Calgary Flames’ Hamonic می شود 1st NHL بازیکن را به انتخاب کردن از لیگ برنامه ریزی برای بازی در طول همه گیر

تنها چند ساعت پس از NHL اعلام آن به توافق رسیده اند با nhl on nbc برای از سرگیری بازی در میان مداوم COVID-19 گیر شعله کلگری با صدور بیانیه ای می گویند یکی از بازیکنان تیم به آنها گفت که او نمی خواهد ،

Defenceman تراویس Hamonic, 29, اولین بازیکن شناخته شده به انصراف از لیگ هاکی طرح به سر فصل آن.

ادامه مطلب: NHL رسما نام ادمونتون, تورنتو به عنوان hub شهرستانها در برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در طول همه گیر

“پیش از آن در این شب تراویس به نام من به ما اطلاع که او تصمیم به انتخاب کردن از NHL بازگشت به بازی, برنامه” شعله های آتش GM براد Treliving گفت: در انتشار اخبار. “تراویس توضیح داد که با توجه به ملاحظات خانواده او تصمیم دشوار نیست برای شرکت در جام استنلی مقدماتی و پلی آف.

“در حالی که ما را از دست تراویس در صف ما را در درک و احترام به تصمیم خود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در 50 بازی فصل در این فصل Hamonic سه گل به ثمر رساند و جمع آوری 12 امتیاز. جانباز defenceman است برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان agent پس از این فصل است.

Treliving گفت: تیم خود را متمرکز شده است در حال آماده شدن برای اردوگاه های آموزشی و شعله های آتش’ آینده دور مقدماتی سری در برابر Winnipeg Jets آغاز می شود که در اوت. 1.

این مجموعه برگزار خواهد شد در ادمونتون که پیش از آن در روز جمعه رسما نشان داد به یکی از NHL دو hub شهرستانها که در آن باقی مانده از فصل و پلی آف برگزار خواهد شد. دیگر مرکز شهر تورنتو است.

سازمان دیده بان زیر است: اخیرا برخی اخبار جهانی ویدئوها در مورد NHL.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>