توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی وعده $3M به درآمد تضمین شده برنامه ها – CNET


gettyimages-10270646961

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اهدا 3 میلیون دلار به یک شبکه از شهرداران مبارزه با اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

درو Angerer/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در روز پنج شنبه وعده داده شده برای کمک مالی 3 میلیون دلار به یک مجموعه از شهرداران دفاع فدرال درآمد تضمین شده است. دورسی را اهدا کمک خواهد کرد که یک شبکه از شهرداران در 15 شهر نبرد اقتصادی اثرات coronavirus بیماری همه گیر.

“این یک ابزار برای بستن ثروت و درآمد شکاف در سطح سیستمیک نژاد و نابرابری های جنسیتی و ایجاد امنیت اقتصادی برای خانواده ها” دورسی ” در توییتر.

شرکت های فن آوری گرفته اند مشخصات بالا در COVID-19 دانست. اپل دو برابر آن کمکهای مالی به چین مبارزه با شیوع و سامسونگ ارائه کمک های مالی و تجهیزات پزشکی و همچنین اهدای آن گوشی به قرنطینه بیماراندر میان چندین تلاش دیگر.

دورسی اعلام کرد در ماه آوریل است که او را حرکت 1 میلیارد دلار از میدان حقوق صاحبان سهام به صندوق امداد برای COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس. پس از همه گیر می گذرد وی افزود: این پول به صندوق girls’ بهداشت و آموزش و پرورش به عنوان اساسی جهانی درآمد.

دورسی نیز متعهد $1 میلیون ماسک برای مردم و تلاش برای ارائه ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و تست کیت به “زندانی که قبلا زندانی خشونت interrupters سالمندان در جامعه ما و بسیاری از آسیب های سیاه و قهوه ای عزیزان در مناطق شهری و روستایی جوامع است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>