعد از لغو این رویداد در دسترس نباشد و در ماه ژوئن نیز گذشت با هیچ صفحه اعلام. در حال حاضر آن را در ماه جولای و دیوید Ruddock از اندروید پلیس توییتی که تلفن خواهد بود به تاخیر افتاد تا ژوئیه اما در این نرخ می توان آن را بعد از آن.

screen-shot-2020-03-11-at-11-27-34-am.png

این صفحه 4A ممکن است یک سوراخ پانچ شکاف و هزینه $399.

Evan Blass

صفحه 4A و 5G?

در جولای 10, کد در آخرین نسخه بتا از گوگل برنامه جستجوی کشف شد که شامل چندین دستگاه اسامی. یکی از این افراد شامل یک آیتم برای یک “صفحه 4A (5G)” با توجه به 9to5Google. گوگل باقی مانده است مادر در مورد آن 5G برنامه های آن می تواند تعجب آور باشد اگر شرکت تصمیم گرفت که midlevel صفحه 4A خواهد بود اولین 5G تلفن; فکر می کنم این امر صرفه جویی در خیمه ویژگی برای آینده صفحه 5 گل سرسبد (انتظار می رود در ماه اکتبر). اما به لطف Qualcomm مقرون به صرفه تر Snapdragon 765 چیپ ستارزان تر گوشی می توانید 5G اتصال و ارزان گوشی های 5G در حال حاضر در دسترس (مانند Oppo میراث 5G و TCL 10 5G) پس از آن در خارج از قلمرو امکان است.

صفحه 4A طراحی: شاید سوراخ پانچ, دوربین, جک هدفون

07-google-pixel-4

آیا صفحه 4A هم که بزرگ صفحه 4 دوربین دست انداز?

سارا تو/CNET

وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چه صفحه 4A به طور رسمی به نظر می رسد در این نقطه, اما رندر تصاویر از دستگاه از هند با تکنولوژی سایت 91Mobiles نمایش گوشی با یک سوراخ پانچ دوربین و یک جک هدفون. سوراخ پانچ دوربین خواهد بود سازگار با بیلبورد mockups قبلا ذکر و مد روز طراحی شده است که برجسته در اخیر Galaxy S20 و وان پلاس 8 تلفن. قرار است به بیرون درز تصاویر گوگل صفحه 4A تصویر زمینه گزارش شده توسط XDA توسعه دهندگان و کانال یوتیوب TecnoLike به علاوه همچنین نشان می دهد یک سوراخ پانچ دوربین. نگه داشتن جک هدفون نمی خواهد بیش از حد غیر منتظره از صفحه 3A نیز یکی است. اما از آنجا که بیشتر و بیشتر گوشی ها ندارد, پورت های صوتی از جمله صفحه 4 گوگل می تواند در هر راه بروید و با نگه داشتن آن و یا ترک آن را خاموش روی صفحه 4A.

صفحه 4A دوربین: ممکن است همان دو دوربین به عنوان صفحه 4

یکی از قانع کننده ترین چیز در مورد صفحه 3A بود که آن را به حال همان عالی دوربین به عنوان صفحه 3 و آن را حس برای گوگل بسته به این صفحه 4A با همان دوربین سخت افزار به عنوان صفحه 4. که ممکن است شامل دو دوربین عقب (یک 12.2 مگاپیکسل دوربین استاندارد و یک 16 مگاپیکسلی با لنز تله) و همچنین به عنوان یک 8 مگاپیکسلی جلوی دوربین. اما نمی شود بیش از حد شگفت زده اگر گوگل تصمیم می گیرد به آن مخلوط کردن با کپی کردن خود را دقیقا. سال گذشته آن را حمل بر دوم زاویه دوربین جلویی بود که در صفحه 3 به صفحه 3A و آن را عرضه یک ویدیو مرور زمان حالت بر روی صفحه 3A که جدید به صفحه گوشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>