Coronavirus: ‘زندگی’ در اجتماعی, فاصله, مصرف کنندگان گفت: همانطور که بارها آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته آفتابی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس و شوراهای هشدار داده اند شلوغ صحنه خارج میله “نمی تواند دوباره اتفاق می افتد” به عنوان آفتابی آب و هوا انتظار می رود در اولین تعطیلات آخر هفته پس از بارها بازگشایی سوخت ترس مصرف کنندگان می تواند گسترش coronavirus.

مقامات مشتاق هستند برای جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته را در لندن سوهو که در آن میخانه را برانگیخت تصویر شد عدم به لحاظ اجتماعی فاصله به درستی.

شهردار لندن صادق خان گفت: مردم به “امن” و پوشیدن یک ماسک صورت هنگامی که “و در مورد” چرا که “زندگی بر روی آن بستگی دارد”.

بسیاری از کسانی که در تصویر سوهو قدیمی کامپتون خیابان آخر هفته گذشته بودند با پوشیدن چهره پوشانده اند.

یک ناظر برآورد وجود دارد بین دو تا سه هزار نفر از مردم کهنه به معنای اجتماعی فاصله غیر ممکن بود.

وست شورای شهر گفت: سالن خواهد بود در خدمت روشن یادآور مسئولیت های خود و خواسته شده که برای پیاده سازی یک “هیچ صندلی بدون سرویس” سیاست.

عضو شورا متی سبز, عضو کابینه برای کسب و کار و برنامه ریزی کشور هفته گذشته صحنه “نمی تواند دوباره اتفاق می افتد”.

او گفت: “هفته گذشته ما شاهد گسترده بازگشایی معروف ترین لندن مهمان نوازی مناطق با اکثریت زیادی نشان امن و نمونه موفق از جدید عادی در شهر میله ها و کافه ها و رستوران ها.

“در همان زمان ما شاهد نمونه های جدا شده از ازدحام در برخی از مناطق شلوغ.

“این چیزی است که نمی تواند دوباره اتفاق می افتد که ما باید اطمینان از ایمنی عمومی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر.”

تصاویر ظهور در روز جمعه نشان دادن برخی از خیابان وست از جمله کامپتون خیابان به طور کامل تبدیل به عابر پیاده-تنها مناطق با میز و صندلی در وسط جاده.


Greater Manchester, پلیس سرپرست کریس هیل گفت: هفته گذشته زد و هموار با فقط سه محل به طور داوطلبانه بسته شدن زود زیر مشاوره ایمنی از افسران و مقامات محلی.

او گفت: “رویکرد ما به عنوان یکی دیگر از آخر هفته که وعده کمی sunnier آب و هوا, من می خواهم به یادآوری عمومی از اهمیت ادامه به فاصله اجتماعی و احترام به دیگران – دستورالعمل ها و محدودیت ها هنوز در جای خود هستند پارامونت برای جلوگیری از دوم سنبله و نه لغو کار سخت انجام می شود که تا کنون توسط هر کس به حداقل رساندن گسترش ویروس.

“ما اختصاص داده شده پلیس عملیات خود ادامه خواهد داد در حال اجرا را در این آخر هفته با ما افسران درگیر شدن با اعضای عمومی به توضیح و تشویق به پیروی از رهنمودهای, با اجرای به عنوان آخرین چاره.”

ساشا خداوند, شب, اقتصاد, مشاور, Greater Manchester گفت: آخر این هفته به احتمال زیاد حتی بیشتر از مکانهای باز کردن درهای خود را.

او افزود: “من همچنین انتظار می رود این صنعت را تحت فشار بیشتری در این آخر هفته – یک ترکیب بهتر پیش بینی آب و هوا و ضریب اطمینان مصرف کننده بدان معنی است که ما با خیال راحت می توانید پیش بینی مشتریان بیشتر و در نتیجه فشار بیشتر به حفظ آن امن و استاندارد.

“من می خواهم به درخواست تجدید نظر به بخش خود را به استانداردهای بالا. به لطفا ماندن محلی و افزایش کسب و کار در این نزدیکی هست و لطفا ادامه به رعایت اقدامات ایمنی که در محل هستند.”

در ضمن Merseyside پلیس ابراز نگرانی پیش از تعطیلات آخر هفته نوشتن در توییتر: “این مربوط به یک افزایش در Covid-19 موارد در جنوب لیورپول – ایمن ماندن در این آخر هفته و به یاد داشته باشید به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>