بوریس جانسون خوب است در سیاست – نوشتن نیست او را خاموش و در عین حال

تئوری های توطئه وجود دارد. من شنیده ام که هر دو از زیر نسبت به منابع در داخل در سنت توماس بیمارستان. یکی که بوریس جانسون واقعا که بد او منتقل شد به بخش مراقبت ويژه او را به خارج از راه و بنابراین او می تواند شیر “قلم مو با مرگ” داستان آنجا همدردی به عنوان او می تواند جمع اوری. دیگر این که او به طور جدی بیمار است که هر کسی که نیاز به اکسیژن رنج می برند پایدار فیزیکی و شناختی آسیب و که او یک سایه از خود سابق خود را.

آنها می توانند هر دو درست باشد و در واقع هیچ یک از آنها است. حقیقت این است که او خیلی بد است که او نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه به عنوان یک اقدام احتیاطی; که این ویروس زدم چاشنی از او برای یک بیت; و او در حال حاضر بازگشت به سطح قبلی تحریک کننده boisterousness, bonhomie و مشغول بودن.

ممکن است به این تشخیص از طریق شگفتی های طب مدرن که به ما اجازه می دهد برای بررسی بیمار از راه دور با استفاده از یک تکنولوژی شناخته شده به عنوان کشش و دیگر علوم پیشرفته به نام Facebook و توییتر. دیروز جانسون در پاره ای از موارد “مردم PMQs” جلسه ،

بسیاری از روزنامه نگاران از آن متنفر بودم تا حدودی به دلیل آن بود در نهایت پخش ساعت بعد از انتظار که messed تا برنامه های خود را, اما تا حدودی به دلیل اعضای عمومی بودند پرسیدن سوال به جای روزنامه نگاران و تا حدودی به دلیل آن بود که از قبل ضبط شده است, که بدان معنی است که در اثر آن یک قطعه از 10 هیچ تبلیغات.

چیزی که در مورد تبلیغات است که می توان آن را خوب یا بد و چه جالب بود در مورد این تبلیغ این بود که چگونه موثر در آن بود. جانسون کاهش خدای من کجا هستم دخترانه مو ناتمام جمله چشمک زدن چشمک زدن و آمد در سراسر به عنوان بیان متمرکز و دوستانه است. او در زمان این سوال به طور جدی و به آنها پاسخ داد احتمالا به اندازه کافی.

او, جوک, اما آنها خود شامل کلمات قصار. “من بسیار pro-مول,” او گفت: عذرخواهی به مول حفظ جامعه (هیچ چیز مانند وجود دارد) برای استفاده از این ضربت سخت زدن یک مول قیاس حاوی ویروس شیوع – به جز کلمبوس مول که نشت و علت مشکل. و او با بازی با کلمات و گفت: این مهم برای دانش آموزان در دانشگاه های جسمی برای بهره مندی از “cyclotron از استعدادهای” شکلی از نشان دادن که مردم لذت بردن از و یا نه با توجه به طعم و مزه.

او آمده بود با دو تا پیام های جدید که یکی از آنها به سوئیچ از “کار از خانه اگر شما می توانید” به “رفتن به محل کار اگر شما می توانید” که احتمالا به این معنا نیست چقدر در عمل در حالی که حمل و نقل عمومی محدود شده است و بسیاری از دفاتر دارای آسانسور. دیگر برای آماده سازی زمین برای درخواست مردم به پوشیدن ماسک در مغازه ها که تنظیم صحنه برای جانسون به عکس با پوشیدن یک ماسک بعد.

این معنای تلویحی از مردم PMQs هر چند که آن را تایید چه ارتباط موثر برقرار او هنوز هم است. بسیاری از لحاظ سیاسی درگیر کلاس های آن را نمی بینم چرا که آنها ساخته شده است تا یک ایده از او به عنوان یک فرصت طلب Brexiteer که به کار گرفته coronavirus appallingly بد اما از آنچه که من را دیده اند از تمرکز گروه از رای دهندگان مردد به تازگی, من فکر می کنم آنها می خواهم که روز گذشته عملکرد.

ممکن است که رسانه های متعارف عقل مانند هر بازار فرار کرده overshot به تازگی. جانسون به ریاست یکی از بالاترین coronavirus مرگ عوارض در جهان که من فرض او را سرزنش عمدتا ناعادلانه و در عین حال نیمی از جمعیت هنوز به او اعتماد دارد برای رسیدگی به این بحران است. دومینیک کامینگز را نقض مستند قوانین انجام داده اند ممکن است آسیب پایدار اما نه زیاد. و رسانه ها اجماع ممکن است رونویسی Keir Starmer را مسلما قابل توجه در 100 روز اول به کار کرد. از این رو دیروز YouGov نظر سنجی قرار دادن محافظه کاران در 46 درصد 10 امتیاز جلوتر از اپوزیسیون رسمی.

ممکن است که ما روزنامه نگاران باید overshot در Rishi Sunak بیش از حد. صدراعظم ساخته شده است که قابل توجه اولین برداشت و آن را قرار می دهد حزب محافظه کار حزب در یک موقعیت قوی است که آنها را یدکی در مورد نخست وزیر فعلی باید یک ماشین موزنی. اما ما تا به حال محبوب صدراعظم قبل از که تا به حال صبر کنید یک مدت طولانی قبل از محکم نخست وزیر در نهایت منجر به سیاسی گرانش است.

جانسون است که فقط به عنوان مشخص به عنوان تونی بلر تا کنون بود به ماندن در اتاق. به عنوان قابل توجهی به عنوان مردم PMQs دیروز بود فیلم دیگری قرار داده هیچ 10 دستگاه تبلیغاتی: یک پیام از نخست وزیر به افراد جوان ترک مدرسه در یک زمان از “بزرگترین بحران کشور ما روبرو بوده است پس از جنگ جهانی دوم”. آن را مانند یک ما-سبک شروع آدرس و خوبی می داند آنچه که دانش آموزان را از آن اگر آنها آن را ببینید و به او فرمود به آنها را برای کمک به “جامعه ما را عادلانه تر را ما هوا پاک توقف سیاره ما در حال گرمتر شدن”.

اما آنچه قابل توجه است در مورد آن راه که جانسون به نظر می رسد به اصرار خودش در آنجا او به عنوان تشویق مدرسه leavers. “این واقعا هیجان انگیز بیت است; ما یک فرصت باور نکردنی برای انجام کارهای متفاوت,” او می گوید. “سفر خود را به جلو همیشه نمی خواهد بود آسان است. همیشه وجود دارد رفتن به افرادی که می خواهید برای ریختن یک سطل آب سرد بر روی ایده های خود را. افرادی که مایل به نشستن در حاشیه انتقاد گاهی خوب می شود و گاهی به خاطر نخوری. و البته شما ممکن است برخی از اشتباهات. اما نکته مهم این است که به خارج وجود دارد به نگه داشتن چیدن خودتان را نگه دارید دوباره و دوباره تلاش … را شور و شوق و انرژی به همه چیز را که شما انجام دهد.”

آن است که خیلی زود به نوشتن بوریس جانسون ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>