کلگری caped crusader: یک گمنام ابرقهرمان پدیدار در میان COVID-19

اوقات فراغت نیست واقعا چیزی اشلی کاردینال استفاده می شود.

او سه بچه به رقص و هاکی همراه با دو شغل و انواع کار داوطلبانه – تقریبا در هر لحظه به خود اختصاص داده است.

زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه او مانند بسیاری دیگر از Calgarians بود از کار و همه کسانی که اضافه curriculars رفته بودند. اما به جای اجازه دادن به آن را او را او تصمیم گرفت که او نیاز به انتخاب مردم – یک عمل خوب در یک زمان.

ادامه مطلب: میلو با شکوه: کلگری نجات سگ می رود ویروسی برای خود شدید فراست

بنابراین کاردینال بسته در یک ابرقهرمان کیپ (به معنای واقعی کلمه) برای تبدیل شدن به کلگری بسیار نسخه خود را از بت ، او ابرقدرت های لبخند.

او را کمک ده ها تن از Calgarians — بسیاری از آنها را غریبه کامل — انجام همه چیز از چیدن نسخه به خرید و انداختن مواد غذایی و تحویل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این یکی کمتر استرس برای افرادی که به نگرانی در مورد زمانی که تمام جهان نگران است در مورد بسیاری از چیزها. آن را فقط به انجام آنچه شما می توانید برای کمک به مردم پیدا کردن آن هدف است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بریتنی Luoma یکی از سپاسگزار دریافت کنندگان کاردینال سخاوت. او دریافت چندین مراقبت از بسته های مواد غذایی و رفتار برای Luoma را افسانه.

“او فقط یک نور در طول این زمان تاریک است.”

“این سخت است – ما از ما انتظار دارند و من دوست پسر خود را شکست ترقوه و ما تا به حال برخی از مسائل با EI,” Lumoa گفت.

ادامه مطلب: کلگری مراقبت: شخصی عروسکی پیام گسترش لبخند

و در حالی که کاردینال می کند و تمام اعمال خوب و بدون انتظار هر چیزی در بازگشت Luoma می خواستم به درخشش کمی نور روی او هر روز ابرقهرمان. پس او فرستاده اخبار جهانی است.

“این زن بزرگترین قلب” ایمیل می خواند. “و اجازه دهید من به شما بگویم در برخی از روزها او تنها چیزی است که قرار دادن یک لبخند بر روی صورت من.”

به عنوان او به گوش Lumoa خواندن ایمیل با صدای بلند این جفت ارز نمی تواند کمک کند اما احساسی است.

“این کلمات به مراتب فراتر از آنچه که من انتظار می رود به شنیدن امروز و این فقط شگفت انگیز” کاردینال گفت: با اشک پر از لبخند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و در حالی که کاردینال در حال حاضر بازگشت به کار او هنوز هم انجام تمام انواع وانت و رها کردن آف – هر زمان که او می بیند بت سیگنال.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>