دولت بریتانیا متهم نیم عربستان سعودی به عذر خواهی پس از اعمال حقوق بشر تحریم

دولت بریتانیا خصوصی باران, عربستان سعودی, دولت با ستایش یک روز پس از علنی نخوری آن نقض حقوق بشر و هدف قرار دادن آن را برای تحریم های مستقل یاد کرده است.

دولت متهم شد که “خواستار عذرخواهی” رژیم پس از عربستان افراد بودند روی وزیر خارجه جدید “Magnitsky قانون” تحریم های لیست در روز دوشنبه.

وزیر دفاع بن والاس قابل درک است که با احتیاط از تلفن خود عربستان همتای روز چهارشنبه به تکرار بریتانیا برای حمایت از رژیم و کار خود را.

تماس نمی شد به اطلاع عموم توسط دولت بریتانیا در انگلستان اما عربستان سعودی وزارت امور خارجه-اجرای news agency استفاده از این فرصت برای به رخ کشیدن در مورد آن در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در روز چهارشنبه.

“او رویال حضرت شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز معاون وزیر دفاع, دریافت دیروز یک تماس تلفنی از جناب انگلیسی, وزیر دفاع [sic] آقای بن والاس که در طی آن همکاری بین دو کشور مورد بحث قرار گرفت به خصوص در زمینه دفاع و تلاش های دو کشور برای افزایش منطقه ای و امنیت بین المللی” با توجه به بیانیه ای در حمله عربستان به.

عربستان سعودی گزارش های رسانه ای که وزیر “با ابراز این کشور قدردانی برای عربستان سعودی و نقش آن در پرداختن به تهدید برای ثبات در منطقه” اضافه کرد: “او همچنین تاکید دولت این کشور را تند و تیزی را برای تقویت دفاع در روابط میان دو کشور به ویژه در زمینه نظامی-صادرات به پادشاهی.”

تماس می آید به عنوان لیز خرپا تجارت بین المللی کار اعلام کرد که لغو ممنوعیت در صادرات اسلحه به این کشور. یک بررسی از فروش راه اندازی شده توسط Ms, خرپا به دستور یک دادگاه “ممکن است” جنایات جنگی که مرتکب شده توسط عربستان سعودی نیروهای خود در یمن اما گفت: آنها به احتمال زیاد “حوادث جدا” از آنجا که آنها تا به حال تمام رخ داده در مکان های مختلف و راه های مختلف.

لیلا موران یک نامزد در جریان لیبرال دموکرات رهبری مسابقه گفت: مستقل: “به نظر می رسد دولت بریتانیا در زمان علیه عربستان افراد یک روز پس از آن به نام به عذر خواهی بخش خصوصی ،

“این را می فرستد به طور کامل اشتباه پیام به ملت ها و افراد دخیل در نقض حقوق بشر در سراسر جهان است.

“دولت باید برای تصمیم گیری یک بار و برای همه چه نوع جهانی ملت آنها قصد بریتانیا به: جهانی قهرمان لیبرال ارزش و یا مدافع حقوق بشر معتادان است.”

بیست اتباع عربستان بودند و هدفمند برای تحریم ها در اقدامات پرده برداری کرد روز دوشنبه در علاوه بر این به افراد از روسیه و میانمار و کره شمالی.

نظرات گزارش در این تماس تلفنی مقایسه با دومینیک Raab استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی پیش از آن در هفته.

پرداختن به مجلس عوام این کشور گفت: “کسانی که با خون خود دست نخواهد بود و … به والس به این کشور به خرید ملک در جاده پادشاهان انجام خرید کریسمس خود را در Knightsbridge یا سیفون پول کثیف از طریق بانک بریتانیایی.

“شما نمی توانید در این کشور و ما را تصاحب خواهد کرد خود را به خون آغشته بد دستاوردهای بدست اگر شما سعی می کنید.”

نگرانی ها در مورد عربستان سعودی را شامل سیاست های نظامی آن را انجام در یمن داخلی آن از وضعیت حقوق بشر و اتهام قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در کنسولگری عربستان در استانبول در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>