این roughneck ما کاوبوی که حفر مخفی بریتانیا جنگ جهانی دوم چاه های نفت – CNET


rich-sherwood-oil-5

زمانی که افراطی Oklahoman oilmen شد billeted در کنار زبان انگلیسی راهبان دو گروه شدند و به سرعت با نام مستعار “جنایتکاران و مجرمین و روسری.”

ریچارد Trenholm/CNET

جنگل شروود صفحه اصلی انگلستان افسانه ای رابین هود یاغی شد یک راه طولانی از خط مقدم جنگ جهانی دوم است. اما در آن میان خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ جنگل من مواجه می شوند یکی از این جنگ ها فوق العاده ترین اسرار.

در روز روشن و سپتامبر روز جانباز که تاریخی درگیری منجر به یک گیاهی پاکسازی و آن زمان من یک لحظه به نقطه عجیب و غریب, طولانی رها ماشین آلات هنوز استتار در برابر جنگل سبز. سپس در نزدیکی خاک مسیر پیچ در پیچ از طریق درختان دیدم تنومند شکل آماده برای عمل: 7-پای مجسمه نفت کارگر مجهز به کلاه و Stillson آچار و ایستاده بر پایه ای اچ با 42 نام.

با عنوان نفت پچ جنگجو مجسمه یک اثر تاریخی به یکی از گروه هایی که سفر بسیاری از مایل از خانه به کمک محاصره و گرسنه مردم بریتانیا در آنچه برای انگلستان بود که جنگ جهانی دوم را تاریک ترین ساعت. پشت جنگجو یک, قانع, کمتر شناخته شده و گاهی حتی خنده دار داستان است که قدرتمند و یادآوری به موقع از درس های تاریخ یاد می دهد در مورد دوستی و بقا و ثابت قدم همکاری زمانی که همه چیز در بدترین آنها هستند.

میلیون ها نفر از مردان و زنان کار کرده و جنگیدند و مردند در جنگ در کشورهای خود و یا بسیاری از مایل از خانه. سیاه و سفید آنها را از امریکا و آفریقا و در سراسر جهان است. آنها هرگز نباید فراموش شود.

در عین حال بسیاری از مردم محلی شنیده هرگز داستان نفت پچ جنگجو. و در آن زمان نه هیتلر و نه انگلیسی عمومی می دانستم که وجود دارد ارزش نفت زیر انگلیسی خاک-و یا که پس از کابوی-بوت roughnecks شد حفاری برای طلای سیاه در قلب انگلستان را سبز و دلپذیر زمین.

طلای سیاه

“بدون نفت هیچ هواپیما می تواند پرواز بدون مخزن می تواند حرکت بدون بادبان کشتی می تواند بدون اسلحه می تواند آتش” مورخان و فضل وودوارد نوشت: در کتاب راز جنگل شروود. برنامه ریزی شده حمله متفقین به سرزمین اصلی اروپا خواهد نیاز به بزرگ منابع طلای سیاه — یک لشکر زرهی gobbled 60,000 گالن بنزین در هر روز — و نفت حیاتی برای تولید گرما و نور و آب پاک. مدنی و نظامی ملزومات مانند لاستیک جاده سطوح و مواد منفجره نیز مورد نیاز نفت است. آن را حتی در ویژه باند عود به کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از هواپیما توفنده در حالی که تلاش برای زمین در میان انگلیسی مه.

قبل از کشف نفت دریای شمال بریتانیا مجبور به واردات سوخت-و اورژانس ذخایر بودند را به فقط دو ماه به عنوان نازی زیردریایی و بمب افکن در زمان های مرگبار عوارض دریافتی از کاروان. خوشبختانه دولت بریتانیا برای جستجو در خانه رشد منابع قبل از جنگ حتی آغاز شده است. آنها آنها را در بر داشت زیر جنگل ها و مزارع روستایی, Nottinghamshire.

The Anglo-Iranian Oil Company, یک استاد به BP شروع حفاری در Eakring و دوک چوب منطقه است. اما خود را سنگین چاه های طراحی شده برای خاورمیانه عمیق ذخایر نفت مناسب نیست به این سوالات در زمینه های نفت. و با بسیاری از مردان جوان به نام به فعال خدمات چاه بود crewed با تجربه محلی و پیش نویس-در معدن.

بنابراین در سپتامبر 1942, انگلیسی, oilman فیلیپ Southwell ساخته شده دشوار سفر به واشنگتن, DC, برای خرید بیشتر-تجهیزات مناسب است. او در ابتدا رد شد اما هواپیما و قطار و ماشین اجاره ای کردم و او را به اوکلاهما خانه نفت بارون لوید شریف. نجیب جواب درب خود را در لباس خواب و دو تن از جانبازان جنگ جهانی اول زده شد. شریف تنها اخطار: او نمی خواهد یک درصد از سود.

هنگامی که نوار قرمز شد و در نهایت برخورد با 42 اوکلاهما roughnecks, حفاری و ابزار کوتاه زنانه داوطلب به بادبان در سراسر اقیانوس اطلس و پیوستن به جنگ. Southwell تا به حال فقط یک مشکل: که در آن برای مخفی کردن آنها ؟

جنایتکاران و مجرمین و روسری

Kelham سالن گوتیک قرمز-آجر عمارت در قرن 19 ساخته شده است و در حال حاضر یک منظره محل برگزاری مراسم و کنفرانس کسب و کار. واقع در چند مایل از Eakring آن چوب-paneled اتاق نیز هستند به موزه بررسی تاریخچه از نفت است.

kelham-hall-rosser-monk

آمریکا مباشر یوجین Rosser با یکی از راهبان در Kelham سالن.

Kelham سالن

متصدی کوین Topham زندگی بسیاری از آن تاریخ است. در حال حاضر در 90s Topham brims با داستان های جذاب گفت: در خود نرم Nottinghamshire لهجه. زمانی که من وارد در Kelham سالن او را نشان می دهد من یک نشان در جارچی به تصویر می کشد, ماهی, با, بال, نماد عضویت در ماهی قرمز, باشگاه, رسمی, کمک هزینه تحصیلی برای کسانی که فرار قبر آبکی. Topham به دست آورده آن را در یخ زده دریای شمال در روز بوکس سال 1965 هنگامی که دریا گوهر و مورد نفت فلات قاره دکل سقوط و کشته شدن 13.

قبل از نفت روز Topham مشغول به کار بر روی بمب های انهدامی برای نیروی هوایی سلطنتی رانندگی در اطراف در یک وسیله نقلیه مشخص شده خطر: بالا مواد منفجره است. “من می تواند به پارک در هر نقطه با این که” او با خنده می گوید.

به عنوان ما جرعه چای در Kelham سالن بالا پنجره اتاق ناهار خوری Topham به من می گوید در مورد برخورد با لباس شخصی متفقین در طول جنگ. “ما استفاده می شود به بزرگ رقص در نیوآرک و رتفرد و ناتینگهام” او به یاد می آورد. “شما می خواهم رقص, دور, مالش شانه با کانادایی ها و آمریکایی ها. شما می توانید از گوش اونا به هر حال! آن را کاملا یک تجربه است. من نمی خواهد که آن را از دست رفته برای هر چیزی است.”

آن Kelham سالن شد یک صومعه. و هنگامی که افراطی Oklahoman oilmen شد billeted در کنار راهبان دو گروه شدند و به سرعت با نام مستعار “جنایتکاران و مجرمین و روسری.”

rich-sherwood-oil-3

کوین Topham با روغن پمپاژ ماشین آلات هنوز ایستاده در دوک چوب.

ریچارد Trenholm/CNET

کاوبوی oilmen و تکان الاغ

کارگران نفت پشت سر هم به خواب آلود روستای Eakring در مارس 1943 خواهم داد و بیداد کن کابوی سواری به شهر. رنگارنگ غربی پیراهن Stetson کلاه و بانجو تاثیر ماندگار بر مردم ناچیز خاکستری, روز از زمان جنگ. “از کجا شما فرض کنید او گره خورده است اسب خود را?” شوخی یک مرد انگلیسی در ملاقات با یکی از oilmen برای اولین بار.

پیشرو این شرکت شد دو مرد که نمی تواند متفاوت تر. قادر به اما خشن-لبه مباشر یوجین Rosser بود و نگران به زوج با صاف صحبت کردن همین واکر یک مدیر که می دانستند هیچ چیزی در مورد نفت است. اما این جفت ارز شد دوستان سریع سوار گله خود را خشن و جست و خیز باند. آنها تا به حال یک کار انجام دهید: حفاری 100 حلقه چاه نفت فقط در 12 ماه.

با وجود سرد, بهار, باران, پر انرژی آمریکایی ها مجموعه ای به کار در سرعت است که حیرت زده خود را میزبان. آنها حفر 1,010 در اولین شیفت 12 ساعته بود اما به گزارش این فیلم به دفتر مرکزی سه برابر — از آنجا که مقامات انگلیسی به سادگی می تواند آن را باور نمی کند.

در کسانی که از جان گذشته بار به وجود میدان نفتی بود مخفی نگه داشته است. آن را دشوار است پنهان شده در یک عملیات که به کار صدها نفر از مردم و اغلب خفه خطوط کشور با اتوبوس و کامیون های سنگین حامل کارکنان و تجهیزات و مردم نیست فریب خورده توسط آمریکایی ها به شوخی ادعا می شود ساخت عکس متحرک. این سایت تا به حال به از هوا بیش از حد, بنابراین seesawing پمپ جک که در قرعه کشی روغن به سطح — همچنین به عنوان شناخته شده “تکان خر” — شد و رنگ سبز برای استتار. آن کسانی که پمپ جک تازه repainted در سال های اخیر که کوین Topham مرا به دیدن.

Topham مشغول به کار به عنوان یک جرثقیل در Eakring نفت پس از او از نیروی هوایی سلطنتی که به معنای بالا رفتن از دکل نفت را قوی ماست. “بود که به سختی وجود دارد هنگامی که آن را chucking پایین باران” او به یاد می آورد. “شما نمی تواند پاپ را برای یک فنجان چای اگر شما می خواهم 5000 پا از لوله مته در سوراخ. برخی از مردان بزرگ, مردان سخت, آنها می خواهم به 200 فوت و آنها می خواهم یخ. وجود دارد کمی لبه نیمه راه شما می توانید یک استراحت اما بدون طناب ایمنی یا ایمنی خطوط تا زمانی که شما وجود دارد و با یک کمربند در اطراف شما … آن بسیار خطرناک است. آن toughens شما.”

sherwood-embarkation-1943-aoghs

پسران از اوکلاهما: کارگران نفت که به بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است.

آمریکا نفت و گاز و تاریخی جامعه

کردن وظیفه خشن و بی ادب آمریکایی ها به ناچار به درگیری با جنگ خسته محلی. آن را در طولانی نیست قبل از oilmen نوشیدن بودند بارها خشک مشروب الکلی جیره و تعقیب دختران در رقص محلی. دو مرد به خانه فرستاده شدند برای مبارزه با. در ضمن یک مجسمه در اسکله بیش از قاچاق سیگار برگ را دیدم Rosser بالا باطله آن را با نظر خود را از سلطنت انگلیسی زنگ در هوا. بار دیگر او sped با ماموران گمرک چسبیده به سمت کامیون و یک بابی در دوچرخه واسطه با عصبانیت پس از. در عین حال یکی دیگر از مناسبت Rosser گرفتار شد سرعت و شوکه شده بود که در این وارونه در زمان جنگ جامعه افسر پلیس بود.

sherwood-death-aoghs-e1308680627835

آمریکایی داوطلب هرمان Douthit سقوط به مرگ او.

American Heritage Center, دانشگاه وایومینگ

اما بزرگترین مشکل غذا بود. پسران مشغول به کار 12 ساعت در روز و هفت روز هفته و در عین حال سهمیه بندی شد آنقدر تنگ می داد و خطرناک مقدار از وزن. یکی از oilmen رشد سبزیجات در صومعه اگر چه او در مواجهه با یک قانون زمانی که او تبدیل دست به تیراندازی قرقاول.

زخمی شدن سربازان انگلیسی آماده شده و در خدمت وعده های غذایی در Kelham سالن و نارضایتی بیش از رژیم غذایی هایش به مبارزه با. واکر در نهایت اخراج استوارت پس از دیگری punch-up, اما پس از آن Rosser تا به حال حل این مشکل است. طوفان به یک خشم عمومی او امن تامین مواد غذایی از آمریکا.

به عنوان زمستان 1943 mellowed شده به بهار 1944 در انگلستان پر بود تا با سربازان از سراسر جهان آماده برای حمله به اروپا است. همین واکر و نظامی خود مخاطبین حفظ خروش تجارت در بازار سیاه را داراست. و هنگامی که پسر خال خال یک آفریقایی-آمریکایی سرباز از آلاباما در یک شهر در نزدیکی آنها whisked او را به Kelham سالن برای صرف شام.

در حال حاضر که رژیم غذایی خود را به خراش oilmen تحت فشار قرار دادند به سرعت در طول تابستان است. پس از ورود به این میدان نفتی تولید رفته بود تا از 300 تا 3000 بشکه در روز است.

متاسفانه یکی از آمریکایی هرگز آن را از صفحه اصلی: در نوامبر 1943 محبوب 29 ساله تگزاس هرمان Douthit کاهش یافت و از یک جرثقیل به مرگ او. مزار او در گورستان نظامی در کمبریج.

نفت پچ رزمندگان

زمان پسران چپ پوشیده از برف, Nottinghamshire در مارس 1944 آنها می خواهم حفر 106 چاه. در نهایت Eakring نفت تولید 3 میلیون بشکه نفت در طول جنگ و ادامه داد: تولید تا سال 1965.

کمی عجیب و غریب داستان مثل این به راحتی می تواند به محو شدن از حافظه مانند استتار تکان خر بلعیده سبز. اما آن را به ارزش به خاطر سپردن تمام کسانی که مردان و زنان از همه رنگ که عبور از دریاها به ایستادگی در کنار هم در آن دوران تاریک. در حالی که Oklahoman oilmen مشغول به کار در انگلستان, جنگل, بیش از 900 مردان به انگلستان آمد از آمریکای مرکزی به عنوان وبلاگ نویس به استناد فقط یک مثال است. در همه میلیون ها نفر از مردان و زنان مشغول به کار جنگیدند و مردند در جبهه و در پشت جبهه در سراسر جهان است.

امروز نفت پچ جنگجو مجسمه می ایستد به عنوان عهد به همکاری و رفاقت. جاست انگلیسی بنای تاریخی به یک دوست در طرف دیگر اقیانوس: یکسان مجسمه در آردمر اوکلاهما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>