سابق سرویس مخفی عامل Evy Poumpouras توضیح می دهد تبدیل شدن به ضد گلوله – CNET


Evy Poumpouras

سابق سرویس مخفی عامل Evy Poumpouras

Evy Poumpouras

Evy Poumpouras است به عنوان الهام بخش به عنوان او شجاع و هوشمند است. او را به عنوان یک عامل سرویس مخفی در دولت کلینتون و بوش بود و در انتخابات ریاست جمهوری محافظ بخش برای رئیس جمهور باراک اوباما و بانوی اول سابق میشل اوباما. او به رسمیت شناخته شد با ما سرویس مخفی شجاعت جایزه برای کار خود را به عنوان اولین پاسخ در 9/11 حملات است و در حال حاضر یک روزنامه نگار یک شرکت میزبان در Bravo نشان می دهد بازی جاسوسی و یک نویسنده.

در یک قسمت جدید از من خیلی وسواس پادکست در CNET او در مورد کتاب تبدیل شدن به ضد گلوله. در آن او به شما می آموزد که چگونه برای محافظت از خودتان را تقویت روانی خود را انعطاف پذیری و ساخت اعتماد به نفس خود را. ایده این است که شما می توانند یاد بگیرند به عنوان خوانده شده مردم تاثیر شرایط زندگی می کنند و بدون ترس.

“در اجرای قانون من یک دروغ سنجی امتحان و بازجوی. من به طور مداوم به مذاکره با مردم و دولت های دیگر” گفت: Poumpouras. “این مهارت می تواند انتقال به تمام قسمت های زندگی ما, و به طوری که آنها به پایان رسید تا خونریزی به دیگر بخش های زندگی من است. و هنگامی که شما واقعا خوب بنیاد از ابزار است که شما با استفاده از در زندگی خود را, آن را نیز باعث می شود شما یک فرد با اعتماد به نفس.”

ما در طول مصاحبه Poumpouras صحبت در مورد طرز فکر یادگیری را به یک گلوله برای یکی دیگر از انسان چه شگفت انگیز کاخ سفید حیوانات خانگی بوی در همه زمان رفتن undercover برای جلوگیری از تقلب و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه کلمبیا در رشته روزنامه نگاری پس از یک حرفه ای در اجرای قانون است.

گوش دادن به تمام مکالمات با Poumpouras و اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان’…


12:13

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>