بهترین موس بی سیم برای کار از خانه است که در بورس – CNET

با بسیاری از ما هنوز هم کار از خانه به دلیل coronavirusشما احتمالا می تواند با استفاده از چیزی به روز خود را اجرا کمی نرم و صاف. و هر کسی که صرف بخش زیادی از روز خود را مشغول به کار در مقابل یک کامپیوتر می تواند به شما بگویم که چگونه راست موس باعث می شود یک تفاوت بزرگ در بهره وری خود را.

اگر شما نیاز به یک ماوس برای کار از خانه توصیه می کنیم به دنبال آنهایی که با سنسور است که کار تقریبا بر روی تمام سطوح از جمله شیشه مانند Logitech MX موش. این مدل همچنین به شما اجازه اتصال به سه دستگاه توسط بلوتوث و یا USB شامل آداپتورهای بنابراین شما می تواند به سرعت کنترل سوئیچ بین کامپیوتر. آنها را می توان گران اما و اگر شما نمی نیاز به کار بر روی یک میز شیشه ای ترین جدیدتر موش کار خواهد کرد در هر چیزی به غیر از شیشه یا سطوح بازتابنده.

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های ارزان قیمت هستند که راحت با پیگیری و بلوتوث بی سیم گیرنده یا هر دو. تمام موش ها در اینجا با استفاده از فن آوری های بی سیم هر چند چند می تواند به عنوان موش سیمی با کابل USB اگر شما نگران در مورد عمر باتری.

ادامه مطلب: کار از خانه ؟ در اینجا چگونه به مطمئن شوید که شما از Wi-Fi است تا به سرعت

سارا تو/CNET

به عنوان اساسی به عنوان یک موس بی سیم می شود. اما من به خصوص دوست لمسی نرم پایان و که آن را به یک اسلات در محفظه باتری به خانه گیرنده نانو هنگامی که استفاده نمی کنید بنابراین شما حداقل کمی کمتر احتمال دارد به از دست دادن آن است. آن را ندارد بلوتوث بنابراین شما باید به یک موجود پورت USB برای گیرنده.

مایکروسافت

موش بلوتوث هستند گرانتر از آنهایی که با استفاده از فرکانس 2.4 GHz بی سیم آداپتور مانند AmazonBasics ماوس. کاربران ویندوز که قادر به صرف کمی بیشتر ممکن است بهتر خدمت توسط مایکروسافت Sculpt Comfort Mouse کمی راحت تر بلوتوث ماوس با یک منوی شروع سریع-دکمه راه اندازی است که می تواند remapped برای دیگر توابع.

ژله شانه

نه هر کس است یک موجود پورت USB بر روی کامپیوتر خود را به خصوص اگر شما یک لپ تاپ جدیدتر که تنها دارای یک USB-C پورت. این ساده ماوس از ژله شانه هر دو یک گیرنده USB و بلوتوث بنابراین شما می توانید اتصال با استفاده از هر دو. شما حتی می توانید به سرعت سوئیچ بین این دو به شما اجازه کنترل کامپیوتر خود را با یک و یک دستگاه دیگر مانند یک تبلت دیگر است.

طراحی کم مشخصات آن اجازه می دهد تا آن را لغزش به راحتی به کیسه های خود را اما راحت ترین اگر شما ترجیح می دهید یک طراحی ارگونومیک. با وجود ظاهر توپ در بالا فقط یک چرخ اسکرول یک گوی. نیز وجود دارد هیچ جلو و عقب دکمه در سمت صورتی که باید برای شما. اما یک دکمه در وسط بدن در بالا به سرعت سوئیچ DPI به شما بیشتر کنترل مکان نما در پرواز است.

Logitech

Trackballs به نظر می رسد نادیده گرفته اما رفتن توسط نظرات این داستان که یک اشتباه بزرگ است. گزینه های مانند MX Ergo و $33 کنزینگتون مدار ارائه راحتی بیشتر اما همان کنترل شما می توانید با ماوس به طور منظم. به علاوه پس از آن باقی می ماند ثابت شما نمی نیاز اضافی فضای میز برای جنبش و می توان آن را در هر سطح.

MX بنابر این طول می کشد مچ راحتی تا درجه یک با یک منحصر به فرد قابل تنظیم لولا که اجازه می دهد تا شما شیب بدن تا در یک زاویه به دست خود را به بیشتر از یک دست دادن موقعیت.

سارا تو/CNET

MX Master 3 ترکیبی از سفارشی سازی یک gaming mouse در یک راحت و بی سیم طراحی شده برای گرفتن کار انجام می شود. لاجیتک نرم افزار باعث می شود آن را آسان به مجموعه ای از پنج دکمه های قابل برنامه ریزی (که بسیاری از دکمه ها اما وجود دارد یک دکمه در پایین و بیشتر در انگشت شست بقیه) و کلی چرخ اسکرول از MX Master برای رسیدگی به وظایف از گرفتن اسکرین شات برای کنترل رسانه ها.

نسبت به MX استاد 2S مدل های جدید راحت تر است و با قرار دادن دکمه. آن را نرم و صاف و سریع تر و دقیق تر اسکرول — بزرگ برای صفحات گسترده-و همچنین سریع تر از USB-C شارژ. MX Master 3 را می توان با استفاده از یک سیم و یا بی سیم از طریق بلوتوث و یا شامل وحدت آداپتور USB و پشتیبانی از اتصالات به سه کامپیوتر; دکمه در پایین اجازه می دهد تا شما را به سرعت سوئیچ بین اتصالات. این ماوس همچنین پشتیبانی از لاجیتک جریان ویژگی به شما اجازه حرکت مکان نما خود را بین کامپیوتر در همان شبکه.

در 100 دلار گران است اما ارزش آن است. MX استاد 2S است که تقریبا به خوبی و هنوز هم در دسترس برای $80.

سارا تو/CNET

اگر شما جستجو برای جدید موش در آمازون دیده اید که با نام تجاری VicTsing. یکی از موش های بی سیم در حال حاضر نشسته در بالای این غول خرده فروشی لیست پرفروشترین همراه با چندین نفر دیگر پراکنده در سراسر این لیست از جمله این نسخه به روز شده آن 15 دلار عمودی ماوس ارگونومیک با nanoreceiver. راحت و ارگونومیک ماوس مجهز به دو باتری AAA و ارتباط آن با کوچک 2.4 GHz wireless USB adapter که نشستن در محفظه باتری (آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد عمر باتری).

طراحی ارگونومیک این موس بی سیم تلفن همراه است که بسیار سبک وزن و راحت و تقریبا هیچ وقت برای تنظیم و پیدا کردن دکمه های آینده از موش های سنتی. به علاوه یکی از دکمه های زیر این چرخ اسکرول و این به شما امکان تغییر تنظیمات DPI در پرواز اگر شما می خواهید برای سرعت بخشیدن و یا کاهش سرعت حرکت مکان نما. (DPI مخفف نقطه در اینچ بنابراین اگر یک ماوس دارای 800 DPI که 800 نقطه در اینچ و یا از 1600 DPI است از 1600 نقطه در هر اینچ است. برخی از رفتن به 12,000 DPI.) که آن را برای سفارشی سازی ، هنوز هم آن را خوب موش های بی سیم به طور کلی و اگر شما مطمئن نیستید که شما خوشحال خواهید بود با یکی از این موش و یا خود را طراحی ارگونومیک این یک راه ارزان را امتحان کنید. و VicTsing شامل 45 روز رایگان دوره بازگشت و 18 ماه گارانتی. ادامه مطلب.

سارا تو/CNET

موش هایی که زندگی می کنند تا به کیفیت مایکروسافت دیگر سطح سخت افزاری به ارزش قیمت خود را, به خصوص اگر شما کار بر روی چندین ویندوز 10 عدد در همان زمان. با استفاده از مایکروسافت موس و صفحه کلید با مرکز نرم افزار شما می توانید نه تنها برنامه آن دکمه های قابل تنظیم اما اتصال دستگاه به کامپیوتر های مختلف و یکپارچه حرکت مکان نما خود را بین آنها شبیه به لاجیتک جریان از ویژگی های. این یک سنتز بین صفحه کلید و ماوس. سطح دقت ماوس را می توان مورد استفاده قرار گیرد سیمی نیز با خود USB کابل شارژ و کاملا صادقانه یکی از راحت ترین موش ما تا کنون مورد استفاده قرار گیرد ، ادامه مطلب.

سارا تو/CNET

MX در هر نقطه 2S دستگاه است که اساسا یک نسخه کوچکتر از MX استاد 2S دستگاه. این موش ها به اشتراک گذاری ویژگی های بسیاری از جمله دو اتصال بی سیم (موش استفاده می شود سیمی بیش از حد) hyperfast اسکرول قابلیت دکمه های قابل برنامه ریزی و حمایت جریان برای حرکت مکان نما خود را بین دو کامپیوتر در همان شبکه. باتری را تا 70 روز در یک شارژ کامل و سریع سه دقیقه شارژ این باتری می تواند شما را از طریق روز کاری است. آن را نیز راحت به استفاده از دکمه ها با وجود اندازه کوچک آن و شاید مهمتر از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فقط در مورد هر سطح از جمله شیشه-پس نگران نباشید در مورد ماوس پد.

جاش گلدمن/CNET

آیا شما به دنبال سفر یک ماوس و یا به سادگی نیاز به چیزی کوچکتر برای خود یا فرزند خود این را انجام ترفند. هر چند آن را به عنوان یک ماوس بلوتوث وجود دارد 2.4 GHz USB گیرنده در محفظه باتری بنابراین شما فقط می توانید پلاگین در و شروع به کار. به علاوه با اتصالات بلوتوث — 3.0 و 5.0 — شما می توانید اتصال به سه دستگاه و سوئیچ بین آنها را با یک دکمه در پایین آن است. کنترل مکان نما صاف است و آن کار می کرد با دقت در nonglass سطوح.

گوه شکل, طراحی, با آن, بالا, گرد, عقب راحت برای استراحت کف دست خود را در و لاستیک Y الگو در هر دو طرف به انگشتان دست خود چیزی را گرفتن. وجود لاستیک در حرکت چرخ و متوقف می شود و شما می توانید احساس. یک دکمه به پشت چرخ به شما اجازه سوئیچ بین پنج DPI تنظیمات از 800 به 2,400 که خوب است از آنجا که شما ممکن است همیشه مقدار زیادی از اتاق به حرکت می کند. همه دکمه ها را قابل شنیدن کلیک جز اصلی راست و چپ ماوس دکمه که تقریبا خاموش هنگامی که فشرده شده است. شما در حال رفتن به اخلال در هر غلظت در حالی که شما با استفاده از این.

موس طراحی شده توسط یک تک سایز AA باتری است که تا آخرین 36 ماه استفاده کنید.

سارا تو/CNET

بله این یکی دیگر از لاجیتک mouse اما خوب موش های بی سیم است که راحت برای کار و عملکرد بالا بازی بی سیم برای کمتر از 50 دلار نمی آسان برای پیدا کردن. این G305 دستگاه سبک وزن طراحی ambidextrous بازدید علامت گذاری به عنوان هر چند آن باتری AA تک گذشته تا 250 ساعت مداوم بازی های PC-که مقدار زیادی از عمر باتری. آن را ندارد بلوتوث اما در عوض با استفاده از لاجیتک بی سیم Lightspeed USB adapter. و در صورتی که عمر باتری بزرگ نیست به اندازه کافی آن را به کامپیوتر خود را و شما باید یک اتصال از طریق مسنجر است که تقریبا بدون تاخیر برای بازی. آداپتور کوچک ذخیره شده در زیر ماوس نخل استراحت برای سفر. و آن را به یک قهرمان سنسور نوری برای بهینه عملکرد بازی. همه که تنها با یک باتری!

بیشتر کار-از-خانه مشاوره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>