شمعون فرانسیس: خانواده از درگذشت مردی که در بازداشت ‘نگران’ پلیس ‘های جورج فلوید مم’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خانواده یک مرد سیاه و سفید که مرگ در دوون و کورنوال بازداشت پلیس در دست بررسی است و گفته می شود “به طور کامل احساس خطر” پس از یک گروهبان نیروی مشترک گفته یک “نامناسب” الگوی رفتاری جورج فلوید بازداشت در یک گروه واتساپ با دیگر افسران.

تغییر تصویر بود و گفته مشترک میان پلیس و کارکنان در 30 May – پنج روز پس از فلوید کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس و فقط 10 روز پس از مرگ 35 ساله شمعون فرانسیس در تورکی ایستگاه پلیس.

مستقل اداره پلیس انجام (IOPC) است که کاوش فرانسیس مرگ تحقیقات به گروه واتساپ در ماه ژوئن باعث تعلیق گروهبان که شده است به نام. هیچ پیشنهاد آنها مستقر در تورکی.

“خانواده شمعون فرانسیس به طور کامل احساس خطر در تحولات” فرانسیس خانواده سخنگوی دزموند Jaddoo گفت: مستقل.

“خصوصی و یا نه این است که بسیار حساس به وضوح به مردی شمعون فرانسیس از دست داده و زندگی خود را در حالی که در بازداشت دوون و کورنوال و این واقعیت است که برخی از 10 روز بعد این اتفاق افتاد آیا سوال اخلاق و طرز فکر برخی از اعضای دوون و کورنوال پلیس.”

سه هفته پس از فرانسیس مرگ نیرو همچنین با اشاره به خودی خود به پلیس ناظر پس از فیلم های پدید آمده از فرانسیس فریاد “نمی توانم نفس بکشم” در حالی که سه افسران زور مهار او برای حدود 13 ساعت در یک جداگانه بازداشت در ماه جولای سال 2019.

به عنوان یک افسر به نظر می رسد به زانو زدن در پشت خود یک اطرافیان شنیده پرسید: “آیا شما واقعا نیاز است که بسیاری از افسران در او؟”

به زور گفت که فرانسیس – که تا 10 سال-کودک و حرکت از Birmingham به تورکی در سال 2004 – گرفته شد “امن و به خوبی به زندان”.

در اشاره به گروهبان را تعلیق آقای Jaddoo گفت: “با ظهور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به وضوح این اقدامات برای خود صحبت می کنند.”

او افزود که فرانسیس خانواده استقبال IOPC تحقیقات و اعتماد به آن را کامل است.

آن بود که قبلا گزارش شده است که گروه واتساپ درگیر دیگر افسران پلیس – که برخی از آنها نیز تحت بررسی برای خود ادعا پاسخ به این الگوی رفتاری یا شکست آشکار آن را گزارش.

مستقل هم اکنون می توانید نشان می دهد که این گروه متشکل بود به طور انحصاری از افرادی که یا در نقش های مربوط به پلیس.

دو نفر از کسانی که در این گروه هستند نه شاغل دوون و کورنوال پلیس و سقوط در خارج از IOPC صلاحیت را دارد اما هیچ نشانه ای از هر گونه جرم و جنایت در بخش خود این دیده بان گفت.

زمانی که اتهامات آمد به نور در 22 ژوئن – نزدیک به یک ماه بعد – به زور گفت که این حادثه بود “به سرعت به ارمغان آورد به نور داخلی توسط یک عضو از کارکنان [همچنین در] و گزارش به دوون و کورنوال مدیر پلیس”.

“یک فعال ارجاع شد و پس از آن ساخته شده به IOPC در اولین فرصت” به آن اضافه شده است.

اما زمانی که خواسته مستقل به فاش کردن چه مدت آن را تا به حال گرفته شده برای کارکنان به گزارش حادثه و برای آن می توان با اشاره به IOPC دوون و کورنوال پلیس حاضر به پاسخ.

به زور هم حاضر به گفتن یا نه گروهبان هنوز دریافت پرداخت کامل خود را در طول تعلیق.

“اعتبار داده می شود که در آن از آن است که با توجه به این واقعیت است که یک شخص افسر پلیس احساس آن را وظیفه خود را به این گزارش گفت:” آقای Jaddoo یک جامعه فعال در بیرمنگام.

“من معتقدم که رئیس پاسبان و دوون و کورنوال پلیس در حال حاضر باید سهام را در نظر نگرش خود را نسبت به اعضای جامعه سیاه و سفید.”

دستیار ارشد پاسبان جیم نای قبلا گفته نیروی “کاملا درک نگرانی جوامع ما را در مورد تحقیق و تفحص از این نوع” اضافه کرد: “من اطمینان آنها را که من و پاسبان ارشد انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای اطمینان از این موضوع است که با رسیدگی به طور موثر و به موقع.

“این امر می تواند نامناسب را به هر گونه قضاوت و یا نظر بیشتر در این مرحله است اما تنها حق است که ما نشان دادن باز بودن و شفافیت با جوامع ما در این زمینه خواهد شد تا همچنان به همکاری نزدیک با IOPC طی روزهای آینده و هفته.”

این IOPC قبلا گفته فرانسیس دستگیر شد و مدت کوتاهی قبل از 1am در اکستر در 20 مارس و رزرو را بازداشت در تورکی ایستگاه پلیس. او اظهار داشت: “بی در سلول خود” و یک آمبولانس نامیده می شد اما او مرده در حدود 6 در آن روز.

مقدماتی معاينات نیست شناسایی علت مرگ و آزمایشات بیشتر در حال انجام هستند.

در پاسخ به فیلم دستگیری او در جولای سال 2019 که در طی آن او بود احاطه شده توسط یک گروه از حدود 10 اجرای قانون مقامات Mr Jaddoo قبلا گفته است: “تشدید خانواده اش غم و اندوه” – اما آنها ساخته شده است “و حتی بیشتر مصمم به دریافت پاسخ”.

یک IOPC سخنگو گفت: “ما تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و ما همچنان به حفظ آقای فرانسیس’ خانواده به روز شده در طول بررسی ما به مرگ او.”

بیشتر اتهامات افسران پلیس نمایش نژادپرستانه نگرش در رسانه های اجتماعی مطرح شد در روز پنج شنبه به عنوان آن پدید آمده است که Cambridgeshire پلیس نیز اشاره خود را به ناظر بر اتهام اظهارات نژادپرستانه نوشته شده در WhatsApp ارز بین یک گروه از افسران.

یک افسر بنا به گزارش ارسال شده معروف الگوی رفتاری از بازیگر Kayode Ewumi آگاهانه با فشار دادن یک انگشت خود را به معبد در حالی که بازی Reece سیمپسون در #HoodDocumentaryکه تحت آن یک افسر دیگر نوشت: “میمون” و نوشته شده یک تصویر از یک بچه میمون باعث افسر دیگر به نوشتن “lol”.

یکی متوقف شده است و دو نفر دیگر قرار داده شده در محدود وظایف. یک بام افسر تا حد زیادی سفید, گروه تسلیم شکایت رسمی خود پس از سه فرزند خود را دیدم پیام در خانواده خود تلفن همراه. افسران گفت: پست یک شوخی در هزینه های سفید یکی از همکاران زن و “بی ضرر سرگرم کننده”.

یک کمبریج پاسبانان سخنگو گفت: “ما هر گونه اتهامات از این طبیعت فوق العاده جدی و نه تحمل تبعیض از هر نوع. ما متعهد به حصول اطمینان از تمام افسران و کارکنان عمل با نهایت صداقت و حرفه ای است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>