طوفان گرمسیری پری مجموعه دید در اواسط اقیانوس اطلس در سواحل

طوفان گرمسیری پری ششم نام طوفان اقیانوس اطلس فصل طوفان شروع به لبه دور از ساحل کارولینای شمالی شنبه شب آن مناظر در اواسط اقیانوس اطلس در سواحل جنوبی انگلستان است.

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان در میامی گفت: در آن 11 p. m. مشورتی که پری در حال حرکت بود به سمت شمال حدود 13 kph بود اما انتظار می رود که سریع تر به جلو با سرعت بیش از چند روز آینده. طوفان واقع شده بود پنجشنبه شب در 135 کیلومتری شمال شرق Cape Hatteras و تا به حال بالا پایدار باد 75 kph.

ادامه مطلب: طوفان گرمسیری کریستبل حرکت به سمت کانادا پس از ضرب و جرح غرب میانه آمریکا

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شد بعد از ظهر پنجشنبه از Cape May, نیوجرسی, برای تماشای تپه, Rhode Island. هشدار منطقه شامل جزیره لانگ و لانگ آیلند در نیویورک گفت: پیش بینی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به پیش بینی, پری را تحت کمی تقویت به جمعه قبل از مرکز حرکت های داخلی و تضعیف. طوفان مرکز گفت: طوفان تولید خواهد شد بین سه و پنج اینچ از بارش باران همراه است و در نزدیکی آن مسیر ایجاد پتانسیل برای جاری شدن سیل که در آن سنگین ترین باران می افتد.

پری را تشکیل پنج شنبه به معنی آن است که اولین ششم-به نام طوفان ثبت شده با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود که فرانکلین در جولای 22, 2005, Klotzbach توییتی.

طوفان گرمسیری کریستبل به ارمغان می آورد سنگین و جاری شدن سیل در مکزیک

طوفان گرمسیری کریستبل به ارمغان می آورد سنگین و جاری شدن سیل در مکزیک

دو طوفان به نام قبل از تشکیل رسمی در ژوئن 1 شروع فصل طوفان. هیچ یک از این فصل قبلی پنج طوفان به نام تقویت به طوفان است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>