کاپیتان آقا تام مور مفتخر دیوید بکهام و فا به عنوان رهبر ‘Lionhearts الهام بخش قهرمانان تیم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

NHS جمع آوری کمک قهرمان کاپیتان آقا تام مور ساخته شده است افتخاری کاپیتان یک تیم از الهام بخش آمار و ارقام خود را دریافت تمایز از سابق انگلستان کاپیتان دیوید بکهام.

این جانباز که مطرح نزدیک £33m برای خدمات درمانی خیریه با اتمام دور از باغ خود داده شد یک قاب فوتبال پیراهن برای موقعیت.

او اولین عضو یک تیم از قهرمانان به نام Lionhearts راه اندازی شده توسط فدراسیون فوتبال که به دادگاه تجدید نظر برای نامزد از افرادی که “رفته بالا و فراتر از آن در این کشور مبارزه با Covid-19 همه گیر”.

آقای بکهام که بازدید سروان آقا تام در خانه اش در Bedfordshire گفت: “برجسته از تمام حرفه ای ساخته شده بود, کاپیتان تیم ملی انگلستان. به آقا تام به عنوان کاپیتان ما — آن را دریافت نمی کند بهتر از آن است.

“هر کس آگاه بود در برخی از نقطه از این مرد اما من فکر می کنم او رفت بالاتر و فراتر از هر گونه انتظارات خارج وجود دارد.”

زمانی که سروان تام خود را آغاز کرد چالش در اوایل ماه آوریل او به منظور تکمیل 100 دور با تولد 100 در 30 مارس, امید به افزایش 1000 پوند برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم.

به عنوان اخبار از تلاش های خود را گسترش او یک گنجینه ملی و کمک های مالی ریخت. زمانی که او مطرح کرده بود بیش از £32متر او مفتخر شد با یک RAF flypast و تبریک تولد از ملکه. او همچنین شوالیه.

سروان آقا تام گفت: آقای بکهام: “این بسیار لطف دارید و من خوشحال به دریافت که افتخار به خصوص از شما. با تشکر از شما سپاسگزارم.”

پرسیده شده توسط Mr بکهام در مورد چه چیزی باعث یک رهبر خوب او گفت: “من فکر می کنم شما باید به جای مردم و تحقق وجود دارد خوب است در هر کس و به عنوان یک رهبر شما می توانید آن را از آنها.

“این خوب است شما به درخواست من در مورد یک رهبر زمانی که شما نشسته است وجود دارد و شما می دانید که شما شده اند یکی از بزرگترین و بهترین رهبران در فوتبال ما تا به حال.”

سروان آقا تام نیز به یاد می آورد از از روز اول او اجباری در سن 20 سالگی او تصمیم گرفته بود “که از همه این 500 [استخدام جدید] من می خواهم به بهترین”.

او افزود: “من در کار است که در سراسر. من ترویج و در نهایت من ارسال شد مسئول واحد آموزش برای تبدیل شدن به یک افسر.”

فا به نام به معرفی افراد شایسته برای پیوستن به آن تیم جدید از Lionhearts گفت نامزد می تواند کسی که تا به حال “زندگی را نجات داد, الهام بخش جوامع انجام شده فوق العاده اعانه و یا به سادگی سرگرم دیگران” در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>