Coronavirus را می توان هوابرد اما این که چگونه آن را به طور معمول گسترش: کارشناسان

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اذعان کرد در حال ظهور شواهد هوابرد گسترش این رمان coronavirus روز سه شنبه پس از یک گروه از دانشمندان خواست این سازمان برای به روز رسانی خود را راهنمایی در مورد چگونه به بیماری تنفسی عبور می کند بین مردم است.

روز دوشنبه 239 دانشمندان در 32 کشور مختلف صدا زنگ بیش از این احتمال که رمان coronavirus ممکن است بیشتر هوابرد از آنچه قبلا تصور.

در نامه سرگشاده ای به این که این گروه هشدار داد که این ویروس می تواند معطل شدن در هوا به صورت ذرات کوچکتر شناخته شده به عنوان قطرات آئروسل. این پژوهشگران به انتشار شواهد خود را در یک مجله پزشکی در هفته آینده.

این به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان یک پیشگامانه توسعه در مبارزه با COVID-19 داده است که افرادی که قبلا گفت که این ویروس گسترش می یابد “در درجه اول از فرد به فرد از طریق قطرات کوچک از بینی یا دهان” نیز شناخته شده به عنوان قطرات تنفسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: دانشمندان هشدار می دهند coronavirus می تواند هوابرد. این به چه معنی برای کانادایی ها?

به گفته کارشناسان این برنامه انتقال نیست دقیقا اطلاعات جدید — و نه آن را به دلیل بیش از حد نگران است.

“من فکر می کنم پیام اصلی این است که هیچ چیز جدید که می آیند اینجا,” دکتر گفت: Rupert کال مدیر بخش بیماری های عفونی در دانشگاه شبکه بهداشت و درمان از باز کردن نامه.

“شده اند وجود دارد بسیار قوی را از نظرات هر دو طرف از این (بحث) برای زمان بسیار طولانی در داخل عفونی respirology (و) اپیدمیولوژی (جوامع).”

کال می گوید: پزشکان همواره شناخته شده است که برنامه انتقال نقش مهمی در گسترش COVID-19 — اما راه اصلی این ویروس در حال گسترش بر روی زمین است.

“هیچ کس نمی گفت که آنها فکر می کنم COVID-19 یا SARS-CoV-2 (ویروس عامل بیماری) است که به طور کامل aerosol-انتقال” کال گفت. “تنها بحث این است که در زندگی واقعی چه مقدار از آن است که انتقال از طریق هوا و چه مقدار از طریق قطرات?”

در حال تحول شواهد COVID-19 هوابرد انتقال

در حال تحول شواهد COVID-19 هوابرد انتقال

دکتر Sumontra Chakrabarti, یک متخصص بیماری های عفونی در Trillium سلامت همکاران موافق است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد یک قطع ارتباط بین آنچه … اتفاق می افتد و آنچه که در واقع عملا اتفاق می افتد,” او گفت:.

توصیه های فعلی از بهداشت عمومی — از جمله فیزیکی فاصله پوشیدن یک ماسک و خوب بهداشت دست — در حال حفاظت در برابر قطرات تنفسی, Chakrabarti می گوید و آنها نمی تواند تقریبا به عنوان موثر به عنوان آنها ثابت کرده اند که اگر این ویروس منتقل می شود از طریق ذرات آئروسل در فرکانس بالا.

“اگر SARS-CoV-2 بود واقعا هوابرد وجود دارد خواهد بود راه بیشتر عفونت ها و این همه فیزیکی-دورى مسائل کار نمی,” او گفت:.

ذرات آئروسل در مقابل قطرات تنفسی

تفاوت اصلی بین ذرات آئروسل و قطرات تنفسی اندازه است.

قطرات تنفسی بزرگتر و سنگین تر می شوند و اغلب قابل مشاهده است. چرا که آنها سنگین تر آنها به طور معمول به زمین قرار می گیرند و نه به سرعت کال گفت. ذرات آئروسل آنقدر کوچک شما به طور معمول حتی نمی توانید آنها را ببینید و وزن خود اجازه می دهد تا آنها را در هوا آویزان و خشک “است.”

ما باید نگران هوابرد گسترش COVID-19? برخی از دانشمندان می گویند بله

ما باید نگران هوابرد گسترش COVID-19? برخی از دانشمندان می گویند بله

هنگام عطسه و سرفه و یا آواز خواندن شما اخراج هر دو ذرات آئروسل و قطرات تنفسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بزرگتر قطرات سفر می تواند تنها در حدود شش پا است که چرا کانادا فیزیکی-دورى قانون در محل. اما ذرات آئروسل می تواند در هوا آویزان در حالی که — به خصوص اگر شما در جایی که در آن هوا راکد است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

به همین دلیل ذرات آئروسل هستند “خیلی بیشتر از یک مسئله داخلی برای انتقال از آنها, هوای آزاد, انتقال,” کال گفت.

ادامه مطلب: کانادا کارشناسان می گویند نه به آویزان کنید تا در مدت ‘برنامه’ انتقال

در آزمایشگاه تنظیمات محققان قبلا گزارش شده است که قطرات عفونی معطل می تواند در هوا برای ساعت ها و در سطوح بالا و به روز است. در یک مطالعه محققان با استفاده از یک دستگاه به توزیع یک آئروسل های عفونی است که تکرار قطرات میکروسکوپی ایجاد شده در یک سرفه یا عطسه.

اما شرایط زندگی واقعی متفاوت است از کنترل آزمایش آزمایشگاه ،

بر اساس چه هر دو اندازه ذرات سفر کمی وجود دارد اماره برای حمایت از این ادعا که COVID-19 موثر است گسترش از طریق ذرات آئروسل.

Chakrabarti اشاره به شیوع در یک مرکز تماس در کره جنوبی به عنوان یک مثال که در آن 97 نفر تست مثبت برای ویروس. از کسانی که بیمار و 94 نشسته در همان طبقه و 79 نشسته در همان بخش که در طبقه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“روشن است که این انتقال رخ داده است در افرادی که نزدیک به هم در یک فضا برای یک دوره طولانی از زمان” Chakrabarti گفت.

“در تماس با مرکز خوشه شما می توانید ببینید اگر یک فرد آلوده (آنها) آلوده مردم آنها نزدیک به, اما نمی آلوده به افرادی که نشسته بودند دور.”

اگر COVID-19 موثر بود در پخش از طریق قطرات آئروسل نزدیکی به فرد با ویروس نمی خواهد که اهمیت Chakrabarti گفت: — هر کس که در طبقه احتمالا گرفتار این ویروس.

ژاپنی, پارک مدیران نشان می دهد که چگونه به سوار های rollercoaster بدون جیغ

ژاپنی, پارک مدیران نشان می دهد که چگونه به سوار های rollercoaster بدون جیغ

این است که سازگار با پاسخ از که پنجشنبه منتشر شد که تایید برخی از گزارش ها از انتقال هوابرد اما متوقف کوتاه گفت که این ویروس گسترش می یابد از طریق هوا.

این که اذعان کرد که برخی از شیوع گزارش مربوط به شلوغ فضاهای داخلی پیشنهاد کرده اند امکان انتقال آئروسل — مانند در طول تمرین گروه کر در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام — اما چگونه اغلب coronavirus می تواند گسترش هوابرد یا آئروسل مسیر (به عنوان مخالف به بزرگتر قطرات در سرفه و عطسه) روشن نیست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این سازمان گفت: تحقیقات بیشتر است “ضروری و مورد نیاز برای بررسی چنین موارد و ارزیابی اهمیت خود را برای انتقال COVID-19.”

اگر COVID-19 عمدتا هوابرد عفونت می تواند بسیار گسترده تر در فضای بسته کال گفت.

ادامه مطلب: آنچه ما می دانیم درباره چه جدید کروناویروس گسترش است

“اگر من یک آئروسل منتقله از عفونت … سپس وقتی که من هستم جایی که آنها در سيستم هوا (مانند هواپیما) ما را ببینید گسترده انتقال,” او گفت:.

“این چیزی است که ما واقعا با دیده COVID-19. الگوی گسترش است که ما دیده ایم در هواپیما بسیار بیشتر است که شخص بعدی به (فرد آلوده) می شود COVID-19.”

هوابرد نگرانی نیست منحصر به فرد به کروناویروس جدید

بحث در مورد چگونه یک ویروس گسترش می یابد — این که آیا آن را هوابرد (از طریق ذرات آئروسل) و یا از طریق قطرات تنفسی — منحصر به فرد است به COVID-19.

“این یک بحث است که در جریان بوده است برای راه طولانی … از نظر آنفلوانزا و ویروس های متعدد دیگر نیز” کال گفت.

سل اعتقاد بر این است به گسترش در درجه اول از طریق انتقال آئروسل که توضیح می دهد که چرا آن را بسیار مسری است.

یک فرد می تواند گرفتن سل با ورود به یک اتاق که در آن یک فرد مبتلا به این ویروس شده بود ساعت زودتر. این ذرات از طریق آن سفر بسیار کوچک و قادر به عبور از طریق تمام بدن خود را به دفاع در بینی و گلو با سهولت کال گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: که خواستار شواهد بیشتری در انتقال هوابرد

Coronavirus: که خواستار شواهد بیشتری در انتقال هوابرد

اما ویروس های دیگر مانند آنفلوانزا هستند که در بیشتر از یک “طیف” کال گفت.

“آنفلوانزا ما فکر می کنم, است که عمدتا از طریق انتقال (بزرگتر تنفسی) قطرات اما کمی هوابرد انتقال و یا آئروسل انتقال آنفلوانزا به عنوان خوب,” او گفت:.

“SARS-CoV-2 است که احتمالا کمی بیشتر شبیه به آنفلوانزا است.”

این بدان معنی برای زندگی روزمره

وقتی که می آید به زندگی روزانه کارشناسان می گویند کانادایی نباید افتاد تا در کلمه “هوابرد” و باید در ادامه انجام آنچه آنها انجام می دهند — یعنی, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک در فضاهای محصور و تمرین خوب بهداشت دست.

ادامه مطلب: چه کسی می گوید ” شواهد در حال ظهور است که coronavirus ممکن است هوابرد

در بهداشت عمومی سطح هدف این است که به توده ها آگاه “رایج ترین راه که COVID-19 رفتن به انتقال” کال گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اجازه دهید تمرکز بر جلوگیری از بسیار گاه به گاه انتقال رویداد که ممکن است رخ دهد از طریق آئروسل گسترش — اجازه دهید تمرکز بر روی اکثریت بزرگی است که برای رفتن به انتقال از طریق قطرات است.”

Chakrabarti موافق است و می گوید ما نمی باید بیش از حد نگران انتقال آئروسل در این زمان.

“ما می دانیم که حتی اگر نظری امکان وجود دارد که آئروسل که در هوا است که برخی از COVID-19 ذرات در آن را بی ربط به دلیل آنچه که ما انجام داده ایم این است که نه هوابرد احتیاطی” Chakrabarti گفت.

“و آن کار می کند.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل اما نه محدود به: تب و سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

با فایل های از اخبار جهانی’ راشل d’amore و سلامت

Follow @meghancollie
Follow @lolahensley

[email protected]

[email protected]

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>