بوریس جانسون برنامه ای را به بیمه خدمات درمانی و برگشت تحت کنترل سیاسی

بوریس جانسون در حال برنامه ریزی برای آوردن بیمه خدمات درمانی تحت کنترل سیاسی با ساماندهی خدمات سلامت در آن گزارش شده است.

نخست وزیر را تعیین کرده است تا یک گروه ضربت به بررسی سرویس حکومت و انتقال قدرت بیشتر به وزرا در میان نا امیدی در استقلال از آن رهبری است.

از نگهبان روزنامه گزارش می دهد که نخست وزیر مراقبت بهداشتی و اجتماعی گروه ضربت است تا نقشه های که دست قدرت بیشتر به دولت و کاهش استقلال عملیاتی از NHS انگلستان است.

عمومی بدن داده شد از قدرت قابل توجهی تحت 2010 ائتلاف دولت NHS اصلاحات ساخته شده است که مدیر اجرایی آن در حال حاضر سیمون استیون عملا سر از این سرویس است.

حرکت, اخبار, از, که No10 دارای مارک “حدس و گمان خالص” خواهد بود به لحاظ سیاسی خطرناک و نشان دهنده تغییر در رویکرد از سوی دولت که به تازگی اجازه بیمه خدمات درمانی خود را اجرا کنید پس از یک دوره تحول تحت سابق وزیر بهداشت اندرو Lansley.

دقیق طرح های در حال انتظار برای ارائه به نخست وزیر بعد از آن در تابستان با طیف وسیعی از گزینه های کشیده شده توسط مقامات از خیابان داونینگ وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی (DHSC) و خزانه است.

“گزینه های مطرح برای نخست وزیر خواهد بود در مورد چگونه دولت می تواند محدود کردن قدرت NHS انگلستان و افزایش سلامت دبیر ‘قدرت جهت’ بیش از آن را به طوری که او نمی باید سعی کنید برای متقاعد کردن سیمون استیون به انجام کاری” یک منبع با آگاهی از این طرح گفت: نگهبان.

انتظار می رود که این اصلاحات را “کلیپ سیمون استیون بال” و دست قدرت بازگشت به وزیر بهداشت مت Hancock. که گفته می شود نا امید در عدم قدرت او است.

سخنگوی دولت گفت: “این حدس و گمان محض است. به عنوان مورد در طول همه گیر تمرکز ما این است که در حفاظت از مکان های کنترل گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>