بله مارول خواهد شد در حال حاضر در Comic-Con در خانه. در اینجا چه چیزی برنامه ریزی شده – CNET


marvel

X-Men X از شمشیر و بیشتر خواهد شد در marvel’s پانل برای Comic-Con در خانه مجازی کنوانسیون.


مارول

پس از سان Diego Comic-Con لغو شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 نگرانیما در حال حاضر [email protected]یک نسخه دیجیتال از این نشان می دهد شما می توانید تماشا و تعامل با آنلاین. مطمئن شوید که آن را نمی خواهد همان. شما نمی خواهد بود قادر به معاشرت با مردمی همفکر اما آن را بهتر از هیچ چیز ، یکی دیگر از مزیت اضافه شده: دیجیتال رویداد مانند این باعث می شود Comic-Con در دسترس مردم سراسر جهان است.

آن را می گیرد در جولای 22-26 و مارول وجود دارد می خواهد به زندگی می کنند جریان پانل و سخنرانی در آینده کمیک از جمله X-Men, Spider-Man, دیو سبز ، ویژه مارول مجموعه مستند به نام مارول 616 برای دیزنی به علاوه همچنین تنظیم برای ظاهر.

مارول شده است یک فن های مورد علاقه در کتابهای کامیک. استودیو تمایل به فاش کردن اخبار مهم در مورد آینده فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در ستاره نکردم پانل های بازیگران مانند کریس اوان و رابرت داونی جونیور فن ساعت صبر کنید (گاهی اوقات شبانه) در خط طولانی به سالن ثانیه که در آن مارول آغاز بکار آن در آینده ارائه شده است. اما با مجازی کنوانسیون [email protected]صفحه اصلی خطوط وجود ندارد.

hall-h-comic-con-2015-2.jpg

طرفداران اغلب به انتظارنشسته بودند تا در “روز بعد” سالن ثانیه خط در صبح روز جمعه فقط برای دیدن مارول پانل برای شنبه.

نیک Statt/CNET

در این سال مارول به نظر نمی رسد به هر چیز بزرگ برنامه ریزی شده احتمالا به این دلیل بسیاری از مارول آینده منتشر شده است موکول به بعد از آن تاریخ با توجه به تولید تاخیر به دلیل COVID-19 نگرانی. تا کنون مارول رسما اعلام کرد سه پانل برای [email protected]اما امیدوارم بیشتر Marvel ارائه می شود اعلام کرد به عنوان تاریخ کنوانسیون نزدیک تر می شود.

در اینجا یک راهنمای به همه چیز ما می دانیم که مارول برنامه ریزی شده برای [email protected]صفحه اصلی.

مارول 616

چهار شنبه, جولای 23, 1 p. m. PT

مارول 616 است گلچین سری در دیزنی به علاوه گرفتن نگاه نزدیک در مارول داستان, شخصیت, و چگونه آنها منعکس کننده دنیای واقعی است. گفت: از طریق یک گروه متنوع از فیلمسازان و مارول سازندگان هر مستند به بررسی داستان سرایی پاپ, فرهنگ و fandom در جهان آگهی متنی. نویسنده و میزبان Angélique Roché خواهد وزش این پنل که شامل مدیران, Gillian Jacobs and Paul Scheerو اجرایی تولید کنندگان سارا آموس و جیسون Sterman.

مارول HQ

چهار شنبه, جولای 23, 4 p. m. PT

155433-0006

مارول مرد عنکبوتی: حداکثر زهر


دیزنی

این است که مارول مجازی hub بیشتر بشود جوانتر طرفداران اما بزرگسالان طرفداران می توانید برخی از سرگرم کننده از آن را بیش از حد. مارول HQ برنامه ای برای مجازی کمیک به عنوان خوانده شده-همراه تعاملی لگو جنگ و همچنین در پشت صحنه نگاه جدید سری انیمیشن های مارول مرد عنکبوتی: حداکثر زهر. طرفداران که می خواهند به خود را با سنگ تیز کردن مهارت های هنری نیز می تواند یاد بگیرند که چگونه به قرعه کشی های مورد علاقه خود را ابرقهرمانان با تعجب رسم آموزش.

مارول کمیک: Next Big Thing

جمعه, جولای 24, 11 a. m. PT

marvel2

X-Men X شمشیر


مارول

مارول Editor-in-Chief C. B. Cebulski میزبان این پنل که در آن او ارائه آخرین کمیک در کنار نویسندگان و هنرمندان که آنها را ایجاد کنید. تام <url>, Al سارکوم و Dan Slott خواهد شد بحث در مورد سری کمیک Empyre. اردن سفید Tini هوارد و جری دوگان به بحث در مورد آخرین X-Men متقاطع رویداد X از شمشیر است. نیک لاو, نیک اسپنسر و علامت بیگلی را تشریح the Amazing Spider-Man #850 که نشان می دهد بازگشت دیو سبز. نیک لاو بازده برای بحث در بازگشت از کلاسیک مارول شخصیت گرگ شب همراه با سازندگان آن رپر تابو و بن Jackendoff.

در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر تعجب پانل اطلاعیه ها در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>