700% افزایش در اتحادیه اروپا حل و فصل طرح فسخ آمار و ارقام نشان می دهد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تعداد زیادی از مردم حاضر پست-Brexit وضعیت مهاجرت تحت اتحادیه اروپا حل و فصل طرح رسید با 700 درصد در یک ماه آمار و ارقام نشان می دهد سوخت و پرکن-نگرانی در مورد روند کمتر از یک سال قبل از موعد مقرر که توسط اتباع اتحادیه اروپا و اعضای خانواده خود نیاز به اعمال می شود.

داده های منتشر شده توسط دفتر خانه نشان می دهد که 1,400 متقاضیان کرده بودند حل و فصل وضعیت در ماه ژوئن در مقایسه با 200 است. به طور کلی 2,300 فسخ صادر شده است پس از طرح افتتاح شده در مارس 2019 معنی 61 درصد از فسخ صادر شده در ماه گذشته به تنهایی.

علاوه بر این تعدادی از متقاضیان را نمی توان حل و فصل وضعیت به دلیل پرونده های آنها هر دو “خارج و یا از درجه اعتبار ساقط” یا “نامعتبر” – به این معنی که آنها نمی باید حق درخواست تجدید نظر نیز افزایش یافته است به طور قابل توجهی از 7,100 در ماه مه به 12,300 در ماه ژوئن افزایش از 73 درصد است.

به طور کلی تقریبا یکی در 10 متقاضیانی که دریافت نتایج در ماه ژوئن داده شد هیچ وضعیت تحت این طرح با توجه به آمار و ارقام.

در حالی که بسیاری از مردم که نه اعطا شده است حل و فصل وضعیت باقی می ماند متناسب کوچک – در 1.7 درصد از 3.5 میلیون پرونده به طور کلی – فعالان هشدار می دهند که افزایش ناگهانی در فسخ نشان می دهد موارد ساده شده اند دارای اولویت در حالی که موارد پیچیده تر شده اند در پشت رایتر قرار داده.

نیز وجود دارد نگرانی در مورد این واقعیت است که دفتر خانه متوقف شده انتشارات دلایل فسخ – که معمولا در زیر یا واجد شرایط بودن و یا جرم و جنایت – ماهانه یک حرکت است که به گفته کارشناسان منجر به “کمتر شفافیت در سیستم از همیشه قبل از. دفتر خانه گفت: این تصمیم به منظور فعال کردن سریعتر میترا از این ارقام است.

Kuba Jablonowski یک دستیار پژوهش در the3million یک گروه مبارزات انتخاباتی گفت: مستقل: “دفتر خانه شده است برای ردیابی سریع برخی از برنامه های کاربردی از اتحادیه اروپا حل و فصل طرح آغاز شده است. در حال حاضر ما ببینید که چه اتفاقی می افتد زمانی که موارد پیچیده تر پردازش شده دریافت کنید.

“افزایش فسخ سرسام آور است. این نشان می دهد که سیاست سرخی به مهاجرت تصمیم گیری و موارد پیچیده شد نه همگانی. آنها هستند که تصمیم گرفت در حال حاضر زمانی که Covid-19 همه گیر و بلندی مهلت به طور فزاینده ای تحت فشار قرار دادن این طرح است.”

آقای Jablonowski گفت: شیب افزایش موارد طبقه بندی شده به عنوان درجه اعتبار ساقط خارج و نامعتبر بود “نیز نگران کننده” اضافه کرد: “بر خلاف فسخ, رد هیچ حقی برای درخواست تجدید نظر و ما می دانیم که نرخ خطای بالا هستند برای مهاجرت تصمیم گیری.

“این همه نشان می دهد وجود دارد بیشتر فسخ کمتر کمک های مالی از وضعیت و کمتر شفافیت در سیستم از همیشه قبل از. و تیک تاک ساعت است.”

حزب محافظه کار MP اذعان می کند اتحادیه اروپا حل و فصل طرح گاهی اوقات ‘کار نمی کند و همچنین ما انتظار داریم’

دفتر خانه گفت: افزایش ناگهانی ممکن است در بخشی به دلیل caseworkers کار را برای چند ماه به در تماس با یک فرد برای کمک به آنها را با ارائه مدارک مورد نیاز ساخت یک حداقل از سه تلاش برای تماس با معنی تر وجود دارد فسخ صادر بعدا در این طرح است.

کوین پرورش وزیر برای آینده مرزها و مهاجرت گفت: “اتحادیه اروپا و شهروندان ما هستند و دوستان و خانواده و همسایگان به همین دلیل است که آن را بیش از 3.4 میلیون نفر در حال حاضر اعطا شده است وضعیت تحت اتحادیه اروپا حل و فصل طرح و امن از حقوق خود در قانون انگلستان.

“ما همیشه به دنبال دلیل برای اعطای وضعیت و فسخ در حال رفت و آمد مکرر گذشته. این برنامه خواهد بود خودداری کرد که در آن یک فرد جدی و مداوم یا جنایی یا نه دیدار با معیارهای واجد شرایط بودن برای این طرح است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>