بوریس جانسون چهره های حزبی واکنش بیش از برنامه ریزی برای کریس Grayling برای اجرای هوش watchdog

بوریس جانسون مواجه است حزبی واکنش بیش از حد انتظار انتصاب کریس Grayling به عنوان رئیس مجلس هوش watchdog.

نخست وزیر ترجیح نامزد مارک “خطرناک” و “واقعا شگفت آور” توسط احزاب مخالف در حالی که دومینیک غمگین بود که صندلی از هوش و کمیته امنیت (ISC) در آخرین مجلس متهم آقای جانسون از تلاش برای politicise حیاتی نهاد.

“تمام نکته در مورد این کمیته آن است که غیر حزبی” آقای غمگین سابق حزب محافظه دادستان کل گفت BBC Radio 4 امروز برنامه روز جمعه.

“نخست وزیر و نه هر کسی باید به دنبال بگویید این کمیته که باید صندلی; آن است که برای این کمیته برای تصمیم گیری تحت قانون که مجموعه آن است.

“من نمی باید در نظر که حق صندلی باید به غیر از این واقعیت من کاملا واضح و روشن در ذهن من آن را باید یک موضوع برای کمیته و کمیته باید قرار داده نمی شود حزب تحت فشار سیاسی که صندلی باید باشد.”

آقای Grayling است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان داشتن یک اثر وزیر کابینه و گاهی اوقات با توجه به نام مستعار “عدم Grayling” است که به طور گسترده ای گزارش شده بود که نخست وزیر را انتخاب کنید برای کمیته.

آقای جانسون نیز انتقاد پس از اعلام کرد که خدمات مدنی نقش مشاور امنیت ملی نیز تبدیل به سیاسی قرار ملاقات.

نیک توماس-Symonds, سایه, صفحه اصلی, منشی گفت: آقای Grayling انتظار می رود با انتصاب که آن را “واقعا شگفت آور” برای نخست وزیر به politicise یک “حیاتی امنیت ملی نقش در یک زمان بحرانی”.

“آن گدا باور است که ظاهرا قوی ترین نامزد حزب محافظه کار اتحاد نظارت بلایای طبیعی مانند botched خصوصیسازی مشروط خدمات فری توافق با یک شرکت با هیچ کشتی و نادرست از سواحل شرق راه آهن حق رای دادن” او گفت:.

“در عین حال این یک مثال از نخست وزیر به دنبال کار مورد علاقه خود را به جای منافع ملی است. کار ISC حیاتی است و این کشور را قبول کند بدون تاخیر بیشتر در انتشار مدتها در انتظار روسیه گزارش.”

آقای Grayling شهرت همچنین باعث تمسخر از منتقدان. لیبرال دموکرات رهبری نامزد لیلا موران گفت: “این می تواند اولین بار در تاریخ است که کریس Grayling به نظر می رسد در همان جمله را به عنوان هوش.

سابق حزب محافظه کار MP Dominic غمگین بود آخرین صندلی کمیته (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“این مرد است که پرداخت یک کشتی قرارداد به یک شرکت با هیچ کشتی و نظارت فاجعه بار خصوصیسازی مشروط. که او در حال قرار دادن مسئول این کمیته نشان می دهد که دولت اندک توجه به امنیت ملی است.”

بعد از خیابان داونینگ تبلیغ آقای Grayling را “تجربه گسترده” برای این نقش کار MP وس Streeting گفت: “این را ما تجربه گسترده از کریس Grayling را تجربه گسترده” است که نگرانی های ما… “

SNP به وست رهبر, Ian Blackford گفت: “رئیس مرکز مطالعات بینالملل شده است منصوب اجماع و این حرکت می کند چیزی کمتر از تضعیف نقش ISC و نقض استقلال آن است.

“احتمال نامزدی کریس Grayling به عنوان صندلی – که متمایز رکورد در دولت به عنوان یک جک از همه معاملات و استاد هیچ – ارائه خواهد شد یک ضربه به اثربخشی کار کمیته.

“از مرکز مطالعات بینالملل باید قادر به نگه داشتن اعتماد از مجلس و با این کار به درستی نظارت کلید مسائل امنیتی و پرداختن متنوع تهدید روبرو انگلستان است. این آخرین حمله به نهادهای دولتی از Cummings and Co, اما نشانه های دیگری خطرناک گام.”

پرسید چه ویژگی نخست وزیر فکر Mr Grayling را به ISC, سخنگوی دولت گفت: “همه نامزدها ارشد نمایندگان مجلس با طیف گسترده ای از تجربه در دولت, مخالفان دولت و مجلس است. اعتقاد ما این است که اطمینان حاصل شود قوی و موثر نظارت از خدمات امنیتی است.”

پرسید که آیا حزب محافظه اعضای این کمیته بودند که دستور به بازگشت Grayling به عنوان صندلی این سخنگو گفت: “این صندلی خواهد بود توافق توسط کمیته خود را هنگامی که آن را رفته است از طریق تمام مراحل در مجلس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>