پوسته تلاش کربن جذب پروژه بازدید نقطه عطف 5M تن

پوسته کانادا می گوید تلاش جذب و ذخیره سازی کربن پروژه در شمال ادمونتون رسیده است و این نقطه عطف از پنج میلیون تن از ذخیره دی اکسید کربن معادل سالانه تولید گازهای گلخانه ای از حدود 1.25 میلیون ماشین.

آن می گوید: این موفقیت به دست آمد جلوتر از برنامه محقق شده است در هزینه های پایین تر از حد انتظار.

ادامه مطلب: پوسته تلاش جذب و ذخیره سازی کربن پروژه می رسد نقطه عطف 4M تن

تلاش باز در سال 2015 و در مورد هزینه $1.35 میلیارد دلار با حمایت $745 میلیون از آلبرتا دولت و 120 میلیون دلار از اتاوا.

اکثریت مالکیت این پروژه فروخته شد به کلگری-کانادا بر اساس منابع طبیعی با مسئولیت محدود. در سال 2017, همراه با بسیاری از پوسته را آلبرتا cenovus دارایی اما پوسته حفظ 10 درصد بهره است و هنوز هم به اپراتور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را می گوید هزینه به کار تلاش است که حدود 35 درصد پایین تر از آنچه پیش بینی شده در سال 2015 و اگر تلاش بودند به امروز ساخته شده است آن را هزینه حدود 30 درصد کمتر است.

ادامه مطلب: پوسته می خواهد کربن جذب تکنولوژی برای آمدن به خط مقدم از تغییر آب و هوا مذاکرات

تلاش قطاری حدود یک سوم از تولید گازهای گلخانه ای CO2 از پوسته عمل Scotford cenovus upgrader و حمل و نقل آن از طریق یک 65 کیلومتر خط لوله به ذخیره بیش از دو کیلومتر زیر زمین در یک ماسه سنگ مخزن.

“گسترده تصویب جذب و ذخیره سازی کربن یکی از راه حل کلیدی جهان نیاز دارد در حال حاضر برای کمک به حل چالش آب و هوا” گفت: پوسته کانادا جمهور مایکل Crothers.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>